Skocz do zawartości
GT Sunday Cup

GT Sunday Cup - Droga Do F1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było tylko jest ciasno, z tego co rozumiem to jeszcze jeden wyścig Scirocco będzie :)

 

Co do filmiku to nieźle to wyglądało, u mnie nieco inaczej :)

Widok ode mnie

 

Widok od Ciebie

 

Co prawda słaba jakość, ale chyba widać że nie było kontaktu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oraz Panie, prezentuję nadchodzący Event

 

"Są samochody... i jest Ferrari"

 

Gion%2C%20Kioto.jpg

 

Wyścig nr 1.Circuito de Madrid (15.06)

Ferrari Dino 246 GT (90 000 Cr)

 

Wyścig nr 2.Circuito di Roma/Odwrócony (29.06)

Ferrari 512 BB (102 500 Cr)

 

Wyścig nr 3.Grand Valley Speedway (06.07)

Ferrari F40 (450 000 Cr)

 

Wyścig nr 4.Curcuit de Spa – Francorchamps (13.07)

Ferrari 458 Italia (283 000 Cr)

Zmienna pogoda/zmienna pora.

Wilgotność na starcie 0%. Zmienność pogody 5-krotna.

Start – 08:10.

 

Wyścig nr 5.Nurburgring GP/F (20.07)

Ferrari Dino/Ferrari Enzo (1 000 000 Cr)

Zmienna pogoda/zmienna pora.

Wilgotność na starcie 0%. Zmienność pogody 5-krotna.

Start – 12:00 (Stint #1)/13:00 (Stint #2).

 

Opony

Domyślne dla każdego samochodu (Sportowe Twarde).

 

Zasady wyścigu nr 5.

Wyścig składa się z dwóch 25 min stintów poprzedzonych 5 min kwalifikacji każdy (Stint #1 i Stint #2)

 

Zawodnicy z listy startowej dzieleni są na dwie grupy A i B wg kolejności zajmowanej w klasyfikacji generalnej po 4 rundach, w myśl zasady, że zawodnik zajmujący miejsce 1. trafia do grupy A, zawodnik z miejsca nr 2. do grupy B, z nr 3. do grupy A itd.

 

Grupy jadą dwiema różnymi klasami samochodów.

 

Stint #1

Grupa A – Ferrari Dino

Grupa B – Ferrari Enzo

 

Stint #2

Grupa A – Ferrari Enzo

Grupa B – Ferrari Dino

 

Punktacja

Przyznawane punkty za każdy Stint to 50% normalnej puli punktowej. Punkty zdobywa się wyłącznie w obrębie własnej klasy (grupy). Punkty z obydwu stintów są sumowane. Maksymalnie można uzyskać 12,5 pkt za każdy stint. Może zdarzyć się sytuacja w której będzie dwóch zawodników, którzy w wyścigu nr 5. uzyskają maksymalną ilość 25 punktów.

 

Zasady walki na torze nie różnią się względem pozostałych wyścigów.

Edytowane przez sharent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tradycyjnie prosze o pisanie PW w sprawie co mam w powtorce umiescic... bowiem z mojej perspektywy nie dzialo sie nic...

 

Kowi, wczoraj mowili ze podasz dokladnie wszystko a nie czarne na czerwonym...:>

 

Poda podam, kilka osób chciało jechać tym sprzętem więc oczekiwania spełnimy :) Szczegóły odnośnie liczby okrążeń podam w środę bo nie mam czasu przysiąść teraz :) Opony standardowe dla fury.

 

TOR: MONZA (w nowej wersji)

AUTO: Lotus_97T

 

GT6_Lotus_97T_011.jpg

 

TOR: MONZA (w nowej wersji)

AUTO: Lotus_97T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wyglada na to ze nadchodzace niedziele zapowiadaja sie swietnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, event z Ferrari zrywa beret, bardzo fajnie pomyślany (chociaż nieco zakręcony) :) Chyba trzeba postarać się o Waszą licencję :) Jeździ ktoś dzisiaj około 21 wzwyż?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 22:00 (z małym poślizgiem) powinno być kilka osób ... jak co wieczór :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa nt mojego eventu :)

 

Przy okazji - docelowo chciałem pierwszy wyścig zorganizować w Londynie. Moim zdaniem ten tor idealnie nadaje się dla Ferrari Dino. Jazda tym niewielkim autkiem po wąskich, krętych londyńskich uliczkach jest niesamowita. Jedyny problem - ten tor nie uzyskał homologacji LTE (powód: brak pit lane). Jeżeli jednak nie przeszkadzałaby Wam jazda na normalnym zużyciu z lekkimi uszkodzeniami ten jeden raz, gorąco zachęcam do wyścigu właśnie w tej scenerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto sie pochylic nad tym pomyslem...

 

Bedzie ktos robil aktualizacje pierwszego postu niedlugo?? Sharent wyslij prosze na pw do malej ligi wersje ostateczna jak ma wygladac opis na pierwsza strone... z zachowaniem tych zasad ktore sa do tej pory... chodzi o to co po czym nastepuje.

 

Kowi podobnie mozna zrobic z Lotusem tez nazwac SENNA Event!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z faktem ze znane juz sa 2 nadchodzace eventy... Senna i Ferrari..  prosimy o wyslanie na pw informacji kto po ferrari robi event. W pierwszym poscie powstanie sekcja nadchodzace eventy  Dobrze by bylo aby osoby ktore ja sa zdecydowane na stworzenie eventu podaly jakas forme zapowiedzi swojego eventu... nie trzeba nic zdradzac a napisac cos co zainteresuje obecnych i potencjalnych kierowcow Malej Ligi LTE.

