Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

A to idzie takimi balasami wygrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1 na 10 wygrywaja srednio ;P U mnie to czasem nawet 3 bramkarzy gra w pierwszej 11 ;d

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi to zapał opadł trochę jak przerzuciłem się z wersji US na UE... Fajną pakę miałem : Kroos, Oscar, RVP, Ramires, Ci 70+ fajni wyskakiwali. Szkoda, że tu tak nie idzie

To ostro, musiałeś chyba 1k meczy zagrać ... Mikrotransakcje niszczą gry i coraz więcej wydawców jest pazernych. Śmiech na sali jaki jest stosunek GP za wygraną do kontraktów i losowań.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedze tydzien na L4 i konsola non stop na chodzie, takze wiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

... U Ciebie jeszcze dochodzi stosunek do rachunków za prąd

Konami puści Cię z torbami

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, to są jaja.. Zagralem mecz, niesiony emocjami Atletico - Real i konami zdemolowalo mi rozum. Biegne Gotze prosto na pilke, ten nagle zmienia tor biegu wg wlasnego uznania i nie da sie nim podleciec do pilki, bo biegnie po okregu, tak zeby jej w ogole nie dotknac ;D

I niech mi ktos napisze, ze to moja wina bo jestem slaby.. lol. Ja celowalem prosto na pilke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra jest pełna absurdów jak np. Bramkarz podający do przeciwnika albo podanie pomiędzy dwóch szeroko rozstawionych obrońców napastnik ładnie wychodzi i co piłka leci... W obrońcę. A takich perełek jest więcej

