Skocz do zawartości
GT Sunday Cup

GT Sunday Cup - Droga Do F1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że z Dino w Madrycie na to konto nie zrezygnujesz :)

Nie bardzo rozumiem o co ci biega :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jedziemy ferrari...masakryczna organizacja. Mozemy zaczac cos planowac na dluzej niz 3godz?? no coz... dawac to ferrari... dino na wyspe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co ci biega :-P

Wg opisu eventu Ferrari w pierwszym poscie tego wątku mamy coś takiego:

 

Wyścig nr 1. – Circuito de Madrid (15.06)

Ferrari Dino 246 GT (90 000 Cr)

 

Wyścig nr 2. – Circuito di Roma/Odwrócony (29.06)

Ferrari 512 BB (102 500 Cr)

 

Wyścig nr 3. – Grand Valley Speedway (06.07)

Ferrari F40 (450 000 Cr)

 

Wyścig nr 4. – Curcuit de Spa – Francorchamps (13.07)

Ferrari 458 Italia (283 000 Cr)

Zmienna pogoda/zmienna pora.

Wilgotność na starcie 0%. Zmienność pogody 5-krotna.

Start – 08:10.

 

Wyścig nr 5. – Nurburgring GP/F (20.07)

Ferrari Dino/Ferrari Enzo (1 000 000 Cr)

Zmienna pogoda/zmienna pora.

Wilgotność na starcie 0%. Zmienność pogody 5-krotna.

Start – 12:00 (Stint #1)/13:00 (Stint #2).

Na pierwszym miejscu wyraźnie Madryt w Dino a tymczasem piszesz o Londynie, dwa różne tory. W związku z tym zamierzasz zastąpić Madryt Londynem czy po prostu uwzględnić Londyn jako dodatkowy wyścig? 

 

Tak czy inaczej, zgodnie z regulaminem wpisuję się na listę rezerwową na niedzielny wyścig  :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error jak tak bardzo ci przeszkadza to ze koncepcje sie zmieniaja w trakcie, to moge rozpisac eventy do konca roku i bedziesz wiedzial duzo wczesniej co i jak.

Niedziela start 22 jedziemy Madryt. Londyn sie nie nadaje.

Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo mi sie nie podoba... ze skaczemy jakbysmy owsiki mieli. Po pierwsze jest sobie event ktory ma 4 tygodnie.. To zakladam ze przez te 4 tygodnie ( bo kolejny event zaczyna sie w tygodniu nr 5) mozna sobie ustalic co i jak.... Jaki procent osob ktore jezdza wchodzi tutaj regularnie codziennie... ??? Pomijam juz fakt ze przez takie zamieszania przed wyscigiem rozpoczyna sie seria durnych pytan... a jakie opony a jakie to a jakie tamto...

 

Pozatym skoro juz wysilas sie wejsc na forum w celu odpisania mi to mozesz rownie dobrze zalogowac sie na ML i dokonac poprawek.. Po to jest 1 post aby nie popierdzielac po tych stronach jak Ino po kuwetach...

 

I na koniec... Tak jestem zatem abys rozpisal to do konca roku. Wowczas bedzie pieknie jasno i przejrzyscie.

 

====

I drugie na koniec...

Pan cieglo z tego co widze 2 dni czekal aby swoj pkt przekac do tworcy tematu... bo jako osoba w miare rozgarnieta zajrzal do postu nr 1 i tam jest to co tam jest.....

 

Cieglo, ja na twoim miejscu bym sie uczyl toru na Saskiej Kepie... Kowi podobno ma gdzies mape.

Edytowane przez Sir Siekier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli Error :) Jakie 2 dni? Pewnie, że jeśli coś jest to tam jest bo jeśli by nie było to by nie było :D Nie wiem czy to czyni mnie rozgarniętym, zależy od wyznacznika.

 

A co do samych wyścigów, LTE jeździ z kwalifikacjami, to dla mnie nowość więc od razu pytanie: jazdy kwalifikacyjne odbywają się wspólnie czy każdy ma tor na wyłączność robiąc czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze ze takie skrot myslowy wykorzystalem... nieopatrznie.  Nie mniej kwali jedziesz sam z kreskami... w sensie je mozesz wylaczyc klikajac w gore raz strzaleczka... Masz 10 minutek na zrobienie czasu... Jestes sam :biggrin: mozesz do pitu zjechac nawet albo wogole czasu nie ustanawiac... ogolnie taktyk jest wiele... Opony jesli nie ma wymogow specjalnych na ktorych mamy startowac to zakladasz te ktore sa podane w evencie jako standartowe.

 

=====

BTW ty jestes gadajacy raczej gatunek gracza czy raczej cicha woda? i ten twoj kolega wyswiecony? Jak z nim?

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gadający w sensie użycia HS podczas jazdy? Czasami na treningach goszczę z zestawem na uchu ale samo gadanie jest dla mnie mocno dekoncentrujące - albo jadę albo gadam (inna sprawa, że wszelkie ustalenia to najlepiej tylko z HS). Inaczej kończę na bandzie albo w piasku. Pleban w sumie HS posiada ale więcej nie powiem bo on też czasami używa a czasami nie. Może sam się wypowie. Dlaczego pytasz?

