Skocz do zawartości
DaraS

Call of Duty: Advanced Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś taką sytuacje, że przeszedł grę i nie wpadł pucharek za przyjscie gry na dowolnym poziomie trudnosci? Bo przeszedłem juz 2 razy ostatnia misje a trofeum jak nie było tak nie ma. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taką sytuacje, że przeszedł grę i nie wpadł pucharek za przyjscie gry na dowolnym poziomie trudnosci? Bo przeszedłem juz 2 razy ostatnia misje a trofeum jak nie było tak nie ma. Jakieś pomysły?

 

Musisz grać od nowa, kiedyś wyszedł patch który spieprzył progres w singlu. Ja przeszedłem 2 misje i po patchu mogłem grać od 3 ale po zakończeniu trzeciej misji okazało się że znikły mi te punkty ulepszenia które rozprowadziłem po tych pierwszych dwóch misjach. Skończyłem całą grę i pucharek nie wpadł, w między czasie doszedłem do tego że po patchu zrobiło się coś w rodzaju skasowania progresu z tych pierwszych dwóch misji, problem w tym że progres wyzwań, które są do robienia, się zapisał i przez to nie mogę wbić trofika na za pełne ulepszenie egzo w singlu, bo brakuje mi 4 punktów które wcięło po patchu.

Najlepiej, czy masz taką samą sytuację, sprawdzisz po odpaleniu wyboru misji, zobacz czy możesz coś wybrać, jak tylko 1 misję to masz identyczną sytuację jak ja. Jeśli chciałbyś wbijać platynę to już teraz mogę Ci powiedzieć że jedyny sposób to wywalenie pliku save i zaczęcie wszystkiego od nowa, chyba że nie pokasowało Ci ulepszeń egzo, to wystarczy że zaczniesz od nowa kampanię i ją ukończysz.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wybrac 4 ostatnich misji na wszelki wypadek skasuje save i zaczne od nowa. Nie chcialbym przejsc gre na weteranie i nie dostac pucharka

edit:  A jak usune save to w multi też będę musiał zaczynać od zera?

Edytowane przez massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progres w multi powinien zostać ale 100% pewności nie mam. W razie czego zgraj save na pendrive to gdyby coś tam się narobiło to będziesz mógł przywrócić.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako bardzo początkujący gracz w COD mam takie pytanko , Jakie to jest wysokie ratio K/D dla gry COD Black Ops 2 ? Wiadomo każda gra rządzi się własnymi regułami i nie w każdym FPS ma się podobne ratio.Chodzi mi po prostu o zwykłego COD'a . Mógłby ktoś z tych lepszych graczy napisać jak to mnie więcej sie prezentuje K/D -- Wysokie , średnie , słabe--  Pisze o tej akurat grze tutaj ponieważ pewnie już większość z tych lepszych graczy przesiadła się na COD Advanced Warfare a w BO2 gra już rzadko z reszta tamten watek już praktycznie nie żyje , nie ma już żadnych wypowiedzi aktualnych.

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Los chciał że AW to moja 1 gra na ps4 i choć fanem fps nie jestem to powiem że giera miodna :)

Grafika bdb, choć nierówna - momentami opad szczeny, niektóre akcje epickie choć wiadomo że oskryptowane .

Ostatni CoD w jakiego grałem to BO na ps3, i widzę duży postęp w serii .

Jest sporo nowości .

Granaty taktyczne, egzo ulepszenia a do tego fabuła zapowiada się bardzo ciekawie .

Jestem bardzo zaskoczony in plus oczywiście .

Jadę na veteranie i puki co daję radę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie 2.0+

Srednie 1.5+

Slabe 1.5-

A jak można zdobyć "ujemne" K/D Ratio? Tak się pytam bo to ciekawe.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem nagrywać akcje z puba z AW. Za niedługo pojawi się coś z klanówek czy sparingów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ratio jest trochę dziwnie bo wczoraj grałem z kolesiem DerSchwitzerboy ratio miał 3,25 (zabitych ponad 90tys) jeszcze jego kolega tez miał podobne ratio, jak to bywa u niemieckich graczy :) to chyba największe ratio jakie widziałem dotąd w Black Ops 2 i trochę się zdziwiłem bo nawet taki ALI-A ma ratio w BO2 2,75 czyli małe . Sadziłem ze ze ten ALi będzie miał przynajmniej z 5 bo w każdej jego rundzie na filmikach  wykręcał ratio na poziomie nawet 10 .Chyba  pod publikę daje dobre filmiki, na to wychodzi?

 

Ogólnie bardzo ciężko się gra w COD'a nie to co Battlefield zupełnie, chyba szybciej by się dostosowali ci lepsi gracze z COD'a do Battlefield'a niz z B do Cod'a . Nie mogę się przyzwyczaić do tego sterowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę tę grę share'ować i grać w ten sposób w co opa z osobą która gry nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba zablokowali niestety.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale  żenada taka rewolucyjna usługa, klakiery sony klaskały przy fleszach kamer a teraz w co 2 grze blokuje to wydawca no bo niby po co miał by komuś odpalać coś za darmo .

Chcą grać we 2 to niech kupią 2 gry, 

Eh co za czasy mało się jeszcze na dlc nachapali ?

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak sam widzisz to nie wina sony a wydawców gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K/D w stosunku 1.5 to jest słabo!? - chyba poniżej 0.5 - jak dla mnie jak ktoś ma powyżej 1.5 to znaczy, że bardzo dobrze ogarnia CODa - a 2.0 to moim zdaniem już naprawdę dużo - oceniam pod kątem wszystkich części - można się poczuć sfrustrowany po tym co piszecie. Najlepsze moje K/D w COD to dokładnie 1.98 w MW3 - przy łącznym czasie gry ok 20 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarza wam się na ps4 niekiedy mignięcie jakiejś tekstury ? np. zaczynam rozgrywkę w multi i mam takie malutkie czarne mignięcie tekstury np ściany na dosłownie ułamek sekundy potem się już nie powtarza . Tak samo np. jak wgrywa postacie do lobby to niekiedy coś mignie.

W sprawie K/D to tylko gra :D można całą grę siedzieć w koncie i podbijać statystyki lub biegać po mapie bawiąc się w różne tryby, a co są warte te statystki to sami sobie odpowiedzcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYK nieźle pocina w COD'a ale sadziłem ze na Battlefield'a to się przełoży lepiej, jednak niezbyt wysokie ratio .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak gra Neo ode mnie z ekipy

http://youtu.be/B5Tzf2BXi8I

BYK nieźle pocina w COD'a ale sadziłem ze na Battlefield'a to się przełoży lepiej, jednak niezbyt wysokie ratio .

Nie bardzo rozumiem o co chodzi ci z tym ratio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pytaniem czy komuś czasem mignie na czarno tekstura w czasie gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pytaniem czy komuś czasem mignie na czarno tekstura w czasie gry ?

Ta,zdarza mnie się to również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×