Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a no właśnie ja chciałem grać 4-4-2 z dwoma ofensywnymi pomocnikami, ale mam zablokowanych takich managerów. Skład zostawiam taki jaki mam, więc jakiego specjalnego koksa nie potrzebuje. Wolę grać drużynami max na 3 lvl niż All Starami. 

W takim razie muszę codziennie sprawdzać, tyle tylko, że odblokowani są tylko Ci, ile mam coinsów na koncie ( 220 ). Może coś przeoczyłem, bo póki co skupiałem się na dywizjach, ale wczoraj jeden Real mi wybił piłkę z głowy.

wykonaj zadania np zmien kontrakt za coinsy trenerowi  stamine popraw za coinsy calemu skladowi idzie cos uzbierac hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykonaj zadania np zmien kontrakt za coinsy trenerowi  stamine popraw za coinsy calemu skladowi idzie cos uzbierac hehe :)

No właśnie większość zrobiłem i wydałem coinsy na nieudacznika i teraz już nie ma skąd wziąć. Chyba, że zakupie za dwie stówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w zakladke records. Byc moze cos Ci nastuka dodatkowo :)

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie większość zrobiłem i wydałem coinsy na nieudacznika i teraz już nie ma skąd wziąć. Chyba, że zakupie za dwie stówki ;)

tez taki błąd na poczaku zrobilem teraz zbieram na jakiegos wyjadacza:) Jedno dobre ze po 10 dniach wpada 100 coinsow bodajze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To za miesiąc może uzbieram na nowego managera a wtedy bójcie się ;) 

Mam plan zawitać do 1 dywizji w dywizjach a potem to już tylko w myclub się będę bawił i ligę online na pes.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   

Przy 4-1-2-3 musisz grac mega ofensywnie i miec jakiegos yaya toure na dmfie. Jak masz jakiegos leszcza, to lepiej kup sobie ta formacje po prostu na zapas i poki co nia nie graj bo sie rozczarujesz.

 

No to narazie faktycznie odpuszcze, nie gra mi sie moja 4-1-2-1-2 jakos tragicznie, wiem juz kiedy , gdzie podac itd... jednak chciałem wyprobowac 3 napastnikow, niestety mam na DMF jakiegos Bolivara, cos tam czysci ale wiecej widzed w srodku pola Ibre , ktorego mam na AMF ;)

 

Hmm a no właśnie ja chciałem grać 4-4-2 z dwoma ofensywnymi pomocnikami, ale mam zablokowanych takich managerów. Skład zostawiam taki jaki mam, więc jakiego specjalnego koksa nie potrzebuje. Wolę grać drużynami max na 3 lvl niż All Starami. 

W takim razie muszę codziennie sprawdzać, tyle tylko, że odblokowani są tylko Ci, ile mam coinsów na koncie ( 220 ). Może coś przeoczyłem, bo póki co skupiałem się na dywizjach, ale wczoraj jeden Real mi wybił piłkę z głowy.

z tymi Levelami arboos to jest roznie, ja mam Ibre, CR7, Robbena, Howarda, Di Natale, Altintopa, Klose, Uche, Dide, Diabate, a nadal widnieje u mnie LVL. 3 , wiec teoretycznie słabsze składy mi losuje, wiec na to bym nie patrzal, bo nieraz wydaje mi sie , ze moj przeciwnik ma duzo slabszy sklad a ma LVL. 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej co jest grane. Zdobyłem troszkę coinsów ( 420 ) , rozegrałem jeden mecz a nadal mam zablokowanych lepszych managerów !? 

Mogę zatrudniać tylko tych od 220 coins w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej co jest grane. Zdobyłem troszkę coinsów ( 420 ) , rozegrałem jeden mecz a nadal mam zablokowanych lepszych managerów !?

Mogę zatrudniać tylko tych od 220 coins w dół.

Pewnie jutro Ci się lista zaktualizuje i będę lepsi do wzięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się jakoś sprawdzić, czy zawodnik danego managera jest amf dmf czy rmf ? chodzi mi o pomocników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w myclub i interesuje mnie od czego zależy Team Spirit. Zacząłem ustawiać drużynę jak w FUT. Zawodnicy z włoskiej ligi bo w czarnych piłkach wylosowałem wczoraj Pogbę i Higuaina ale widzę że to chyba inaczej działa bo zupełnie pomieszani gracze jak długo ze sobą grają zyskują punkty Team Spirit. Chodzi o to by długo zgrywać zawodników ze sobą ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Im wiecej bedziesz gral i wygrywal, tym bardziej im urosnie TS, jezeli nie pasuja trenerowi na poczatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w myclub i interesuje mnie od czego zależy Team Spirit. Zacząłem ustawiać drużynę jak w FUT. Zawodnicy z włoskiej ligi bo w czarnych piłkach wylosowałem wczoraj Pogbę i Higuaina ale widzę że to chyba inaczej działa bo zupełnie pomieszani gracze jak długo ze sobą grają zyskują punkty Team Spirit. Chodzi o to by długo zgrywać zawodników ze sobą ? 

