Skocz do zawartości
PLasgoogle

Screenshoty&Video

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje wypociny.

Zapraszam do oglądania i pozdrawiam! 

Peace!

Edytowane przez ZayeBeesty85
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dude latasz z shotgunem jak ostatnia lama, tbagujesz ludzi po czym jeszcze wrzucasz to do netu(!) żeby się pochwalić? smh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dude latasz z shotgunem jak ostatnia lama, tbagujesz ludzi po czym jeszcze wrzucasz to do netu(!) żeby się pochwalić? smh

Nie łapie przed paczem kto grał shotgunem to był jakiś nienormalny bo nie dało się tym gównem grać. Teraz po paczu każdy kto tym gra to od razu "noob". Dla twojej informacji shotgunem też trzeba umieć grać. Nawet bardziej jak zwykłym gnatem bo każdy strzał zdradza gdzie jesteś. A jak wpadniesz pomiędzy wrogów i nie trafisz to tylko zaliczasz zgon. T-bagi będą dawał każdemu komu zechce. A jak masz z tym problem to jest to tylko twój problem. Co do filmu jak nie chcesz to nie oglądaj przecież nikt nikogo nie zmusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzałem ten filmik to od razu wiedziałem że wywoła kontrowersje i tylko czekałem aż sie zacznie :) .Moja opinia jest taka że tak czy siak nie warto sie przywiązywać do obecnego stanu rzeczy bo wydaje mi sie że drobne powtarzam drobne osłabienie zarówno Strzelb jak i granatów hukowych jest jedynie kwestią czasu.Gdyby to był mój wybór to zmieniłbym to w sposób następujący:

1)Granaty Hukowe

-maksymalnie jeden granat na wyposażeniu (z zachowaniem jego obecnej mocy),

-ustawienie czasu "odnawiania" sie granatu ze skrzynki amunicji na 35 sekund,

-(dla mnie bardzo ważne) podczas gdy żołnierz będzie odwrócony plecami efekt granatu hukowego powinien dotyczyć go w 20% mocy,

-nie powinno byc tak że w sytuacji gdy respie sie na oślepionym żołnierzu sam zostaje automatycznie oślepiony,to jest całkowicie idiotyczne i bezsensowne (wyobraźmy sobie sytuacje gdy ktoś przebiegł przez granat zapalający a ja PO tym zdarzeniu respie sie ma nim i płonę :D tylko dlatego że ów granat nadal zadaje mu DMG czyt. Żołnierz jeszcze "nie zgasł" :) czysty idiotyzm

2)Strzelby:

-zmniejszenie DMG zadawanego na więcej niż 3 metry (nie drastyczne ale w taki sposób aby strzelba wyposażona w amunicję zadająca MAX DMG zadawała te obrażenia do 3 metrów),po 3 metrach powinien byc DMG na poziomie 66% aż do 10 metrów (z jednocześnie powiększającym sie rozpryskiem ze względu na odległość) i od 10 DMG na poziomie 50%

-zmniejszenie ogólnego zasięgu Strzelb LUB zwiększenie spread'u pocisków w taki sposób aby pomimo dużego zasięgu tego typu broni zabierała ona zdecydowanie mniej życia ze względu na fakt "rozprysku" pocisku który im dalej tym większy.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shootgunem trzeba umiec grac? Hehe dobre. Biore go na domi jak juz nooby przesadzaja z shootgunami i wszyscy z tym lataja. Jedna runda i noobkow nie ma. Ja runde koncze masakrycznymi wynikami, oni uciekaja. Pompki sa no skill

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał dobrze mówi problem z shotgunami nie polegają na ich zbyt dużej sile rażenia ale na odległości na jakiej nadal zadają maksymalne obrażenia. Znam całą masę ludzi którzy na dominacji ustawiają sobie nie zwykłą pompkę ale SAJGE i to nie dlatego, że jest mocna tylko szybko strzelna. Bo masz około 9 nabojów i przeładowanie daje ci od razu pełny magazynek. Natomiast na innych mapach wszystkie strzelby idą do szafy. Więc dominacja nie jest dobrym przykładem no ale co ja tam mogę wiedzieć przecież jestem takim wielkim "noobem" grać nie umiem a grę mam od godziny.

 

Dobra kończmy tą jałową dyskusję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczymy się XD

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 1:52 prawie kose dostałeś, a napastnik przypadkiem heada wyłapał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, liczę na krytykę i porady bo ledwo 2 gwiazdki ze snajpery :D już ktoś mi Quick scopy wytłumaczyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle odebrałeś moją wypowiedź Fasol. Nigdzie nie napisałem źe jesteś noobem. Napisałem tylko że pompki są no skill i nie trzeba nimi umieć grać. Właśnie dlatego wiara która nie radzi sobie z celowaniem w karabinach idzie na łatwiznę wybierając shootguna. Jeszcze do tego flash i mix doskonały, a no chyba że jak dasz jeszcze c4 na flagę to perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wziąć dymny + noktowizja + claymore i do przodu :P ale ja tak nie robię.. ostatnio odkryłem nową miłość :thumbsup: MK11 MOD + holo 1x+ tłumik oraz G18 + mini kolimator + tłumik :D i oczywiście C4 i jest dobrze  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótki film o Wieloboju - małą rzecz, a cieszy podwójnie i potrójnie. Ten kosą też się liczy :P mimo, że nie zaliczyło ;)

 

 

 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielobój z hukowego :D tego jeszcze nie widziałem, mistrzostwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kilku ostatnich meczy mam pare fajnych akcji.. jednak kilka też przepadło bo mam ustawiony zapis ostatniej minuty.. Póki co każdy kto sądził, że umiem tylko grać UTS'em to niech zerknie i powie czy takie wyniki wykręca cienias?

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/618844644486819776/1620670284/

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/battlereport/show/32/618105184183146112/1620670284/

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×