Edytowane przez 84siwy84
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre jest jak daje indywidualne na Ibre, 3 ludzi. Otaczam go ze wszystkich stron a chlop i tak biegnie dalej. Wyglada to mega sztywno i irracjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie zbieram GP, żeby to jeszcze szło puścic i mecze sie same uruchamiaja, a jak mam co 15 min. wyszukiwać przeciwnika itd... to niestety nie na moje nerwy i czas :D, także , mam odłozone 20-25k i pykam sobie tym składem co mam, w sumie, nie jest najgorszy , oprocz srodkowych obroncow i prawego pomocnika , same znane nazwiska, takze losuje sobie z Free Agentow i z wygranych challege tylko, wczoraj z 3 agentow 14-15 same złote kichy, dzisiaj chalange z COM wygrany i wpadł A. Carrol takze tez odrazu poszło Release :D  Niestety jestesmy skazani na walke ze Skryptami, pogram do wrzesnia w PES-a, pazdziernik-listopad zapewne wróce do Fify bo raczej juz takiego bubla nie wydadza , a zabawy bedzie wiecej bo silnik gry do tej pory zapomne ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, co ea wymysli w 16tce. Oby sie działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi trochę tej grafiki, animacji, cieszynek itd.... róznica w grafice np. murawie jest kolosalna, jak widze w PES cieszynke po strzeleniu bramki to wogole mi nie pasuje do tej generacji , wszystko sie wydaje takie sztuczne jak na starych konsolach. EA na 100% jeśli chodzi o grafike i nowe pomysły pojdzie do przodu, muszą jednak troche się przyłozyc do samej rozgrywki, powinna byc wg. mnie wolniejsza, bez takiego szarpania i juz by bylo o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafe i ciezkosc to ja wole z pesa akurat. W fifie to wzsystko takie gumisiowate jest. Tylko murawa tam wyglada lepiej. Kazdy jednak ma inny gust.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytam i oczom nie wierzę. Jeszcze trochę torpedoem pograsz w tego pesa a staniesz się jeszcze większym krytykiem od mnie tego pesa :) Jest w tym pesie masa skryptów, różnej maści "magnesy" że nie dojdziesz do piłki bo jest już zaprogramowane że przeciwnik ma to zrobić i chu.. niema opcji. Ta gra również posiada "szynową" rozgrywkę co prawda nie na az taką skalę jaka była  w największym skandalu pod znaku 14 ale tez ma. To co pisze 84siwy84 to najbardziej widać te zaprogramowane gówno czyli jest 2 obrońców dość szeroko od siebie jest na środku napastnik dajesz mu w ten środek trójkątem i chu... piłka leci na jednego z obrońców. Mega słabe. To samo na 20-16 metrze muśniesz lekko trójkąt piłka z procy za mocna na aut później znowu tak samo dajesz i piłka już jest idealnie lekko puszczona. WTF? jeśli chcieli  ograniczyć trójkąt to niech go zlikwidują i tyle a nie sztucznie raz wejdzie a za drugim razem tak samo zagrane piłka leci z prędkością światła na stratę. No i kochane rozpoczynanie połowy gdzie gra już jest mega oskryptowana. Ktoś mówił że skoro ci przechodzą to nie umiesz bronić i tyle. To nieprawda umiem bronić a na te gówno które wprawny gracz ma obcykane z  tym zaczęciem od połowy na to niema prawie rady jak idealnie to rozegra to wychodzi sam na sam co w samym meczu jakoś niema miejsca dziwne co? Skryp ot tyle. Wraz z pesem 2014 i tym gównianym silnikiem minęła era całkowicie swobodnego grania a 15 ma pełno zapożyczeń z 14. Teraz zdarzają się mecze ze po prostu w niektórych momentach gra robi przechył na jedną ze stron. Jest czymś niesamowitym że w jednej połowie lejesz gracza tak że aż micha ci się cieszy nagle przychodzi druga połowa i jest przechył w druga stronę i nic nie możesz zrobić. Chyba przez jedną połowę nie zapomina się jak gra nie. Coś tu nie gra. Nie jest tak zawsze ale jest masa takich meczy. To jest dobra piłka ale coraz bardziej się widzi te rzeczy których nigdy nie było w pesie czyli skrypty. W starych pesach o takim czymś jak skrypt się nawet nie pomyślało bo tego nie było. Wolałbym żeby w następnej części oddali jak najwięcej swobody. Wolę przegrać wiedząc że to tylko i wyłącznie zasługa przeciwnika niż wygrać i mieć świadomość że gra mi trochę pomogła. Te 2 całkowicie odmienne połowy po prostu nie dają mi spokoju niemożna w jednej połowie grać mega źle a w drugiej aż sam nie możesz uwierzyć jak ci dobrze idzie. Piłka jest ale dobra skoro się w nią gra ciągle. Na ranku niema dla mnie nic lepszego w temacie piłki nożnej ale niech dają jak najwięcej swobody aby przez myśl nawet nie przeszło że coś nam pomogło lub przeszkodziło.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na jakieś skrypty czy coś,dla mnie tj najlepszy pes od xczasu.Wczoraj wygrałem specjal agentów i jaki fart Ribery i Cr tylko teraz trener odpowiedni żeby się pojawił i można TS podnosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile meczow rozegrales i jaki masz rating?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuty karne w tej grze też sa ładnie zrypane, wczoraj grałem Compettition, awansowałem do 1/16, prowadziłem z kolesiem 1:0, zmarnowałem od groma sytuacji, koleś walnął mi brame w 85 min. na 1:1, tak doleciało do końca, w 1/16 odrazu są karne bez dogrywki. 2 pierwsze obroniłem miałem zapas , ale to jest żałosne, zarówno ja jak i przeciwnik, karne broniliśmy poprostu przed samym strzałem przechodzę bramkarzem w bok który sobie obrałem i nieważne czy piłka po ziemi czy do góry bramkarz broni, niestety ale to jest najlepszy sposób, bo jeżeli próbujesz się rzucać to bramkarz leci jakby był w tunelu wypełnionym powietrzem, nawet jak wybierzesz dobry kierunek to przeważnie piłka i tak wpada do bramki bo leci 2x szybciej niż bramkarz :DD 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile meczow rozegrales i jaki masz rating?

No właśnie bo im więcej meczów się gra tym bardziej to widać... Nie jestem może jakiś kotem i słabiakiem też ale jakoś nie mogę ogarnąć "zasad" panujących w tych nowych Pesach. Tym bardziej ciężko zrozumieć to osobie, która wymiatała na Psx, ps2 ( w skali ulicy, miasta ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to myclub jest tylko taki zryty i przez ten TS sie cuda dzieja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i masz rację...Grałem z kumplem Barca vs ManU i nie mogłem z kolei ogarnąć tego zabójczego tempa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wasze żałosne komentarze o jakiś skrytpach to się nóż w kieszeni otwiera. 

