Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Było o tym nie raz. Możesz kupić ale musisz liczyć się z potencjalną kłódką w przyszłości gdzie to jest loteria.

Jak już się w to bawić to tylko z całym dostępem do konta a nie pobraniem.

 

 

Czyli najlepiej z jakimś znajomym się ustawić i we 2 zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej z jakimś znajomym się ustawić i we 2 zakupić?

Według mnie tak. Tylko musisz liczyć się z tym że osoba udostępniająca swoje konto, w przypadku braku dostępu do psn na wszystkich grach kupionych cyfrowo (włącznie z ps+) będzie mieć kłódkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam pierwszy raz mam problem z dodaniem karty kredytowej do portfela, dzisiaj aktywowalem nową kartę visy , wpisuję wszystkie dane poprawnie ale za kazdym razem jest ze numer karty jest błędny co jest nie prawdą, na kilku profilach to samo, probowalem przez neta i rowniez to samo :/ czy przyczyną może być to że mam 0,56 groszy wolnych środków ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Czasem jest problem z kartą.

Zadzwoń do nich, może ci coś poradzą.

Sprawdź czy nie masz zablokowanej karty jeżeli ją próbowałeś aktywować na rożnych profilach.

Dobrze wprowadzasz kod pocztowy? Spróbuj z kreską i bez. 

Masz aktywowane płatności internetowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platnosci nigdy nie aktywowalem bo nie mam takiej opcji w millenium chyba nawet, dopiero przy tej karcie sa komplikacje, chodzi ewidetnie o sam numer karty ktory jest porpawny a wedlug nich nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się sprawdzić ID gry na konkretnych sklepach.
Mam bloodborne chyba na niemieckim koncie i chciałem teraz kupić dodatek na polskim. Zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie. Wejdz do store polskiego w interesujacy Cie dodatek i w adresie http:// itd gdzies tam bedziesz mial oznaczenie wersji. Pozniej najlepiej na innej przegladarce wejdz w niemiecki store i to samo, wchodzisz w dodatek i w adresie bedzie wersja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, mój brat kupił sobie ps4 i teraz ja chciałbym kupić jakąś grę w ps store na swoją konsole i grać w nią na dwa konta z bratem na multi. Czy Sony na to pozwala czy to grozi jakimś banem. Drugą sprawą, ma ktoś jakiś tutorial dla casuala jak dokładnie to zrobic? Z góry dzięki za pomoc

 

Ja kupuje grę na swoje konto z ps+. Instaluję grę na konsoli gdzie mam wybraną jako konsolę podstawową. Na tej konsoli mąż gra na swoim koncie (on nie ma ps+). A ja na drugim PS4 na swoim koncie, jako konto normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pytanie na temat ale jednak chodzi o konto. Dokładnie chodzi o powiązanie konta z kontem EA/Origin. Chciałem sobie powiązać moje konto PSN z Originem jednak dostałem informację, że nie mogę tego zrobić, ponieważ moje konto PSN jest już powiązane...

Nie wiem jak nie wiem z jakim niby kontem. Można sprawdzić jakoś z jakim kontem mój PSN jest połączony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem, że nie pamiętam ale nawet gdyby to mam tylko jedno konto EA a na tym koncie nie ma żadnego powiązanego konta PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do EA/Origin i spróbuj się dowiedzieć bo powiązanie jest po ich stronie a nie po stronie Sony. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj fife 16 demo, rozegraj mecz. Po rozegranym meczu bedziesz mial w opcjach zarzadzanie/informacje o koncie i tam bedziesz mial maila z ktorym powiazane jest twoje konto PSN

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega dzielnie się grami z konta? Chce podzielić się grą z kolegą? Co trzeba zrobić aby gra działała u niego jak i u mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedniego działu na moje pytanie więc pozwolę sobie zadać je tutaj.

 

Otóż zalogowałem się na Playstation TV na moim kocie PSN, ale PS TV docelowo ma być syna, więc wylogowałem się i chciałem zalogować jego konto  - niestety okazuje się, że mam zalogować się do konta przypisanego temu PS TV i domyślnie sugeruje znów moje konto. Po wielu próbach dochodzę do wniosku, że nie ma już możliwości zmiany konta PSN na tym Playstation TV. 

