Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bf4 musiałem ściągać z PSN.

Panowie gdzie kupić doładowania 100/200zł? Na allegro nie ma w dobrych cenach :(

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dodać swoją kartę debetową poprzez sklep na PS4 to wyskoczył mi jakiś błąd "W...", sprawdziłem na sieci i ktoś polecił poprzez sklep na komputerze zrobić zakupy. Chciałem kupić sobie N++ bo obecnie dla plusowiczów jest w promocji za 50,40,- a gierka naprawdę mi się mocno podobała na PSP lata temu w postaci N+. Błąd wyskakuje i proszą spróbować później. Gdy chciałem w opcjach konta zasilić portfel o 60 złotych to dostałem informacje że mam podane błędne dane karty, usunąłem kartę i dodałem ją ponownie z takim samym skutkiem. Błędu nie może być, ktoś wie o co chodzi? Jak rozwiązania nie znajdę to zakupię zdrapki na allegro no ale w końcu po coś ta karta jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo. W mBanku mam dodatkową kartę na zakupy internetowe którą kupowałem bardzo długo aż pewnego razu zaczął się pojawiać ten sam problem co u Ciebie i niestety musiałem się przesiąść na zwykłą debetową. Tamta cały czas działa korzystam z niej przy inny zakupach np:android czy ebay i jest ok.

INTseed chyba najlepiej teraz to normalnie w emipku za standardową cenę bo na allegro to są chore ceny albo e-keye lub fabryka kluczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moja jest debetowa, w banku niedawno zmieniałem ofertę swojego głównego konta i wcześniej miałem zwykłą a przy tej zapewniano mnie że spokojnie zakupy w sieci będę mógł robić bo moja stara poprzednia w sklepie na PS3 nie działała. W sieci mało co kupuje i kiedyś na PS3 mnie to irytowało że nie było zdrapek o większej ilości nominału ale teraz to nie problem więc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kredytówkę i debetówkę w mBanku od lat. Od lat tak płaciłem i co jakiś czas były z nimi jaja. Podwójna weryfikacja kontu CVV przez bank z którą PSN sobie od końca nie radzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem dodatkowe zabezpieczenie o którym mówiłeś, dalej mam durne informacje że wprowadzone dane są nieprawidłowe.

 

Gratuluje sony spieprzonej usługi sieciowej, nie dość że mój internet z pełną prędkością nie może się wykazać przy pobieraniu ich rzeczy to jeszcze takie błędy mają.

 

Edit:

 

Jeszcze mam pytanie, gdzie sprawdzić do kiedy mam aktywne PS+? Coś nie mogę znaleźć takiej odpowiedzi na stronie.

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We właściwościach jakiejkolwiek gry z Plusa (na konsoli lub na stronie) albo w Usługach na konsoli. ;)

Tak na szybkości. Oczywiście są inne metody. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem dodatkowe zabezpieczenie o którym mówiłeś, dalej mam durne informacje że wprowadzone dane są nieprawidłowe.

 

Jeszcze mam pytanie, gdzie sprawdzić do kiedy mam aktywne PS+? Coś nie mogę znaleźć takiej odpowiedzi na stronie.

 

 

to przecież głównie wina polskich banków a nie Sony - u nas banki mają jakąś paranoję i do płatności online jakby mogli to by 10 autoryzacji naraz wymuszali.

PSN stosuje światowy standard autoryzacji CVV/CVC kodem i to powinno starczać. Kilka banków w Polsce też przestało wymagać czegokolwiek więcej ale sporo nadal trzyma się swoich zasad.

 

A błąd może wynikać z tego, że po kilku próbach jest blokada na 24h na wprowadzanie karty

 

 

 

o wersje 

językowe gier z PSNUS najlepiej pytać na sekcji PS4 na reddicie reddit.com/r/ps4  bo  

tam najwięcej będzie użytkowników takiej wersji a nie na polskich forach :biggrin:

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie u mnie te dodatkowe zabezpieczenie było wyłączone, sam sobie to włączyłem bo jeszcze nigdy wtedy nie dokonywałem form płatności poprzez wklepanie danych z karty. Mimo wszystko nawet jak to usunąłem nic się u mnie nie zmieniło. Jakoś w sklepie google na androidzie problemów nie miałem, kartę dodałem za pierwszym razem i dokonałem zakupu. A i zapomniałem, wysłałem maila do sony w tej sprawie, ciekawe co mi odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przecież głównie wina polskich banków a nie Sony -

 

Tak, wina polskich banków. Uwzięły się na Sony i wprowadzają dla PSN dodatkowe blokady ;)

Jakoś dziwnym trafem tych blokad nie ma na Allegro, komórkach, sklepach internetowych, Amazonie, Ebayu, Xboxie i... wszędzie indziej?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to w tym wypadku jest to w większości wina polskich banków i dodatkowych podwójnych weryfikacji których gdzieś indziej nie ma. Sony sobie z tym po prostu nie radzi, Daliby PayPal w PL i po sprawie. ...ale mogę się mylić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony sobie nie radzi ale tak jak napisał Kill, wszędzie indziej działa więc czyja to wina?

