Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie działa :/

Dokładnie to samo: wymóg zmiany hasła. wtf?

Czy ktoś jeszcze ma taki problem? Albo wie o co chodzi?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. 

Po zmianie logowanie przez stronkę działa, logowanie na konsoli wywala błąd połączenia NW-31456-9

Po zmianie MTU test łącza daje błąd CE-33992-6

 

...czyżby Sony nie wyrabiało z preloadami Wiedźmina lub dodatkiem do Destiny?

 

Za którymś razem zaskoczyło.

 

Well done Sony. ...mać!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seph, od Ciebie można zawsze rzeczową odpowiedź uzyskać.

Przyznam się, że zbladłem najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzą teraz, regularne zmiany haseł wymuszane cyklicznie na użytkownikach w celach bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

 

Mam pytanie odnośnie amerykańskiego psn store i regionalizacji, a mianowicie jeżeli na amerykańskim psn założę konto i kupię sobie tam plusa na rok to czy będę go mógł bez ograniczeń używać tutaj w Polsce? Oraz czy jakbym kupił Wieśka 3 na psn usa to czy byłaby wersja PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

 

Mam pytanie odnośnie amerykańskiego psn store i regionalizacji, a mianowicie jeżeli na amerykańskim psn założę konto i kupię sobie tam plusa na rok to czy będę go mógł bez ograniczeń używać tutaj w Polsce? Oraz czy jakbym kupił Wieśka 3 na psn usa to czy byłaby wersja PL?

 

Będziesz miał plusa na każdym koncie na konsoli pod warunkiem że ustawisz je jako podstawowe.

Co do Wiedzmina to chyba każda wersja PSN ma pełen PL, oprócz jakichś ciapatych krajów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie bo kiedys z psn scagnelem demo pesa 15 a po jakims czasie kupilem gre ale na innym koncie nie wiem dlaczego nie moge jej wogule scagnac prosze o pomoc. Jedno konto US a jedno pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj nie ma nic do tego bo konto mam ust jako podstawowe. Tylko ze w psn nie ma możliwości pobrania gry. Sa jakieś blokady czy co?

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych blokad.

Wchodzisz na konto US i z biblioteki pobierasz.

Demo Fifa na koncie PL powinno być jako osobna pozycja - powinieneś mieć w bibliotece 2 różne Fify.


7564b1e900a461c5f3e2dd4dee6c161a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeprowadzilem sie do Polski i mam kilka pytan odnosnie konta. Posiadam niemieckie konto z ktorym sie juz troche zzylem i fajnie gdybym mogl go dalej uzywac wraz ze wszystkimi finkcjami. Chce zasubskrybowac plusa i teraz tak. Fajnie gdybym mogl placic w zlotowkach. Z tego co wyczytalem to gdy stworze konto na Polske i ustawiajac je jako podstawowe zasubskrybuje plusa to z innych kont bede mial dostep do wszystkich gier na nim zakupionych a takze do trybu online. odpada mi automatyczne pobieranie aktualizacji, przechowywanie zapisow gier w chmurze i wczesniejszy dostep do wersji probnych gier. Dlugi czas nie gralem i chcialem was spytac o zdanie.
Da sie obecnie zyc bez tych 3 funkcji? Jesli nie to czy mozna jakos to obejsc? Watpie zeby polskie kody przeszly na zagranicznym ps store....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się bez tego obejść.

Poza tym na keye.pl czy fabryka kluczy możesz kupić niemieckie zdrapki lub plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy można ustawić KONTROLĘ RODZICIELSKĄ tak aby konto główne miało inne ustawienia niż konto dziecka??

Szczególnie chodzi mi o gry PEGI 18 zeby działały na końcie głównym bez konieczności zmieniania ustawień a nie działały na końcie podległym.

Jak narazie ustawienia ograniczające dostępność działają tak samo na obu kontach.

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zakładałeś drugie konto z odpowiednią datą urodzenia dziecka i jako konto podrzędne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pare pytan, aktualnie mieszkam w Szkocji no i:

-jesli kupie kod na plusa w sklepie za funty i wklepie go na polskie konto to czy będzie działał? To samo dotyczy się kodu na dwa dodatki do Wiedzmina

-Jeśli założę angielskie konto i kupie jakas gre na psnie to czy będzie ona po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Plus nie zadziała.

Dodatki będą o ile zgodzi się ID gry.

W Wiedźminie na 90% jest polski ale trzeba się upewnić.

Z innymi grami przeważnie nie ma.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniam konsole, mam konto kolegi na ktorym jest kupiona gra i teraz pytanie czy na nowej konsoli bede mogl ponownie sciagnac gre ( tutaj wazna informacja, nie bede juz mogl deaktyowac konta przez www poniewaz zrobilem to wczesnie), obstawiam ze nie, ale moze ktos wie wiecej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz zombiaka u siebie zrobionego?

Bo jeżeli nie, to dezaktywujesz z poziomu konsoli i aktywujesz na nowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem byl taki ze usunalem konto z mojej konsoli a potem logujac konto ponownie nie moglem ustawic go jako podstawowego jedyne rozwiazanie jakie znalazlem to deaktywacja konta i ponowne ustawienie, a kosnola padla i nie mam jak tego zrobic, takze chyba po ptakach, bo raczje dzowniac do sony nic sie nie zdziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic się nie zdziała.

Za pół roku od poprzedniej dezaktywacji będziesz mógł ponownie konto zresetować. Poczekasz, pograsz w coś innego, wrócisz do gier od kolegi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna na polskim koncie zapłacić funtami sony jakos to przeliczy czy moja wyobraźnia posunela sie za daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo za daleko.

Płacisz tylko w tej walucie w której jest konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Jeśli założę angielskie konto i kupie jakas gre na psnie to czy będzie ona po polsku?

Znajomy z tego forum mieszka w US i tam kupił Wiedźmina z amerykańskiego psstore. Ma język polski, więc raczej i w Twoim przypadku nie powinno być problemu.

Chłopaki z CDPR zadbali widać o to, żeby Wiesiek miał ojczysty język w każdej wersji :)

Swoją drogą ciekawe, czy na zachodzie gra ktoś po polsku z np. angielskimi napisami jak my czasami w innych grach wybieramy oryginalny język? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, będąc offline nie mam dostępu do cyfrowych wersji gier zarówno tych z plusa jak i zakupionych w sklepie. Przy wszystkich pozycjach wyświetlają się kłódki. Jakies porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez neta ich po prostu nie odpalisz ;) Licencja jest sprawdzana co godzinę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×