Skocz do zawartości
GT Sunday Cup

GT Sunday Cup - Droga Do F1

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig nr 1. – Circuito de Madrid (08.06) UWAGA!!! START GODZINA 22.00
Lista startowa:
1. ELMIJO77
2. lukaszasada
3. Ikon10

4. sharent
5. error

6.

REZERWA:
1. Cienglasz
1.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamellPL lakier Yas Marina Blue


Wyścig nr 1. – Circuito de Madrid (08.06) UWAGA!!! START GODZINA 22.00
Lista startowa:
1. ELMIJO77
2. lukaszasada
3. Ikon10

4. sharent
5. error

6. KamellPL
7.


REZERWA:
1. Cienglasz
1.

Edytowane przez KamellPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nr 1. – Circuito de Madrid (08.06) UWAGA!!! START GODZINA 22.00
Lista startowa:
1. ELMIJO77
2. lukaszasada
3. Ikon10

4. sharent
5. error

6. KamellPL
7. INODrift

 

REZERWA:
1. Cienglasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyścig nr 1. – Circuito de Madrid (08.06) UWAGA!!! START GODZINA 22.00

Lista startowa:

1. ELMIJO77

2. lukaszasada

3. Ikon10

4. sharent

5. error

6. KamellPL

7. INODrift

8.slawek197777

REZERWA:

1. Cienglasz

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nr 1. – Circuito de Madrid (08.06) UWAGA!!! START GODZINA 22.00
Lista startowa:
1. ELMIJO77
2. lukaszasada
3. Ikon10
4. sharent
5. error
6. KamellPL
7. INODrift
8. slawek197777

9. MrKubool

 

REZERWA:
1. Cienglasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nr 1. – Circuito de Madrid (08.06) UWAGA!!! START GODZINA 22.00
Lista startowa:
1. ELMIJO77
2. lukaszasada
3. Ikon10
4. sharent
5. error
6. KamellPL
7. INODrift
8. slawek197777

9. MrKubool

10. ROGAL1977

 

REZERWA:
1. Cienglasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,widzę że nie ma pełnego składu do wyścigu, więc jeżeli jest szansa w końcu na mój start chętnie pojadę. :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,widzę że nie ma pełnego składu do wyścigu, więc jeżeli jest szansa w końcu na mój start chętnie pojadę. :) pozdrawiam

Wyciąg z regulaminu:

 

Uwaga : NOWI zawodnicy otrzymują akceptację na start dopiero po pierwszym wspólnym, "udanym" treningu.

Przed wyścigiem Ligowym należy odbyć trening w gronie minimum 3 obecnie startujących z Licencją Małej Ligi - LTE.

Pozytywnie oceniony kandydat otrzymuje licencję, która uprawnia go do udziału w wyścigach Ligowych.

Osoby bez aktualnej licencji nie są uprawnione do udziału w wyścigu....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już uczestniczyłem w wyścigu , pobieram aktualizacje 63 min do końca i ciągle przerywa , może zdążę na 22 , treningu raczej nie zalicza wiec chyba znowu Lipka mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista osób uprawnionych do wyścigu ligowego jest zamieszczona w pierwszym poście :pardon:

 

BTW...

Moja galeria:

62362034709072322645_thumb.jpg24844886906670885339_thumb.jpg23692263192590988694_thumb.jpg55897729775842424104_thumb.jpg79190560155151127566_thumb.jpg

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja zwarty i gotowy :) Czekam na pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna zabawa wczoraj. Kwalifikacje to wielki hicior - świetny pomysł na rozgrzanie się przed wyścigiem a jednocześnie już element rywalizacji. Pierwszy raz jechałem Q i wiem jedno: chcę to powtórzyć :) Sam wyścig pod względem emocji raczej średni (dublowani bardzo ładnie ustępowali mi miejsca, obrony przed Errorem nie trwały wiecznie i udało się odjechać - walki więc nie zaznałem) i na pewno marny ze mnie materiał na fragmenty videorelacji, jechałem głównie sam :) Zadowolony jednak jestem, żadnego dzwona, równe, dobre tempo i na koniec dobry wynik w debiucie w LTE. Czego chcieć więcej? :)

 