Nie gram już, ale było to mniej więcej tak, że jak trener miał w ustawieniach grać szeroko to zawodnicy też powinni mieć szeroko, żeby TS był ok, później to może rzeczywiście rośnie, tego nie wiem. Ale na początku, żeby było ok warto wstawić słabszego zawodnika, ale żeby miał ustawienia pod trenera niż teoretycznie lepszego grajka, ale z zupełnie innymi cechami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ts rosnie po wygranych meczach :) na lige nie trzeba patrzec jak w ultimate :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga w przyszlym roku mogliby dodac jakies nagrody za ukonczony sezon albo awans, bo farmienie GP z kompem juz mnie nudzi. Uparlem sie ze chce ibre/ronaldo/messiego i od tygodnia tylko farma i farma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się jakoś sprawdzić, czy zawodnik danego managera jest amf dmf czy rmf ? chodzi mi o pomocników

wlasnie mam podobny problem..... dolączam się do pytania... ja natomiast potrzebuje dm ... omf x 2 i amf w pomocy....

 

ale czy da sie to sprawdzic zanim wydam duzo kasy na trenera ??? ... albo jaki coach ma takie ustawienie w pomocy ??? gra ktos takim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez TS nie da się grać w My Club :) 

Wszystkie mecze w pałę mimo trenera koksa. TS na poziomie 60 to żenada. Wszystkie pojedynki 1:1 przegrywam, a przeciwnicy jak zaprogramowani. Sami odbierają piłkę, sami rozgrywają, sami strzelają. M A S A K R A jakaś. Chyba wrócę do Dywizji, bo cierpliwości na budowanie TS nie mam, a raczej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sie jednak zdecydowalem na trenera  4-2-1-3, za 11400 GP, z team costs 640, i tez lipa TS tylko 88, podania nie dochodza, slabo na pozycje wychodza itd....., ja juz nie wiem jak ich poustawiac, jak mam 4-1-2-1-2 to Ibra na AMF prawie nic nie strzela, teraz 4-2-3-1 Ibra wali bramy, to znowu Ronaldo i Robben , gdzies kurde biegaja bez celu, wydaje mi sie, ze troche za bardzo sa na skrzydle, ale niestety w Edit Position , moge tylko manewrowac góra,  dół, nie moge ich ciut bliżej pola ustawić ;). Niby trener ma -, krotkie podania, atak pozycyjny, i gre skrzydłami, wiec przy CR7 i Łysym, powinien pasować, do tego właśnie lubie grać klepką, zobaczymy, może sie rozkręci, ale czegoś mi brakuje, nie moge nawet wygrac tych 3 meczy w chalengu zeby dostac losowania :D. Wczoraj drugi mecz grałem z Polakiem, i znowu lagi miałem przez caly mecz, akrobacje takie odstawiałem , że głowa mała, jeden wielki przypadek, przestane sie juz chyba cieszyc jak zobacze Polaka, bo widze ze to na odwrot w tej grze działa im blizej tym gorzej chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sie jednak zdecydowalem na trenera  4-2-1-3, za 11400 GP, z team costs 640, i tez lipa TS tylko 88, podania nie dochodza, slabo na pozycje wychodza itd....., ja juz nie wiem jak ich poustawiac, jak mam 4-1-2-1-2 to Ibra na AMF prawie nic nie strzela, teraz 4-2-3-1 Ibra wali bramy, to znowu Ronaldo i Robben , gdzies kurde biegaja bez celu, wydaje mi sie, ze troche za bardzo sa na skrzydle, ale niestety w Edit Position , moge tylko manewrowac góra,  dół, nie moge ich ciut bliżej pola ustawić ;). Niby trener ma -, krotkie podania, atak pozycyjny, i gre skrzydłami, wiec przy CR7 i Łysym, powinien pasować, do tego właśnie lubie grać klepką, zobaczymy, może sie rozkręci, ale czegoś mi brakuje, nie moge nawet wygrac tych 3 meczy w chalengu zeby dostac losowania :biggrin:. Wczoraj drugi mecz grałem z Polakiem, i znowu lagi miałem przez caly mecz, akrobacje takie odstawiałem , że głowa mała, jeden wielki przypadek, przestane sie juz chyba cieszyc jak zobacze Polaka, bo widze ze to na odwrot w tej grze działa im blizej tym gorzej chodzi ;)

