Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

czyli pess mozna kupic za 100zl?Z pss store liczylem na fife ale za 100 mysle ze warto zobaczyc tego pss:)Tyle jestem w stanie zaplacic za niestabilna poki co gre bez zalu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kupiłem  pesa ze świątecznej wyprzedaży przez sklep online. Zapłaciłem 116zł, zaczęło się ściągać, ale nie 19GB tylko jakieś 3-4GB plus patch 3GB. Odpalam grę a tam do wyboru Real vs Sevilla, nic innego, zero menu tylko ten jeden mecz mogę grać, jak jakieś demo. Patrzę na sklep i przy tej promocji nie mam zaznaczone, że już zakupiłem. W sklepie online zakupiłem PES Digital Exclusive Pack, a na liście pobierania jest PES Digital Pre-Order. O co tu chodzi? No chyba dema za 116zł nie kupiłem? Klikałem w link z artykułu pssite odnośnie promocji świątecznych. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, kupiłem  pesa ze świątecznej wyprzedaży przez sklep online. Zapłaciłem 116zł, zaczęło się ściągać, ale nie 19GB tylko jakieś 3-4GB plus patch 3GB. Odpalam grę a tam do wyboru Real vs Sevilla, nic innego, zero menu tylko ten jeden mecz mogę grać, jak jakieś demo. Patrzę na sklep i przy tej promocji nie mam zaznaczone, że już zakupiłem. W sklepie online zakupiłem PES Digital Exclusive Pack, a na liście pobierania jest PES Digital Pre-Order. O co tu chodzi? No chyba dema za 116zł nie kupiłem? Klikałem w link z artykułu pssite odnośnie promocji świątecznych. .

Dalej się pobiera w tle, spokojnie. Jak wciśniesz na ikonę pesa informację, tam masz ukazane ile jeszcze ma się pobrać.

Edytowane przez Mr.T89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej się pobiera w tle, spokojnie. Jak wciśniesz na ikonę pesa informację, tam masz ukazane ile jeszcze ma się pobrać.

No teraz dopiero to zauważyłem, uuuf, dzięki. To, że gra widnieje jako niezakupiona mnie wystraszyło.

 

Mam pytanko, wiadomo, że nie ma pełnej licencji. Czy jest możliwość pobrania jakiegoś save z neta z prawdziwymi nazwiskami i zespołami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co mnie dzisiaj spotkało grając online z kolegą w lidze. Pare bugów to ja w życiu miałem, ale takiego czegoś to jeszcze nie doświadczyłem. Przegrywając mecz, konstruowałem akcję, aby jak najszybciej wyrównać i miałem taką okazję i strzeliłem bramkę. Ciesząc się po strzeleniu gola szybko to wyłączyłem, aby iść dalej za ciosem i strzelić kolejną. Ku mojemu zdziwieniu patrzę, a tu bramkarz wznawia mecz z piątki WTF?;D Sędzia, a raczej komputer się pomylił i nie wiedząc czemu nie zaliczył mi bramki na 2:2. Dobrze, że mimo wszystko udało mi się wygrać ten mecz 4:2, ale to nie zmienia faktu, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć ;D

Oto fragment całego zajścia ;).
https://www.youtube.com/watch?v=w_WYl1P2h1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co mnie dzisiaj spotkało grając online z kolegą w lidze. Pare bugów to ja w życiu miałem, ale takiego czegoś to jeszcze nie doświadczyłem. Przegrywając mecz, konstruowałem akcję, aby jak najszybciej wyrównać i miałem taką okazję i strzeliłem bramkę. Ciesząc się po strzeleniu gola szybko to wyłączyłem, aby iść dalej za ciosem i strzelić kolejną. Ku mojemu zdziwieniu patrzę, a tu bramkarz wznawia mecz z piątki WTF?;D Sędzia, a raczej komputer się pomylił i nie wiedząc czemu nie zaliczył mi bramki na 2:2. Dobrze, że mimo wszystko udało mi się wygrać ten mecz 4:2, ale to nie zmienia faktu, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć ;D

Oto fragment całego zajścia ;).

https://www.youtube.com/watch?v=w_WYl1P2h1k

 

