Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

sorry Panowie ale nie będziemy robić sensacji z wpisu na randomowym pejdżu PESa który ma 50 lajków...  :thumbsup:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa , że będzie odpowiedni matchmaking w online? Czyli powiedzmy podobnie jak w FIFA , Barca - Real , Sevilla - Atletico powiedzmy , bo mają ileś gwiazdek mniej. Było już tak w PES 2014?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa , że będzie odpowiedni matchmaking w online? Czyli powiedzmy podobnie jak w FIFA , Barca - Real , Sevilla - Atletico powiedzmy , bo mają ileś gwiazdek mniej. Było już tak w PES 2014?

było ale nie było tak że np tylko liga hiszpańska. Było tak że np zaznaczasz że mają być tylko drużyny z ratingiem B i tylko takie szło brać. Oczywiście o podziale na tylko kluby lub tylko reprezentacje nie było mowy bo według konami znowu po co. Zobaczymy jak tu będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem dużo meczów 1vs1 i pingongów w nadmiernej ilości nie zauważyłem, czy co drugiej bramki z dobitki. 

Jest jedna zasada. Nie dopuść do strzału to nie będzie dobitki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes 2014 tez mial potencjal. W demo sie gralo super z konsolą :DD

Wiesz co Ty piszesz? Nikt nie grał w demo 14stki bo było mega słabe.... spadki fpsów itd ,ale może mówisz o fife 14scie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem dużo meczów 1vs1 i pingongów w nadmiernej ilości nie zauważyłem, czy co drugiej bramki z dobitki. 

Jest jedna zasada. Nie dopuść do strzału to nie będzie dobitki :)

Bo to zależy od graczy czy będzie kopanina czy nie i jak piszesz  "nie dopuść do strzału to nie będzie dobitki".....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Ty piszesz? Nikt nie grał w demo 14stki bo było mega słabe.... spadki fpsów itd ,ale może mówisz o fife 14scie.....

Ty to nie wszyscy. Gralismy z kumplami sporo i bez glitchy gralo sie ok. Spadki fps myslelismy ze fixna w fullu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypizd takim tokiem rozumowania to Ping pongi były tez w Pes 6 ;)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping pongi nie tylko w grze się zdarzają.. zresztą w najlepszych ligach zwłaszcza w PD w środkowej strefie często można takiego "ping ponga" zobaczyć..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie się nigdy nie będzie idealnej kompanki !! :) Na chwilę obecną jest bardzo i oby tak zostało + bezproblemowy online 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nigdy nie będzie, druga sprawa, to o czym pisałem wcześniej, gra na wspomaganiu zwiększa prawdopodobieństwo ping ponga i innych tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do tych co narzekają, że pingpong jest tak wszechobecny w tej grze.

Wyłączcie sobie wszelkie asysty - zesracie się, a nie będziecie mieć pingponga :biggrin:

 

Greetz,

Mike

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co szukają dziury w całym są najlepsi;)jak online będzie bez lagów, a taki ktoś narzekający na ping ponga dostanie obytego przeciwnika to zobaczy czy występuje w tej grze ping pong

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już pewne........ BETON DAWNEJ SCENY znowu zaleje nas wszystkich!!!!!!!!!


Ci co szukają dziury w całym są najlepsi;)jak online będzie bez lagów, a taki ktoś narzekający na ping ponga dostanie obytego przeciwnika to zobaczy czy występuje w tej grze ping pong

PINGPONGOWCY nie umieją grać!!!!!!!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grubo.

Ale ja chce żyć jeszcze trochę, doczekać premiery i wtedy ocenimy czy nas zaleje beton czy krew ze złości bo znowu dali pupy.

Także szklanka zimnej wody, i czekamy na premierę, pierwsze recenzje ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą z tymi dobitkami to nie jest ściema, ten filmik co wkleił Falcon w meczu Inter 4-0 Valencia, dwa gole wpadły z dobitek :sad:

 

Nie dopuść do strzału!!!!!! POWIEDZIAŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowienie złożone w 4Console :biggrin: Klasycznie. Cena 189 zł. Beda mieli prawdopodobnie juz w piątek :biggrin:

Lons ale który piątek?  bo dzień po premierze to żaden szał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grubo.

Ale ja chce żyć jeszcze trochę, doczekać premiery i wtedy ocenimy czy nas zaleje beton czy krew ze złości bo znowu dali pupy.

Także szklanka zimnej wody, i czekamy na premierę, pierwsze recenzje ;)

Nie ma się co na razie gorączkować tak jak kolega pisze, co poniektórzy juz tutaj zdrowo nakręceni ;)

I na pewno nie sugerowac sie ocenami z "profesjonalnych" portali growych. Przykład z zeszłego roku ... IGN chyba najlepszy i najbardziej rzetelny portal ocenił 14tke na 8,4/10 , a gracze... sami zobaczcie

http://uk.ign.com/games/pro-evolution-soccer-2014/ps3-20000275

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×