Jak nie umiecie grać to jest to jedyne wytłumaczenie. Przegrałem przez skrypt. Co za Ż E N A D A !!!

Vincent pokombinuj z pass suport i zobaczysz jak trójkąty wchodzą. Ja to w ogóle nie kumam, jedni narzekają, że każdy trójkąt im przechodzi i tracą bramki , a drudzy , że nie umieją zagrać tak trójkątem... No kuźwa mega skrypt, faktycznie. 

Rozpoczęcia z połowy hahhahaha nie umiecie się przed tym bronić ! wczoraj był turniej w Borownie i ani jednej takiej bramki nie straciłem ( relację zdam później ).

Płakanie, że zremisowałem dwa mecze z ratingiem 800, by potem przegrać z ratingiem 400, to największy hit waszych durnych wynurzeń hahha

To jest piłka nożna i gracz z jakimkolwiek pojęciem, może wygrać z każdym. Mecz trwa tylko 10 min i nawet największe gwiazdy moją prawo pudłować z 5 metrów na pustą bramkę. 

Jak chcecie mieć skuteczność 100/100 to sobie w szachy zagrajcie z 5 letnim Krzysiem "Dzieci EA sportu"


Moze to myclub jest tylko taki zryty i przez ten TS sie cuda dzieja?

Oczywiście , ze ten TS ma wpływ na to wszystko. Wczoraj na turnieju, żadne z powyższych jaj się nie działy. 

Opisze Ci jeden mecz. 

Baraże po wyjściu z grupy. "Szybki" ( kiedyś mega wymiatacz w PES ) , gra baraż z nieznanym mi rywalem. Mecz bardzo wyrównany , gdzie do 90' min było 1:1

I nagle jego rywal daje trójkąt na pałę, ale obrońca go wyprzedza na 20 metrze i podaje do bramkarza, po czym bramkarz ładuję piłkę do swojej bramki. Totalna załamka przez skrypt ?

A gdzie tam. Szybki przyznaje się, że ze strachu wcisnął X dwa razy za dużo, zamiast kwadrat i sam przyznał się do błędu, a nie do skryptu... 

Dziękuję Dobranoc. 

Niech żyje potęga BETONU !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arbuz, nie podniecaj sie tak, bo to nie jest ludzi wina ze zawodnicy sami z siebie zaczynaja leciec po okregach, zeby tylko nie dojsc jako 1 do pilki. Zapatrzony jestes w tego pesa jak sroka w gnat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torpeda nie znosze takiego pieprzenia kocopołów i tlumaczenia porazek. To że TS wypacza wyniki to jest fakt ale co to ma wspolnego z graniem offline czy w dywizjach gdzie takie cuda sie nie dzieja. Ten PES jest bardzo dobry i nie ma o czym gadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale stary jak mozna mowic ze jest bardzo dobry, jak biegne prosto na pilke a zawodnik sam z siebie odbiega?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe nie ma sensu polemizowac z ludzmi zapatrzonymi w ta gre, zero obiektywizmu, co do tego ze przegralem z kolesiem z ratingiem 400, remisujac wczesniej z dwoma 800+, to ja wszystko rozumiem, przegrac po ciezkim meczu na styku itd. ale najzwyczajniej dostac 0:3, widząc co wyprawiaja moi zawodnicy no to sorry. Akurat Arboos glupi dales przyklad z tym bramkarze i 2X, bo to owszem sie zdarza niestety, nie da sie odwolac podjetej decyzji i w takim wypadku na pewno nikt na skrypty nie zgania, tyczy sie to wogole czego innego niz ty wypisujesz.

 

Tak jak to Siwy napisał, przez 15 minut nie da sie zapomniec jak sie w to gra, dlatego przegrac po wyrownanym meczu ok, ale dostac w tyte od goscia ktory wyprowadza 3 akcje i strzela 3 gole to juz zakrawa na jawna pomoc ze strony gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baczek akurat w kwestii tej porazki z typem z 400 to sie zgodze z arbuzem. Glupi troche byl ten przyklad. Sam tak tez czesto miewam, ze ogrywam ludzi z ratem 900 a przegram z gosciem z ratem 500/600. Niekiedy taki czopek człowiekowi nie podpasuje stylem gry i pozamiatane. ALbo po prostu mecz nie wyjdzie. To nie chodzi o zapominanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×