Wydaje mi sie że komputer zaliczył ci spalonego bo jakby sie przyjrzec to minimalny spalony mógłby być :P ale to juz by trzeba pod mikroskopem patrzeć co nie zmienia rzeczy że PES 2015 jest strasznie zabugowany ;/ Raz miałem sytuacje że oddawałęm strzał z około 10 metrów a piłke wybiło w powietrze tak jakby od jakiejś niewidocznej poprzeczki sie odbiła jak przyglądałem sie kilka razy na powtórce to było ewidentnie widać że prawa fizyki w tej grze nie istnieja xD a dzieje sie to zazwyczaj w finale czy jakimś ważnym meczu , po prostu konami poszło na łatwiznę zamiast dopracować SI komputera , zrobili problemy , opory w wygrywaniu meczu przez fizyki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O spalonym nie ma mowy tutaj, a nawet jakby miał być, to wybicie piłki w innym miejscu miałoby miejsce. Komputer uznał, że nie trafiłem w bramkę, a zawodnik się cieszył z gola. Tego to dopiero w h..a zrobili haha ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O spalonym nie ma mowy tutaj, a nawet jakby miał być, to wybicie piłki w innym miejscu miałoby miejsce. Komputer uznał, że nie trafiłem w bramkę, a zawodnik się cieszył z gola. Tego to dopiero w h..a zrobili haha ;D

W sumie racja :) szkoda że takie cos w tej grze jest bo tego niestety jest więcej i potrafi irytować ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zaległe prezenty. Nic szczególnego, Gotze z preordera i Lahm z toty. Problem tylko w tym, że prawdopodobnie muszę za złotówki kupić trenera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co mnie dzisiaj spotkało grając online z kolegą w lidze. Pare bugów to ja w życiu miałem, ale takiego czegoś to jeszcze nie doświadczyłem. Przegrywając mecz, konstruowałem akcję, aby jak najszybciej wyrównać i miałem taką okazję i strzeliłem bramkę. Ciesząc się po strzeleniu gola szybko to wyłączyłem, aby iść dalej za ciosem i strzelić kolejną. Ku mojemu zdziwieniu patrzę, a tu bramkarz wznawia mecz z piątki WTF?;D Sędzia, a raczej komputer się pomylił i nie wiedząc czemu nie zaliczył mi bramki na 2:2. Dobrze, że mimo wszystko udało mi się wygrać ten mecz 4:2, ale to nie zmienia faktu, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć ;D

Oto fragment całego zajścia ;).

https://www.youtube.com/watch?v=w_WYl1P2h1k

Dobre głupoty. PES niekiedy jest po prostu niestabilny emocjonalnie stąd te jego wahania i humory :) Ja dziś na 9 losowań topowych agentów ani jednej czarnej piłki. Te losowania są tak tragiczne że mogło by ich najlepiej w ogóle nie być. W tych losowaniach za te 10000 tys to zawodnicy powinni być losowani tak co aby do taktyki by idealnie pasowali. Studnia bez dna i jeden z najgorszych rozwiązanych aspektów w tym myClubie. Jednak w poprzedniej edycji to było lepiej zrobione grałeś i zarabiałeś na zawodnika na jakiego miałeś ochotę a nie że tu zarabiasz na to żeby wyjeb... ta kasę do studni i nic z tego niemieć. Czysty bezsens.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre głupoty. PES niekiedy jest po prostu niestabilny emocjonalnie stąd te jego wahania i humory :) Ja dziś na 9 losowań topowych agentów ani jednej czarnej piłki. Te losowania są tak tragiczne że mogło by ich najlepiej w ogóle nie być. W tych losowaniach za te 10000 tys to zawodnicy powinni być losowani tak co aby do taktyki by idealnie pasowali. Studnia bez dna i jeden z najgorszych rozwiązanych aspektów w tym myClubie. Jednak w poprzedniej edycji to było lepiej zrobione grałeś i zarabiałeś na zawodnika na jakiego miałeś ochotę a nie że tu zarabiasz na to żeby wyjeb... ta kasę do studni i nic z tego niemieć. Czysty bezsens.

tez wolalem zarabiac i kupowac kogo chce... grzebac w bazie zawodnikow bo duzo tego bylo... a tu zbierasz caly dzien albo dwa na te 10000 i tylko mozna sie wkurzyc bo dostniemy no name albo kogos nie pasujacego zupelnie do taktyki....

chcesz zmienic taktyke..ale przeciez sie nie da.. bo od razu trzeba coacha... ehh