 

a czy przy 4-1-2-1-2 pomocnikow masz jako RMF i LMF ??? da sie ich zmienic na omf  na przykład ?? ... ja tez gram 4-2-1-3 i w sumie nie narzekam ale w przodzie sa za szeroko ustawieni i nie mam jak poklepac... a co ustawienia z DMF to moim zdaniem lepiej gra sie jak jest jeden bo dwoch dm za bardzo po bokach biega a jak jest jeden to fajnie centralnie jest ustawiony i przecina podania... mam tam F. Melo.... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja wczoraj sie jednak zdecydowalem na trenera  4-2-1-3, za 11400 GP, z team costs 640, i tez lipa TS tylko 88, podania nie dochodza, slabo na pozycje wychodza itd....., ja juz nie wiem jak ich poustawiac, jak mam 4-1-2-1-2 to Ibra na AMF prawie nic nie strzela, teraz 4-2-3-1 Ibra wali bramy, to znowu Ronaldo i Robben , gdzies kurde biegaja bez celu, wydaje mi sie, ze troche za bardzo sa na skrzydle, ale niestety w Edit Position , moge tylko manewrowac góra,  dół, nie moge ich ciut bliżej pola ustawić ;). Niby trener ma -, krotkie podania, atak pozycyjny, i gre skrzydłami, wiec przy CR7 i Łysym, powinien pasować, do tego właśnie lubie grać klepką, zobaczymy, może sie rozkręci, ale czegoś mi brakuje, nie moge nawet wygrac tych 3 meczy w chalengu zeby dostac losowania :biggrin:. Wczoraj drugi mecz grałem z Polakiem, i znowu lagi miałem przez caly mecz, akrobacje takie odstawiałem , że głowa mała, jeden wielki przypadek, przestane sie juz chyba cieszyc jak zobacze Polaka, bo widze ze to na odwrot w tej grze działa im blizej tym gorzej chodzi ;)

 

a czy przy 4-1-2-1-2 pomocnikow masz jako RMF i LMF ??? da sie ich zmienic na omf  na przykład ?? ... ja tez gram 4-2-1-3 i w sumie nie narzekam ale w przodzie sa za szeroko ustawieni i nie mam jak poklepac... a co ustawienia z DMF to moim zdaniem lepiej gra sie jak jest jeden bo dwoch dm za bardzo po bokach biega a jak jest jeden to fajnie centralnie jest ustawiony i przecina podania... mam tam F. Melo.... 

 

 

 

 

Tak jest LMF i RMF, można ich przesunac lekko do srodka, do przodu i do tyłu . No wlasnie tez lubie poklepac, ale cicho bo chyba sie rozkrecaja panowie, zgarnalem własnie tych 3 agentow all star 14-15, i mam pytanie czy musze odrazu wszystkich 3 wykorzystac ?  czy moge np. sobie po 1 dziennie losowac, nie przepadna jak wylacze PES-a, orientuje sie ktos? Kurde pasowałoby trafic AMF jakiegos i środkowego obronce i mozna powiedziec ze sklad bym miał skompletowany :biggrin: CR7 zaczyna chodzic po tej lewej, zauwazylem ze na tej formacji 4-2-1-3 nawet dobrze wchodza trójkąty góra, na 4-1-2-1-2 tym sobie nie poszalalem.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to pasuje, poczekam do wieczora, przy drinku szczescie mi sprzyja zawsze :D a TY Torpedom juz ich wygrales, ? co tam Ci wpadło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu wcześniej pytał o formację 4-1-2-3. Akurat udało mi się już jakiś czas temu kupić Donadoniego, który właśnie takim ustawieniem gra na offensive i pasuje mi to idealnie. Bardzo dobrze funkcjonuje w takim ustawieniu obrona wspomagana przez DM, na którym niepodzielnie rządzi u mnie Khedira. Na szpicy Ibra wspomagany przez szybkie skrzydła i precyzyjnych rozgrywających. Na defensive taksa przechodzi w ustawienie 4-3-3 z nieco cofniętymi skrzydłowymi, idealna do kontrataków. Jeśli Donadoni pojawi się kiedyś w dostępnych trenerach, polecam serdecznie. Jedynym jego minusem jest ograniczenie kosztów do 560, więc z wypasionym składem trzeba mocno rotować, żeby jakoś wszystkich sensownie pomieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga w przyszlym roku mogliby dodac jakies nagrody za ukonczony sezon albo awans, bo farmienie GP z kompem juz mnie nudzi. Uparlem sie ze chce ibre/ronaldo/messiego i od tygodnia tylko farma i farma :/

Taki skład masz i się boisz grać online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego mam sie bac? Probuje zdobyc jak najszybciej to na czym mi zalezy. Wtedy sobie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×