 

Dostałem maila od Sony żebym potwierdził swoją tożsamość i czy mój mail jest powiązany z moim PSNid, dałem sobie z tym spokój. Nie chciało mi się już z nimi rozmawiać, po prostu zakupiłem zdrapki i kupiłem to co chciałem, dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi zmienił maila i nie mogę się zalogować. Da się jakoś odzyskać konto (nie było na polskę założone)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy jeśli mam grę na płcie np COD BO3, i teraz kupię tę grę z PSN to muszę ją pobierać jeszcze raz czy jakby ta gra z płyty zostanie podpisana kluczem tej z PSN?

 

Musiałam ściągać COD BO3 z PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zadzwoń na wsparcie techniczne.

Ciekawe, czy pomogą jak mam tam jakieś bzdurne dane osobowe wpisane. Da się jakoś zablokować możliwość takiej zmiany maila?

Edytowane przez kofii12345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kod pin, datę urodzenia, itp.

Zablokować się nie da bo według nich zawsze to "twoja" wina że nie trzymasz dobrze skitranych danych do konta lub się z kimś podzieliłeś co jest łamaniem regulaminu więc uważaj co im tam mówisz.

 

Ktoś ci się włamał na konto i chcesz odzyskać. Jest to możliwe bo znajomy tak stracił konto w weekend kiedy support nie działa  - w poniedziałek do niego wróciło.

Gorzej jak masz od niego podpięta kartę płatniczą i ktoś na ciebie kupi jakąś grę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kod pin, datę urodzenia, itp.

Zablokować się nie da bo według nich zawsze to "twoja" wina że nie trzymasz dobrze skitranych danych do konta lub się z kimś podzieliłeś co jest łamaniem regulaminu więc uważaj co im tam mówisz.

 

Ktoś ci się włamał na konto i chcesz odzyskać. Jest to możliwe bo znajomy tak stracił konto w weekend kiedy support nie działa  - w poniedziałek do niego wróciło.

Gorzej jak masz od niego podpięta kartę płatniczą i ktoś na ciebie kupi jakąś grę. 

Kartę czy paypala zawsze usuwam po zakupie. Mam nadzieję, że tym razem nie zapomniałem. Pisałem teraz do USA bo mają działający chat dzisiaj ale po przepytaniu mnie o wszystkie dane i tak odesłano na polski support. Zobaczymy co Ci zdziałają w pon. Dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, mój brat kupił sobie ps4 i teraz ja chciałbym kupić jakąś grę w ps store na swoją konsole i grać w nią na dwa konta z bratem na multi. Czy Sony na to pozwala czy to grozi jakimś banem. Drugą sprawą, ma ktoś jakiś tutorial dla casuala jak dokładnie to zrobic? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić fife16 cyfrową na allegro. Nigdy się nie orientowałem bo zawsze kupowałem pudełka a czytałem ostatnio jakiś banach związanych z tymi cyfrowymi grami.

 

Czy jakbym kupił tutaj; http://allegro.pl/fifa-16-pl-dubbing-ps4-cyfrowa-adriagames-i5790731498.html

To będę mógł grać na swoim koncie? Nie będzie żadnych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak ja Ci nie podpowiem czy kupować zy nie niech ktoś bardziej ogarnięty w temacie się wypowie lecz ja mam inne zdanie na ten temat a więc podobno ludzia blokują konta z tak kupiona opcja , ja osobiście raz kupiłem pesa 2015 i mi nadal działa chociaż już nie gram bo mam 16 ale kłódki nie ma i tak patrzę ze tyle osób to kupiło to znaczy ze znowu to działa i można kupować ?bo jeśli tak to sam się zastanowię nad nowym call of duty bo ja przyznam że opcja takiego kupowania mi się strasznie podobała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałam ściągać COD BO3 z PSN

a miałaś gre na płycie ? i zainstalowałaś ją na dysku?

Edit: już wiem. Gra z psn i gra z płyty to dwie różne gry...

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pisałem teraz do USA bo mają działający chat dzisiaj ale po przepytaniu mnie o wszystkie dane i tak odesłano na polski support. Zobaczymy co Ci zdziałają w pon.

USA mnie odesłało do polskiego supportu a na polskiej infolinii odesłali mnie na rosyjską (też po zebraniu wszystkich niepotrzebnych im w ogóle danych jak nr tel) :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić fife16 cyfrową na allegro. Nigdy się nie orientowałem bo zawsze kupowałem pudełka a czytałem ostatnio jakiś banach związanych z tymi cyfrowymi grami.

 

Czy jakbym kupił tutaj; http://allegro.pl/fifa-16-pl-dubbing-ps4-cyfrowa-adriagames-i5790731498.html

To będę mógł grać na swoim koncie? Nie będzie żadnych problemów?

 

Było o tym nie raz. Możesz kupić ale musisz liczyć się z potencjalną kłódką w przyszłości gdzie to jest loteria.

Jak już się w to bawić to tylko z całym dostępem do konta a nie pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×