 

Dodatkowo niedlugo zostana przeprowadzone zmiany w pierwszy poscie polegajace na podlinkowywaniu obecnych fotek... (poza fotkami reprezentuajacymi eventy). Ma to zwiazek z fatkem ze post 1 jest tak obszerny ze otwiera sie ludziom (takie mamy doniesienia) za dlugo i po prostu wiesza im to sprzety...

 

Jesli macie jakies pomysly ktore checielbyscie wprowadzic w zycie w raz z nowymi eventami prosze pisac... abysmy wspolnie mogli znalesc najlepsze i najciekawsze rozwiazania na rozwoj Malej Ligi LTE.

 

Jesli ktos jest zainteresowany to moze dolaczyc w osobie redaktora na nasz profil na FB... (link w sygnaturce).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error - skopiuj po prostu treść mojego posta. Napisałem go właśnie w celu zamieszczenia na pierwszej stronie.

 

Co do "Eventu" Senny, proponuję nazwę "Senna Forever". Fajna byłaby też bardziej rozbudowana wersja, z jednym wyścigiem na kartach, dwoma formułą 3 i dwoma Lotusem po torach F1.

 

PS nie wiem, czy wiecie, ale w tę niedzielę o 20:00 startuje GP Kanady, więc proponuję przesunąć wyścig na godz. 22:00.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent, jesli mozna prosic to czy mozesz dodac troche Koloru do posta swojego ktory ma byc przeniesiony na pierwsza strone... Chodzi o to aby bylo to bardziej przejrzyste i czytalne a tak to wyglada jak jeden tekst a tu podzial trzeba.

 

Pozatym jeszcze jedna sprawa.... Przypominam ze zapisy do poszczegolnych wyscigow ktore zaczynaja sie zawsze po 18.00 w kazda sobote moze ROZPOCZAC KAZDY LICENCJONOWANY KIEROWCA LTE.  Pisze to dlatego poniewaz juz nie raz i nie dwa zdarzylo sie ze Ikon siedzi na forum i czeka biedny az ktos zacznie zapisy... IKON ... JEST PO 18.00 jest sobota Zaczynaj jesli jestes pierwszy, Po co masz tracic czas na czekanie na innych.

 

Co do zmiany godziny startu wyscigu w niedziele proponuje nowa forme glosowania  lub wypowiadania sie. Jesli pasuje ci startowanie o 22.00 w ramach wyjatku w nadchodzaca niedziele prosze Kliknac LUBIE TO na ten post... W przypadku gdy 8 lub wiecej osob (licencjonowanych LTE) polubi to przeglosowane zostanie i w niedziele 8.06.2014 wystartujemy o godzinie 22.00.

 

Pozdrawiiam i zapraszam jeszcze raz do LUBIENIA LUB NIE...

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.. Jedziemy w niedzielę na ,,bardzo szybkim'' zużyciu? Pytam, bo jestem po krótkiej przejażdżce 97T po Monzie, no i paliwa starcza na.. 5 okrążeń(!). Może by tak wyjątkowo na ,,szybkim'' pojechać, wtedy go starcza na 11..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w pierwszym poscie w toku... prosimy Kowiego o ladne przygotowanie graficzne swojego eventu specjalnego.Dodatkowo prosimy o opinie jesli cos nie dziala albo sie nie podoba. p0ozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens dla was trzymania tych danych o kolorach uzywanych przez ludzi...?? Rozumiem numerki startowe ale kolory ludzie zmieniaja odpowiednio do auta tak wiec moze to wywalic z postu pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja juz tradycyjnie prosze o pisanie PW w sprawie co mam w powtorce umiescic... bowiem z mojej perspektywy nie dzialo sie nic...

 

 

 

Przypomnij sobie lub zobacz na powtorce co zrobiles na pierwszym zakrecie:)
 
Edytowane przez Marta__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens dla was trzymania tych danych o kolorach uzywanych przez ludzi...?? Rozumiem numerki startowe ale kolory ludzie zmieniaja odpowiednio do auta tak wiec moze to wywalic z postu pierwszego.

też na to zwróciłem już dawno temu uwagę. niech każdy sobie jeździ z takim kolorem, jaki mu pasuje. to nie prawdziwe zawody, gdzie kolor musi być przez cały sezon ten sam, bo sponsor tytularny tego wymaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error ty wez troche przystopuj. Po sharencie eveny ma ino. Pozniej droga wolna.

Co do Senny cos dzisiaj postaram sie pojezdzic jak wroce do domu i dam znac odnosnie zuzycia i czy ewentualnoe nie pojedziemy na dwie mieszanki.

Jedziemy monze w wersji dodanej w najnowszym patchu.

Co do niedzieli, proponuje po prostu start tuz po GP czyli pewnie kolo 21:30 chyba ze nie bedzie na to zgody, bo ilosc kolek w przypadku senny bedzie sztywno zapieta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ino robil juz event... Subaru z tego co sie nie myle... dlaczego nie dac szansy komus innemu... Norciu sie zglosil, zatem niech robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to ja też przygotowałem już liczbę kółek do każdego wyścigu, więc możemy z tego skorzystać.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię Event, ale po Ino. Oni już wcześniej zgłaszali, że po ferrari mają już plan na Event. Nie róbmy zamieszania, nie chcę nikomu wchodzić w paradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22:00 jest OK

22:30 jest jeszcze bardziej OK bo dopiero o tej godzinie będę w domu... :pardon:

Ale jeżeli "uprzecie" się na 22 to najwyżej sobie popodglądam przez lornetkę :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×