Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj awansowałem do 4 dywizji - wszystkie mecze grałem POLSKĄ -  na 10 rozegranych wygrałem 8 :) Miło jest, gdy bije się po kolei Reale,Barce,Psg itp :)

Teraz próbuję awansować do 3 dywizji - na razie rozegrałem tylko jeden mecz - oczywiście Polską - i przeciwnik grając Realem strzelił mi 2 gole... a ja mu strzeliłem 4,

więc ponad 500 punktów już na koncie jest :) no ale na 4 tysiące punktów to też trzeba trochę się namęczyć. Zostaję przy Polsce bo drużyna ma potencjał - Adrian wali bramy lepiej niż Lewy - a dośrodkowania Kuby  - poezja :) Tylko ta nędzna stamina Polaków .....

Edytowane przez ptysiub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie wyszukiwanie "po sile drużyny" i po kłopocie.

Tak nie do końca bo nawet jak masz lvl2 to przeciwnik również przy tym samym lvl może mieć CR7, Bale w drużynie.

Panowie jaki macie team spirit drużyny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie do końca bo nawet jak masz lvl2 to przeciwnik również przy tym samym lvl może mieć CR7, Bale w drużynie.

Panowie jaki macie team spirit drużyny??

ja mam 93 ale bardzo długo mam ten sam skład i tego samego trenera. Co to wczoraj była za informacja nt. transferów za szybko przeklikałem i nie wczytałem się hmm i zapowiedź data pack nowego chyba?!ktoś coś widział wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem,bo fify mam już dość.

Tylko zawsze w PES denerwował mnie brak licencji, czy na ps4 jest jakiś option file albo coś w tym rodzaju żeby herby i nazwy były prawdziwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często zdarza Wam się tak ze przeciwnicy strzelają sobie 3 samobuje żeby oddać walkowera? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm podkręcić to zależy jak Ty to widzisz. moim zdaniem i w sumie nie raz taką bramkę strzeliłem jakby podkręconą :square:  a wyglądało to tak (jedna z moich ulubionych akcji), krótko rozgrywał z rogu po czym jak oczywiście się uda oddaje strzał  z około 16 m biegnąc bokiem do bramki (jakbyś biegł po linii, która wyznacza 16m). 

 

A wychylenie analogu w ostatniej chwili w stronę w którą chcemy zakręcić nic nie daje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem,bo fify mam już dość.

Tylko zawsze w PES denerwował mnie brak licencji, czy na ps4 jest jakiś option file albo coś w tym rodzaju żeby herby i nazwy były prawdziwe?

Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wychylenie analogu w ostatniej chwili w stronę w którą chcemy zakręcić nic nie daje? 

Nie wiem.Jak już napisałem większość robię odruchowo i nie skupiam się na tym za bardzo, co i jak wciskam. Kwestia długoletniej przyjaźni z PES hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.Jak już napisałem większość robię odruchowo i nie skupiam się na tym za bardzo, co i jak wciskam. Kwestia długoletniej przyjaźni z PES hehe

zgadzam się poprostu trening, a wszystko z czasem robi się z automatu coś jak z jazdą na rowerze;-)ponawiam pytanie czy ktoś wczytał się w te wczorajsze wiadomości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się poprostu trening, a wszystko z czasem robi się z automatu coś jak z jazdą na rowerze;-)ponawiam pytanie czy ktoś wczytał się w te wczorajsze wiadomości?

 

 

Nie jestem pewny ale tam chyba chodziło coś o stadiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sa spowodowane lagi ?? Gram i co chwila mecz mi sie zatrzymuje po czym znowu wznawiam rozgrywke, Nie ma plynnosci i nie moge nic pograc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sa spowodowane lagi ?? Gram i co chwila mecz mi sie zatrzymuje po czym znowu wznawiam rozgrywke, Nie ma plynnosci i nie moge nic pograc. 