Dla jasności  - mamy oboje swoje konta na PS4 - nie chcemy zmieniać nazwy czy coś podobnego, tylko zmienić zalogowanie na PS TV.

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś miał do czynienia z takim problemem i poradził czy jest jakaś szansa na zmianę w/w konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS TV działa jak Vita.

Musisz zrobić format konsoli i wtedy konto syna podać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS TV działa jak Vita.

Musisz zrobić format konsoli i wtedy konto syna podać.

Właśnie znajomy też mi tak doradził i tak zrobię, ale znowu mam dylemat czy te 3 gry darmowe które tam teraz wgrałem -  one były jakby na wpisanie kodu  - czy nie skasują się bez możliwości ponownego pobrania? W każdym razie zrobię format tylko poczekam aż te  gry się znudzą na wszelki wypadek.

Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez ZbyNioMir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wpisałeś kod to są na Twoim koncie.

Syn w  nie nie zagra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. 

2 tygodnie temu skorzystałem z darmowego 2 tygodniowego członkostwa w PS+. Po aktywowaniu tego okresu ustawiłem w zakładce konta opcję "Automatyczne uzupełnianie portfela" na NIE oraz odpiłem kartę od konta PSN. W sobotę dostałem od Sony email zatytułowany "Your subscription has ended due to a payment failure" natomiast na liście transakcji w portfelu widzę pozycję zatytułowaną nieuiszczone opłaty gdzie w zamówionym zakupie mam PS na jeden miesiąc za 27zł. 

I teraz moje pytanie czy ta pozycja na liście to po prostu ten okres próbny czy też zapomniałem czegoś ustawić i system automatycznie próbował mi odnowić subskrypcję. Jeśli faktycznie było to automatyczne odnowienie to czy zasilenie portfela odpowiednią kwotą automatycznie zostanie pobrane na poczet tego miesięcznego ps+, a ja nie będę miał zaległości?

Przepraszam, za tak zapewne banalne pytanie, ale ps4 to moja pierwsza konsola od Sony. 

 

EDIT: Dodam jeszcze, że w menu PS4 w liście usług Playstation Plus Termin następnego odnowienia mam oznaczony jako pusty (poziomą kreską)

Edytowane przez Darkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wyłączyłeś auto pobieranie z konta, to nie zabrało z automatu. w innym przypadku zjadłoby 27zł i miałbyś plusa na miecha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w takim razie jeszcze jedno pytanie. Czy nie będę dostawał automatycznego odnowienia subskrypcji co miesiąc? A jeśli tak to czy można to jakoś wyłączyć? Nie chciałbym, żeby za kilka miesięcy na moim koncie widniało, że mam do zapłacenia 27zł pomnożone x razy. 

Czy dobrze wnioskuję, że jeśli na przykład w kwietniu doładuję portfel o to 27zł (albo skorzystam ze zdrapki na ps+) to odnowi mi PS+ od kwietnia, a nie przeniesie tych środków na zapłacenie zaległości? 

Próbując wyłączyć automatyczne odnawianie ps+ według poradnika ze strony playstation nie miałem w menu opcji "Anuluj automatyczne odnawianie" a jedynie możłiwość odnowienia PS+.

Edytowane przez Darkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodaniem karty od 2 tygodni,z karty juz kiedys korzystalem ale traz jak ja dodaje wyskakuje blad o zlym numerze karty......KPINA.Probowalem jeszcze 2 inne ktore maja platnosci internetowe odblokowane jedna pusta druga z hajsem i to samo.....Wkorw..... sie poszedlem po zdrapke kupilem gre i chcialem odnowic za reszte plusa na miesiac i co........no ch...ci.cwe....kondony chca ode mnie karte kredytowa mimo ze chce zaplacic z hajsu ktory mam na sklepie ze zdrapki. kwadratura kola .Widzialem u wielu z was podobne problemy ale u nikogo nie widzialem rozwiazania tej sprawy,moze ktos pomoc?Idzie zwariowac z tymi oszolomami,nie moge dodac karty,nie moge skorzystac z darmowego 2 tygodniowego plusa i nie moge skorzystac z hajsu ze zdrapki zeby kupic plusa na miesiac............

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×