Edytowane przez sidtsw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co mnie dzisiaj spotkało grając online z kolegą w lidze. Pare bugów to ja w życiu miałem, ale takiego czegoś to jeszcze nie doświadczyłem. Przegrywając mecz, konstruowałem akcję, aby jak najszybciej wyrównać i miałem taką okazję i strzeliłem bramkę. Ciesząc się po strzeleniu gola szybko to wyłączyłem, aby iść dalej za ciosem i strzelić kolejną. Ku mojemu zdziwieniu patrzę, a tu bramkarz wznawia mecz z piątki WTF?;D Sędzia, a raczej komputer się pomylił i nie wiedząc czemu nie zaliczył mi bramki na 2:2. Dobrze, że mimo wszystko udało mi się wygrać ten mecz 4:2, ale to nie zmienia faktu, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć ;D

Oto fragment całego zajścia ;).

https://www.youtube.com/watch?v=w_WYl1P2h1k

Spalony. Sędzia uznał ze zawodnik przepuszczający piłkę albo dotchnal piłkę albo brał udział w tej akcji. Tylko skąd ta 5tka ...

Mnie najbardziej irytuje zagranie trójkątem na dobieg. Nierealnym jest dokładne zagranie 5-10 metrowej piłki nawet muskając przycisk.

Edytowane przez kamayeye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że w PS Store jest promocja na PES2015?  Przez 48h, czyli do 9.12 po 145, a dla klientów Plusa po 116. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalony. Sędzia uznał ze zawodnik przepuszczający piłkę albo dotchnal piłkę albo brał udział w tej akcji. Tylko skąd ta 5tka ...

Mnie najbardziej irytuje zagranie trójkątem na dobieg. Nierealnym jest dokładne zagranie 5-10 metrowej piłki nawet muskając przycisk.

Nie ma szans na spalonego, przyjrzyj się dokładnie gdzie moi napastnicy stoją w momencie podania. Sporo im brakuje do tego, aby byli na spalonym. Po drugie liniowy nie zareagował i biegł dalej. Po trzecie komentator mówi o zmarnowanej sytuacji podbramkowej. Po czwarte w momencie gdy faktycznie jest spalony jest powtórka z takiej sytuacji, kiedy nasz zawodnik przekroczył linię obrony. Po piąte wznowiona gra byłaby z innego miejsca.

Więc jak pisałem wcześniej jest to jakiś mało spotykany bug który wystąpił akurat u mnie. Komputer uznał to za strzał niecelny i dlatego bramkarz wznawiał z piątki.

 

Gdyby częściej takie rzeczy występowały chyba bym się pochlastał ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalony. Sędzia uznał ze zawodnik przepuszczający piłkę albo dotchnal piłkę albo brał udział w tej akcji. Tylko skąd ta 5tka ...

Mnie najbardziej irytuje zagranie trójkątem na dobieg. Nierealnym jest dokładne zagranie 5-10 metrowej piłki nawet muskając przycisk.

Nie ma spalonego na bank. To błąd gry.

 

A podanie trójkątem jest realne na 5-10-15-25-30m ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma spalonego na bank. To błąd gry.

A podanie trójkątem jest realne na 5-10-15-25-30m ;)

uchyl rąbka tajemnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uchyl rąbka tajemnicy

Hmm no wciskasz :triangle:  :D wydaje mi się, że to kwestia treningu i odpowiedni moment....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no wciskasz :triangle: :D wydaje mi się, że to kwestia treningu i odpowiedni moment....

wciskam, wciskam ale chcąc puścić piłkę po ziemi tuż za obrońce będąc na 20 metrze, często wpada w ręce bramkarza.

Na jakich ustawieniach grasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskam, wciskam ale chcąc puścić piłkę po ziemi tuż za obrońce będąc na 20 metrze, często wpada w ręce bramkarza.

Na jakich ustawieniach grasz?

Bym musiał zobaczyć.Na pewno strzały na basic a podanie na 2 kreski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak tam online chodzi? Bo nie wiem czy plusa przedłużać :P

U mnie wczoraj bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online u mnie śmiga od jakiegoś czasu niemal idealnie  :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj bez problemu.

 

online u mnie śmiga od jakiegoś czasu niemal idealnie  :-)

 

U mnie ostatnie dwa dni rewelka.

Podziękował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×