Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Ile czasu zajmuje zdobycie wszystkich trophy w tym trybie exo ?

W sumie tylko to mi zostało ale jak mam 5h zwalczać fale to wymiękam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz kogoś z odblokowanym więzieniem to trochę może ci zająć odblokowanie go. Tak samo wbicie 50 fal, najlepiej robić ze zgraną ekipą. Zagranie 50 meczów można łatwo, w miarę szybko zgrindować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeby grać w ekipie pewnie trzeba mieć plusa :P

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowidź DLC do Advanced Warfare : http://www.pssite.com/news-38924-exozombie_i_nowe_mapy_na_swiezutkim_zwiastunie_paczki_havoc_do_advanced_warfare.html

Jak myślicie ten Exo Zombies będzie działało na tej samej zasadzie co Exo Survival ? Odwracanie mapy co 25 rund czy czysty survival z rundy na runde coraz to trudniejszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze się ktoś na exo ?

Sam nie daje rady a z randomami to max 20 runda i koniec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie opłaca się brać AW czy czekać na BF Hardline?duża ilość ludzików gra na serwerach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie opłaca się brać AW czy czekać na BF Hardline?duża ilość ludzików gra na serwerach?

Serio pytasz czy dużo ludzi gra w Cod-a 3 miesiące po premierze? Czy trolujesz? Jeśli serio to Ci powiem, że w Cod 4 który wyszedł w 2007 roku gra dużo ludzi, a w 3 miesięcznego  Cod-a gra bardzo dużo ludzi. Moim zdaniem opłaca się brać jeśli grałeś już w któregoś Cod-a i lubisz szybką rozgrywkę, jeśli wolisz BF to bierz BF4 bo po 1,5 roku wreszcie można z uśmiechem na ustach pograć w tą grę. Hardline to będzie syf imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio pytasz czy dużo ludzi gra w Cod-a 3 miesiące po premierze? Czy trolujesz? Jeśli serio to Ci powiem, że w Cod 4 który wyszedł w 2007 roku gra dużo ludzi, a w 3 miesięcznego  Cod-a gra bardzo dużo ludzi. Moim zdaniem opłaca się brać jeśli grałeś już w któregoś Cod-a i lubisz szybką rozgrywkę, jeśli wolisz BF to bierz BF4 bo po 1,5 roku wreszcie można z uśmiechem na ustach pograć w tą grę. Hardline to będzie syf imo.

Właśnie od zawsze grałem w COD od MW po wszystkie części kończąc na  Ghost, który mi wogóle nie podszedł i dlatego pytam.W BFa grałem na premierę i jakoś tak średnio mi się grało i zastanawiam się czy nie zainwestować w AW bo trochę te klimaty kosmiczne odstraszają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od zawsze grałem w COD od MW po wszystkie części kończąc na  Ghost, który mi wogóle nie podszedł i dlatego pytam.W BFa grałem na premierę i jakoś tak średnio mi się grało i zastanawiam się czy nie zainwestować w AW bo trochę te klimaty kosmiczne odstraszają

Ja również grałem od Cod 4 MW we wszystkie części(online) i poza MW,BLACK OPS I właśnie AW żadna nie przyciągnęła mnie na dłużej niż 2 tygodnie. Byłem sceptyczny co do AW, kupiłem tylko dlatego, że kolega z którym gram kupił i chwalił i szczerze polecam bawię się przednio. Spróbuj jeśli Ci się nie spodoba możesz sprzedać, kupić BF4 i jeszcze Ci trochę kasy zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFa mam od premiery. Pożyczyłem wczoraj na wieczór AW i powiem szczerze jest coś w tej grze. Na początku odrzuciły mnie te skoki, ślizgi ale z biegiem czasu dużo pomagają.Dzisiaj potestuję jeszcze i byćmoże się skuszę może jakieś promo wskoczy chociaż na tą grę rzadko są jakieś promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do gry? Ewentualnie założymy jakiś klan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem nie mogę pobrać broni AE4 (PS4) karnet sezonowy kupiłem już dawno nie wiem co jest grane help !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to na jakiej czułości Wam się najlepiej  gra ?

Mi na 12-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to na jakiej czułości Wam się najlepiej  gra ?

Mi na 12-13

Na razie doszedłem do 10 i czym wyższa tym lepiej więc będę celował w maksymalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie doszedłem do 10 i czym wyższa tym lepiej więc będę celował w maksymalną.

 

No maksimum to już będzie dobry hardcor , chociaż ja już byłem na 15 ale przy bliskich spotkaniach( walka na noże , skoki, bieg w koło przeciwnika itp.) trochę już się gubiłem.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXO Zombies zapowiada się rewelacyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobrała mi się jakaś łatka wiadomo co poprawa bo nie miałem czasu sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zacząłem grać i nurtują mnie dwie kwestie.

1. Czy da się rozpoczynać misję od miejsca, w którym się ostatnim razem skończyło (od ostatniego checkpointu) przed wyłączeniem konsoli zamiast całą misję od początku?
2. Czy da się kasować omijać te przydługawe cutscenki między misjami?

Zdecydowanie wystarczy mi ich obejrzenie jeden raz. W tej chwili po każdym włączeniu konsoli filmik z misji muszę obejrzeć od nowa, ponieważ nie mogę rozpocząć jej od miejsca w którym skończyłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Nie

2. Nie, póki pasek ładowania nie nabije do końca.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale już zdążyłem skończyć singla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×