Hmmm.... może przypisz ps4 na sztywno do routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zakupiłem PES z promocji i mam kilka pytań odnośnie tego trybu podobnego do FUT czyli MyCLub. Pomijając fakt ze FUT zjada ten tryb na śniadanie to czy nie można zmienić taktyki w tym trybie ? chodzi o ofensywna i defensywna nie można ustawić żadnej taktyki czy choćby zmienić pozycji zawodnikowi. Rozumiem ze formacja zależy od menagera ale w takim razie po co dawać w tym trybie możliwości zmiany taktyki skoro jej nie ma? chyba że robię coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

zakupiłem PES z promocji i mam kilka pytań odnośnie tego trybu podobnego do FUT czyli MyCLub. Pomijając fakt ze FUT zjada ten tryb na śniadanie to czy nie można zmienić taktyki w tym trybie ? chodzi o ofensywna i defensywna nie można ustawić żadnej taktyki czy choćby zmienić pozycji zawodnikowi. Rozumiem ze formacja zależy od menagera ale w takim razie po co dawać w tym trybie możliwości zmiany taktyki skoro jej nie ma? chyba że robię coś nie tak?

Możesz tylko przełączać defensywa/ofensywa. Taktyki nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi taktykami gracie? Możecie jakąś polecić? Ostatnio grałem 3-5-2 i w ataku oczywiście dobrze się grało, ale w obronie zawsze mi brakuję tego jednego. Myślę nad 4-2-3-1, ale to przetestuje dopiero przy najbliższej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi taktykami gracie? Możecie jakąś polecić? Ostatnio grałem 3-5-2 i w ataku oczywiście dobrze się grało, ale w obronie zawsze mi brakuję tego jednego. Myślę nad 4-2-3-1, ale to przetestuje dopiero przy najbliższej okazji.

Ja gram przeważnie 4-4-2 z tym, że jeden cofnięty DMF  i przed nim RMF, AMF, LMF i z przodu dwóch CF albo SS i CF. Taktyka gra z kontry, rozgrywanie albo środkiem albo bokiem tu różnie w zależności jak się gra z przeciwnikiem i jeszcze mam ustawione krótkie podania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi taktykami gracie? Możecie jakąś polecić? Ostatnio grałem 3-5-2 i w ataku oczywiście dobrze się grało, ale w obronie zawsze mi brakuję tego jednego. Myślę nad 4-2-3-1, ale to przetestuje dopiero przy najbliższej okazji.

 

Ja też przeważnie gram 4-2-3-1 lub tak jak @januszp85 4-4-2 ale nie sądze aby miało ci to w jakiś sposób pomóc bo każdy gra taką strategią jaką lubi, próbuj wszystkie taktyki po kolei i zobaczysz którą ci najwygodniej, jeśli na niej będzie ci dobrze szło to się jej trzymaj i udoskonalaj :)

 

edit: od siebie mogę jeszcze dodać że nigdy nie gram 3ema obrońcami bo wtedy dostaje bęcki :p

Edytowane przez MateoF1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..ja gram prawie zawsze 4-4-2 ,czasem troche ich przestawie ale ogolnie gra mi sie swietnie tym ustawieniem :) polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram, 4-4-2 ( dokładnie 4-1-2-1-2) CAM + CF-y i bardzo sympatycznie to wyglada, na managera Gallardo bodajze 560 note ma. W składzie Ibre, Diabate, Howarda. Reszta to jakies wynalazki typub McKay ;). Niestety na ławce trzymam, Uche, Burdisso, Yepesa, i Klose bo nie odpowiadaja temu managerowi, odkąd naprawili online, doleciałem do 5 ligi . Jakby ktoś chciał spara jakiegoś to wbijać . ID: BACZEK867
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach ostatni update formy bardzo mnie cieszy, Laccazett wymiata aż miło na czerwonej strzaleczce.Co z competition w MyClub ktoś cosik wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od jakiegoś tygodnia gram 3-2-5 :) 

Obecnie jestem w 3 dywizji dziś już prawie awansowałem do 2 ale niestety w ostatnim decydującym meczu przy prowadzeniu 2-0 zremisowałem 2-2 ;/ grając Aston Villa z Juventusem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie można zagrać 2vs2 z jednej konsoli??

 

Dobre pytanie, całe życie grałem z bratem z losowymi ludźmi 2vs2 (nawet rankingowe) a teraz chyba nie ma. Japońce to wszystko co fajne jak np. tryb community kasują...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, całe życie grałem z bratem z losowymi ludźmi 2vs2 (nawet rankingowe) a teraz chyba nie ma. Japońce to wszystko co fajne jak np. tryb community kasują...

No niestety nie ma.....to mój ulubiony tryb....był heh. Ale towarzyskie chyba można czy też nie??

 

Co do community to szkoda gadać. Nie rozumiem dlaczego tego nie ma. Teraz trzeba na kartce wszystko pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×