Trudno mi ustrzec się przed porównaniami z GTbN i pierwsza różnica jaka rzuca się w oczy to zdecydowanie bardziej luźne podejście do CRC. Jest inaczej, odmułka ale jednocześnie bez niesportowych incydentów. Dodatkowo, nie byłem przygotowany na włączone podczas wyścigu HS ale przy koncentracji na własnej jeździe był to bardzo zabawny dodatek i jednak pozytywna odmiana (a już szczególnie z Errorem na ogonie, który dbał o to bym banan nie znikał mi z twarzy :) ). Teraz już rozumiem Error Twoje pytanie o cichą wodę w kontekście HS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bodaj 7 okrążeniu jadąc na P4 za prawdopodobnie uszkodzonym Ino lekko w niego uderzyłem w tył - nie spodziewając się tak wczesnego hamowania. Lekko uszkodziłem auto, ale zjechałem do pitu (tutaj i tak nie miało większego znaczenia kiedy się zjedzie). W pit stopie pierwsza przygoda. Wjechałem za Rogalem, który mnie skutecznie przyhamował. Oczywiście mój autopilot to mistrz uprzejmości i ze 2 sekundy czekałem aż Rogal powolutku wjedzie do swojego miejsca postojowego. To spowodowało, że Ino, który zjeżdżał do pitu kółko wcześniej mi znacznie odjechał (przed pitem jechałem na zderzaku).

 

Z pitu wyjechałem znów za Rogalem, którego dublowałem. No i niestety zostałem podczas tego manewru konkretnie uderzony, co uszkodziło mi prawe przednie koło. Ponowny zjazd do pitu zrujnował mi wyścig, więc postanowiłem zostać na torze. Strata do Ino wynosiła już jednak ok. 5-7 sek. - praktycznie nie do odrobienia, gdyż mieliśmy w zasadzie identyczne tempo. W tym momencie pomogli mi jednak lukaszasada i chyba ikon - Ino z boksu wyjechał tuż za nimi i nie był w stanie ich wyprzedzić. W tym czasie dojechałem stawkę, Ino uporał się z dwoma kierowcami, a ja praktycznie od razu po nim. Pozostało gonienie Ino uszkodzonym samochodem. Przez jakieś 15 kółek moja strata wahała się od ok. 1-2 sek., jednak z 5 okrążeń przed końcem odnalazłem dodatkowe centymetry toru i zbliżyłem się na kilka dziesiątych sekundy. Miałem dużą szansę na manewr wyprzedzania (Ino chyba puszczały nerwy, albo puszczał ślizgającego się od potu pada ;)), ale niestety przywaliłem w końcu w którąś barierkę i tak się mój pościg zakończył.

 

Niestety prowadzenie auta nie było najłatwiejsze, poza tym miałem wrażenie że uszkodzenia kół mają delikatny wpływ na osiągi samochodu. Auto jakby wolniej przyspieszało, dużo traciłem na prostych. Ktoś potwierdzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu auto ktorym sie pobawilem, fajnie sie jechalo... Kwali ponizej oczekiwan czasowych (bo stawkowo tam gdzie mialem byc tam bylem...ale moglem byc wyzej). Start niczym Alonso.. Zyskalem prawie 3 pozycje. Za nowym zawodnikiem jechalo sie przyjemnie troszke tam czasami staralem sie walczyc ale ogolnie nie bardzo bylo gdzie i jak... Ikon tez swoje pokazywal wiec trza bylo miec oczy dookola glowki. Nie mniej w 25 minucie bumka i do pitu ale niedosc ze po bumce spadlo tempo to i ogolnie byl dramat to po picie juz jechalem sam... Byc moze gdybym nie bumknal to byloby ok a tak zostala ta pozycja ktora wywalczylem na starcie...

 

Poki co Auto na plusik teraz kolejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bodaj 7 okrążeniu jadąc na P4 za prawdopodobnie uszkodzonym Ino lekko w niego uderzyłem w tył - nie spodziewając się tak wczesnego hamowania.

No fakt, auto miałem rozdupcone - wyrżnąłem w Rholka, który przed moim nosem zatrzymał się na bandzie... o dziwo prawie się wyratowałem... ale tylne prawe koło lekko się pogniotło i musiałem tropić węża coby się bardziej nie poobijać. Po Twoim strzale w zad nic mi się nie stało :shok:

 

 

W tym momencie pomogli mi jednak lukaszasada i chyba ikon - Ino z boksu wyjechał tuż za nimi i nie był w stanie ich wyprzedzić. W tym czasie dojechałem stawkę, Ino uporał się z dwoma kierowcami, a ja praktycznie od razu po nim.