 

A kwalifikacja spoko, zupełnie inne podejście niż w GTbN. Ten patent z kierunkiem w górę to chyba w ostatnim update wszedł, wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym wchodzil poprzez komputerek na forum to bym i pierwszego posta edytowal. Na telefonie jest to proces pozbawiony sensu.

5 wyscig mial wyjsc spontanicznie, ze wzgledu na pojaiwnie sie bolidu lotusa. A nie moglem go wczesniej oglosic z wiadomych wzgledow, po prostu go nie bylo w grze.

Od teraz wprowadzamy do regulaminu, poinformowanie o eventcie na dwa tygodnie przed startem, zero niespodzianek, zero kombinowania zeby bylo wszystko ok dla Errora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie baw sie tu w zle dziecko dobre dziecko... Czy nie lepiej wyglada wszystko gdy jest na swoim miejscu?? Na tym twoim smartfonie nie ma wylaczonej opcji wyslij prywatna wiadomosc? Zatem mogles napisac do ML aby sie sama zmienila i by sie zmienila. 

 

Zatem zgodnie z regulaminem do 06.07!! do polnocy.

Event po Ferrari ma byc opisany na strony pierwwszej w pierwszym poscie. Zatem bedzie 2 tyg do rozpoczecia eventu kolejnego... Zakladam ze bedzie to cos zwiazanego z F1... ale co? Czort wie.. bo i wiedziec jeszcze nie musi.

 

============

Gdy juz wyjasnilismy sobie wsio zapraszam do zabawy na prezentacje waszych bolidow Ferrari... Galeria juz rozpoczeta na FB. Prosze podsylac albo na pw mi fotki albo tutaj wstawiac i ja przekopiouje.

 

Galeria Ferrari

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zaczynamy w niedziele event ferrari to może zróbmy to jednak w regulaminowym czasie tj. start o 21?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update postu ze strony numer jeden... prosze sprawdzic bo nie wiem czy wszystko jest ok.... (Mala Liga uzywa tableta do edycji:P) szczegolnie o uwaga proszony jest Shazza bo chce wiedziec czy oddalem pelna przejrzystosc jego obecnego eventu.

 

Dropsiu zloty, bylo glosowanko i 9 osob chce aby jechac o 22.00 ze wzgledu na F1. Jest to jakby nie patrzec wiekszosc "pokojowa" wiec no niestety nic sie nie da zrobic. Jednak ze Mala Liga dobre serce ma proponuje wziasc w poniedzialek Sick-a (zwanego potocznie L4). Dla przyjaciol to przeciez nie problem uczynic taki uczynek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, tak z ciekawości jak przekonam 8 osób żeby przesunąć wyścig bo będzie transmisja z tańca z gwiazdami to też solidarnie przełożymy?

Edytowane przez drops
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam wole wurce, nie wyjde ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie musi być 22ga. Kończy się wyścig, zamiast oglądać wręczanie szampanów wbijamy do pokoju. Jak będą wszyscy to startujemy i tyle. I tak się już zdarzały 30-40 min obsuwy.

 

Własnoręcznie robione zdjęcie mojego ukochanego F40 już macie w pierwszym poście, więc możecie dodać do galerii :)

 

PS jako organizator zastrzegam sobie prawo dobrania do każdego auta odmiennego koloru :P

 

A tutaj auto od drugiej strony:

Gion%2C%20Kioto_2.jpg

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zmiane koloru bolidu podczas trwania eventu zgode musze wrazic wszyscy pozostali uczestnicy oraz FIA :) bez tego ani rusz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnoręcznie robione zdjęcie mojego ukochanego F40 już macie w pierwszym poście, więc możecie dodać do galerii :)

 

PS jako organizator zastrzegam sobie prawo dobrania do każdego auta odmiennego koloru :P

 

O ile Dino wyobrażam sobie w kolorze innym niż czerwień (sam mam dość szykowny błękit) o tyle z F40/Italia to już podchodzi pod profanację :) Proszę o możliwość użycia tego koloru na moich sprzętach (jeśli oczywiście znajdzie się miejsce dla rezerwistów)!

 

PS. Prostuję, Italia w bieli też masakruje :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do moich fur, to tradycyjnie będą to batmobile ;) Zdjęcia prześle dziś lub jutro.

 

Szkoda, że Monza przesunięta ='(

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieglo - f40 inny niż czerwień faktycznie nie ma racji bytu, ale do Italii mi osobiście bardzo żółty podchodzi, lub właśnie błękit jak juz ktoś zaprezentował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to wbijajcie do mnie na trening

Małe pytanko. Czy gra w pit stopie poprawnie wylicza zużycie paliwa dla wyścigów dlugodystansowych bez podanej liczby okrążeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Czy gra w pit stopie poprawnie wylicza zużycie paliwa dla wyścigów dlugodystansowych bez podanej liczby okrążeń?

 

Niestety nie..

 

Auto prowadzi się dość specyficznie, więc radzę się każdemu z nim zapoznać przed wyścigiem..

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie felgi standard czy można zmienić ?

Pytam bo przy zakazanym tuningu na innych felgach można wejść na tor...

A o "zaletach" innych felg już nie będę pisał bo każdy wie z czym to się je...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×