Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, będąc offline nie mam dostępu do cyfrowych wersji gier zarówno tych z plusa jak i zakupionych w sklepie. Przy wszystkich pozycjach wyświetlają się kłódki. Jakies porady?

 

Musisz ustawić swoje konto jako podstawowe - wszystko masz opisane w pierwszym poście

 

Bez neta ich po prostu nie odpalisz ;) Licencja jest sprawdzana co godzinę :)

 

Licencja jest sprawdzana tylko wtedy, gdy masz konto "normalne", a nie podstawowe.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w portfelu psn 85zł, fifa 15 jest w promocji za 99zł. Czy jeśli dodam do konta kartę debetową visa electron to pobierze mi z niej resztę brakującej kwoty tj. 14zł, czy jest jakiś minimalny próg pobierania i czy mogę usunąć później z konta psn tą kartę debetową ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20zł jest minimum

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w portfelu psn 85zł, fifa 15 jest w promocji za 99zł. Czy jeśli dodam do konta kartę debetową visa electron to pobierze mi z niej resztę brakującej kwoty tj. 14zł, czy jest jakiś minimalny próg pobierania i czy mogę usunąć później z konta psn tą kartę debetową ?

 ktoś twierdził , że tak tylko musisz dodać środki w momencie kupna gry w koszyku, gdy masz opcję zapłać a nie wcześniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ktoś twierdził , że tak tylko musisz dodać środki w momencie kupna gry w koszyku, gdy masz opcję zapłać a nie wcześniej :biggrin:

 

Jakkolwiek by nie zrobił 20zł to minimum jakie mu pobierze z karty.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

20zl jest minimum jakie pobiera z karty w momencie doladowania konta. Czyli chcesz zaladowac to masz min 20zl.

Podobno (nie mialem okazji sprawdzic) jak brakuje kilka zl to pobiera kase z konta psn i reszte z karty i z tego co czytalem nawet 2zl moze tylko dossac karty.

Tapatalk for Galaxy S2

W twoim przypadku to 6zl różnicy. Może poswiecisz sie dla nas i dopiszesz karte i pobierzesz i raz na zawsze rozwiane beda watpliwosci czu pobiera tyle ile trzeba czy zaokrąglone sumy.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiera zawsze minimum 20zł i jeżeli kwota jest mniejsza to reszta zostaje na koncie PSN.

Tak trudno to zrozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam pytanie. Ja jeszcze nie mam PS4, ale mój syn ma ale mieszka w innym mieście. Czy mogę u syna na jego ps4 założyć konto i ustawić jako zapasowe (żeby mógł sobie pobrać to co mam na moim ps+ od roku)? Czy muszę najpierw założyć na moim (przyszłym) ps4 konto główne żebym potem mógł założyć zapasowe? Z góry dziękuję Wam za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, można doładować portfel za pomocą karty minimum 20zł (nadmiar kwoty zostaje w portfelu), dodam jeszcze iż na stronie sony widnieje informacja, że nie można używać Visa electron, ale jednak mi przyjęło ją bez problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Czy jest możliwość przeniesienia save'a z jednej PS4 na drugą (w tym przypadku z Wiedźmina) bez używania dysku przenosnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poddaję się, przeczesuję temat od wczoraj ale nie mogę znaleźć. Powiedzcie jak jest różnica na kontach podstawowym i normalnym mając ps+, tzn. co daje ps+ jak zaloguję się na koncie normalnym a co jak ustawię konto jako podstawowe. O tym że umożliwia granie w sieci dla wszystkich kont podrzędnych to jest jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi martwymi slotami? Opłaca się kupować to?

Słyszałem ostatnio pogłoski, że Sony wzieło się za martwe sloty i banuje konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się.

Martwiaki dostają kłódki bo zmienili zasady sprawdzania licencji. Gra może ci działać pół orku a może 1 dzień 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up #1247

Chodzi głównie o to czy mając ustawione konto z ps+ jako podstawowe na konsoli, będe korzystał na każdym koncie normalnym z pełnej funkcjonalności ps+ , np. Przesyłanie zapisanych stanów gry do chmury?

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up #1247

Chodzi głównie o to czy mając ustawione konto z ps+ jako podstawowe na konsoli, będe korzystał na każdym koncie normalnym z pełnej funkcjonalności ps+ , np. Przesyłanie zapisanych stanów gry do chmury?

Nie, tylko będziesz mógł grać po sieci i korzystać z gier z konta podstawowego ...i ściąganie gier w trybie uśpienia powinno działać.

Reszta pierdół sobie sprawdza subskrypcję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wyczytałem, że jedno konto PSN można już używać na dwóch PS3.

Natomiast mam pytanie odnośnie konta w Fifie - to jest bodajże EA Games. Czy można również tego konta używać grając na dwóch konsolach PS3 jednocześnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

choc poczytalem to nie znalazlaem odpowiedzi na to co mnie trapi ( no chyba ze przeoczylem)

 

a wiec podzielilem sie gra i wszytko fajnie funkcjonuje a moje pytanie brzmi czy teraz moge usunac konto kolegi od ktorego mam gre i swoje aktywowac jako glowne

czy tez wtedy przestanie wszystko fajnie funkcjonowac i nalezy zostawic tak jak jest czyli jego jako glowne aby sobie korzystac dalej z gry

 

dzieki za porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje możesz mieć dalej jako podstawowe.

Jak usuniesz konto kolegi to jego gry przestaną Ci działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym cos dodać ktos kiedyś tu napisał ze placic możemy tylko waluta jaka mamy na koncie np polskie konto to zlotowki. Jest to nieprawda aktualnie mieszkam w Anglii i zapłaciłem za gre na polskim koncie karta na której sa same funty . Elegancko przeliczylo po kursie jaki jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że coś zmieniło się bo kiedyś rzeczywiście nie było takiej możliwości. Teraz chyba znów można nawet na koncie US płacić polską kartą. Chyba się zorientowali, że zbyt dużo hajsu im ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się.

Martwiaki dostają kłódki bo zmienili zasady sprawdzania licencji. Gra może ci działać pół orku a może 1 dzień 

 

W jaki sposób działa niby ta Weryfikacja ? Przecież przykładowo jeżeli tylko zmienimy hasło do naszego konta to konsola nie ma jak go zweryfikować niezależnie czy to martwiak czy nie.

Chyba że na tym się to opiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byśmy widzieli dokładnie to byśmy wiedzieli jak to ominąć.

Przy sofcie 2.5 coś zmienili.

Moim zdaniem co jakaś sprawdzamy jest CID konsoli jako podstawowej dla danego konta ale to tylko strzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×