To był lukaszasada i ........ELMIJO... Skutecznie nas obu blokował przez dwa okrążenia ( miał prawo bo nie był dublowany a wyprzedzić i tak nie było jak na tym torze )- przez to straciłem sporą przewagę nad Tobą. Na szczęście zapamiętałem na których zakrętach zbyt wcześnie hamuje i wykorzystałem sytuację :pardon:

Dziwne dla mnie było czemu tak dużo traciłeś na prostych i oblukałem powtórkę. Wychodzi na to, że za wcześnie wrzucałeś 3 bieg... owszem 4-ty opłacało się przy 7000rpm ale 3-ci to lekko za wcześnie moim zdaniem... wtedy auto szybciej się rozpędzało... Wnioskuję po moich próbach na MT, wykręcałem wtedy 0,5s lepszy czas niż na AT. Jednak wyścig pojechałem na automacie bo pad, MT i to auto na takim dystansie w moich rękach to jak bomba na kółkach :yes:

 

No i pierwszy raz miałem taką akcję żeby mi ktoś przez cały wyścig siedział na ogonie. 50 minut w stresie i mokrym padem w rękach :shok: nie życzę nikomu. Już wolę za kimś gonić :yes:

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig bardzo udany. Na początku jak zwykle miałem lekkie problemy z przestawieniem się na fizykę GT6, ale idzie mi to coraz sprawniej ;)

W kwali przejechałem 3 kółka poniżej 1:38, ale czas końcowy nie był za bardzo wyśrubowany..

Na starcie wyścigu miałem lekkie obawy jak będzie przebiegać walka ze Sławkiem, bo w lustarkach w kokpicie za dużo widać nie było.. Na szczęście po kilku kółkach miałem już wystarczającą przewagę by przestać ,,zerkać''. W końcówce miałem moment gdzie trzaskałem bardzo niskie 37mi (pewnie przez mniejszą ilośc paliwa), ale nie chciałem ryzykować, więc nieco zwolniłem tempo. 

Dzięki wszystkim dublowanym za sprawne przepuszczanie - szacun.

 

Do zobaczenia w Rzymie. Szkoda, że odwróconym ;)

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyścig w ogóle miał się nie odbyć, w ostatniej chwili się zdecydowałem i żałuję, bo wiedziałem że praktycznie nic nie trenowałem, a to co jeździłem powiedziało mi że to kompletnie samochód nie dla mnie. Sam nie wiem czemu, ale po prostu nie mogłem szybciej jechać :P

Przepraszam jak komuś przez moje piruety zepsułem wyścig, dlatego wolałem zjechać do boxów później.

 

Tabeleczka:

tabela_event5a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tez sie bawi w komentowanie gt6...

podoba sie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma chłop łeb w te klocki ni ma to tamto... Jeszcze kilka takich relacji i ..... trza Go będzie do nas ściągnąć albo zatrudnić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, z powodu zaczynających się MŚ na pewien czas zawieszam swój udział w Małej Lidze. Mam nadzieję, że licencja nie zostanie mi odebrana ;). Do zobaczenia na torze po mistrzostwach.

 

Sprawdźcie temat GT by Night. Jest propozycja pojechania 3h wyścigu Le Mans w sobotę od 22:30. Może ktoś z Was się skusi?

Edytowane przez lukaszasada
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VideoRelacja.. w rytm lat 70...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz dobrze prawi... Sprawa w GTbN wydaje sie bardzo sympatyczna, pytanie czy sa miejsca. Nie mniej zerknac mozna.

 

Tak pozatym sobie mysle czy bylibysmy zainteresowani jakims wzajemnym wspolzawodnictwem z GTbN?? Moze jakies wyscigi wspolne?? Oraz czy oni by byli?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz dobrze prawi... Sprawa w GTbN wydaje sie bardzo sympatyczna, pytanie czy sa miejsca. Nie mniej zerknac mozna.

 

Tak pozatym sobie mysle czy bylibysmy zainteresowani jakims wzajemnym wspolzawodnictwem z GTbN?? Moze jakies wyscigi wspolne?? Oraz czy oni by byli?

Panowie sobotni wyścig Le Mans jest skierowany do wszystkich chętnych którzy jeżdżą już w jakichś zorganizowanych ligach/zawodach. Nie chcemy ryzykować z zupełnie nie znanymi ścigantami , a wszyscy chętni z LTE będą mile widziani. Chcielibyśmy zebrać 16, sprawdzonych graczy bo jest to gwarant świetnej zabawy , szczególnie w tak długim wyścigu. Zapraszamy chętnych do lajkowania posta Nervusa z ogłoszeniem ''wyścigu specjalnego Le Mans'' jest to jednocześnie lista zgłoszeniowa. ZAPRASZAMY :biggrin:

 

Co do jakiegoś wzajemnego , regularnego współzawodnictwa to ja osobiście nie widzę raczej jakiejś stałej formuły. Mam dwa wyścigi w tygodniu a teraz dojdzie jeszcze prawdopodobnie trzeci wyścig w środę , więc na kolejny termin nie mam już za bardzo czasu. Wydaje mi się że fajnie było by raz na jakiś czas jezdzić wspólne wyścigi specjalne połączone z jakimiś realnymi kultowymi zdarzeniami ze świata motoryzacji , czy to w klasie LM , GT, NASCAR czy F1.  Tak jak teraz :thumbsup:

Pozdro i do zobaczenia na gridzie :biggrin:

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×