Skocz do zawartości
GT Sunday Cup

GT Sunday Cup - Droga Do F1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra widzę, że się dzieje.

 

Error muszę cię niestety z błędy wyprowadzić. Osoba organizująca Event nie jest bogiem. Są pewne rzeczy które może narzucić, natomiast inne takie jak przerwy w wyścigach zależą tylko i wyłącznie od wszystkich uczestników i nie powinno być tak, że jak organizator nie może jechać to i Event nie jedzie.

 

Pozwolę sobie zacytować mój post z rozmowy z Sharentem gdzie pytał się o moje zdanie na temat opuszczenia najbliższej niedzieli:

 

Wysłano 02 czerwiec 2014 - 17:19:55

Ja nie widze problemu  :) jak wiekszosc bedzie na tak to nie widze przeszkod  :) 

Ale to takie dwa tygodnie ciezkie beda, tydzien pozniej rajd polski wiec ja nie wroce na czas  :P

 

 
 
Czy był temat poruszony tutaj w temacie? No raczej nie. Czy większość się wypowiedziała? No raczej też nie. 
 
Ja bym chciał w niedziele pojechać normalnie, bo to jedyny termin w czerwcu gdzie będę mógł to zrobić i nie będę mógł tego zrobić pomimo chętnych osób bo "twórca eventu ma prawo do wszystkiego"...
 
Propozycja z mojej strony, zróbmy proste głosowanie i będziemy wiedzieli czy jedziemy czy nie. Weźmiemy więc przykład z GTbN i kto chce jechać normalnie wyścig w niedziele klika "lajka".
 
A co do porównywania zarządzania GTbN i naszego to powiem tak. Nervus na prawdę fajnie to wszystko poukładał, natomiast do wszystkiego doszli z czasem. Ile już GTbN działa tutaj na forum? 4 lata? Szacunek dla nich wszystkich, że wszystko dograli tak jak chcieli. Natomiast u nas trochę luźniej podchodzimy do wszystkich zasad, natomiast nie sądzę aby było to złe. Potrzebne są obie formy ścigania online, a dojście do perfekcji w organizacji zajmie nam jeszcze dużo czasu.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacja byla i nagle po 2 tyg to problem. nie mniej mozemy jechac ten tor i auto w ta niedziele ale 29.06 jedziemy wtedy to samo zgodnie z terminarzem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję zrobić głosowanie ws tego, czy przeprowadzać głosowanie. Jak będzie większość lubiła post, to robimy głosowanie czy jedziemy wyścig.

Głosujcie za pomysłem robienia głosowania! ! ! Dopisujcie miasta! Pokażcie całemu światu, ilu nas jest!

Edytowane przez sharent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenomenalny pomysl... glosujmy czy chcemy glosowac... demokracja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent proponuje darowac sobie sarkazm. Poraz kolejny zrobiles wszystko po swojemu i stosujac sie do tego co ustalone bylo i teraz wielkie oburzenie, ze inni chca jechac.

Jasny komunikat dostales, ze reszta tez sie ma wypowiedziec czy sie godzi na weekend przerwy.

Zrobiles po swojemu i sie okazalo, ze jednak sa chetni aby jechac normalnie wyscig.

W soboto idzie normalnie lista startowa i jedziemy F40 wyscig. Natomiast jezeli wszyscy sie zgodza za dwa tygodnie jechac ponownie F40 to tak zrobimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwracasz kota ogonem. Oburzenie to wy macie, że trzymam się z Errorem tego, co jest w pierwszym poście od dwóch tygodni.

Każdy miał szansę się wtedy wypowiedzieć, sprzeciwu nie było. Nie czaje was.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wcześniejszym evencie nie było takich kombinacji jak teraz! 

Poprzedni wyścig chciałeś odłożyć na następny tydzień bo w sobotę o 20:00 na liście było tylko 5 osób!  w tę niedziele znowu byś chciał odłożyć bo nie możesz jechać!

Skoro tak ci zależy na tym evencie i zdobyciu złotego trofeum ja wycofuje swoje żądania co do terminów wyścigów, rób przerwy kiedy chcesz TWÓJ EVENT.

Rezygnuje z dalszego udziału w bieżącym evencie, dotychczas zdobyte punkty przekazuję na konto SHARENTA, niech mu pomogą w zdobyciu mistrzostwa, choć SŁAWEK i KUBOOL mu  tego nie ułatwią!

Życzę wszystkim dobrej zabawy i do zobaczenia w następnym evencie ( DROGA DO F1) który postaram się przygotować z INO tak by nie było żadnych komplikacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwracasz kota ogonem. Oburzenie to wy macie, że trzymam się z Errorem tego, co jest w pierwszym poście od dwóch tygodni.

Każdy miał szansę się wtedy wypowiedzieć, sprzeciwu nie było. Nie czaje was.

Chłopie gdybyście trzymali się tego od dwóch tygodni to ten wyścig pojechalibyście za miesiąc :P

A sprzeciwu nie było bo nie było też pytania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku, przejrzałem wątek i zauważyłem, że Sharent co najmniej dwa razy poruszał kwestię przerwy. Protestów nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czego nie zrozumiales z tego co napisalem 2 czerwca?

Miales zapytac wszystkich czy sie na takie cos zgodza.

Podjales decyzje sam, zrobiles przerwe bo ty nie mozesz i wrzuciles tylko info do pierwszego posta i teksty, ze trzeba bylo sie odzywac...

Akurat jezeli chodzi o przerwy to powinni wszyscy sie wypowiedziec wczesniej.

Edit: Cieglo nie chodzi o wspominanie, w rozmowie ze mna tez wspominal, tylko kwestia postawienia sprawy jasno zeby sie mogli wszyscy wypowiedziec i dac termin na decyzje, bo tak to wszystko moge napisac tutaj na formu i jak nie bedzie sprzeciwu to sobie wprowadze co mi sie podoba.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnijmy sobie jedną rzecz. Niczego nie wrzucałem do pierwszego posta, nie mam możliwości jego edycji. To WY - organizatorzy ligi to tam wrzuciliscie. Ja tylko dałem zapytanie i propozycje. Kwestionujecie SWOJĄ decyzję, a nie MOJĄ. Ustalcie może kto tam u was podejmuje ostateczne decyzje bo mi już cycki opadają jak to czytam.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharent powiedz mi w takim razie od kogo dostales okejke na przerwe w ten weekend bez zadnych zastrzezen.

Ja swoje zdanie na ten temat wyrazilem, moje stanowisko poznales. Nie wiem natomiast co pozostali Ci powiedzieli na temat przerwy.

Jedziemy w niedziele F40, jezeli za tydzien bedzie wiekszosc chetna powtorzymy wyscig tez w F40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnijmy sobie jedną rzecz. Niczego nie wrzucałem do pierwszego posta, nie mam możliwości jego edycji. To WY - organizatorzy ligi to tam wrzuciliscie. Ja tylko dałem zapytanie i propozycje. Kwestionujecie SWOJĄ decyzję, a nie MOJĄ. Ustalcie może kto tam u was podejmuje ostateczne decyzje bo mi już cycki opadają jak to czytam.

Już wyjaśniam:

error poprosił o gotowy plan eventu, w odpowiedzi napisałeś żeby skopiował i wkleił to co napisałeś w tym poście

nikt poza errorem w tym incydencie nie uczestniczył - pewnie dlatego tak twardo Ci kibicuje :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI - od nikogo. Ale jeżeli ktoś od was to wrzucił do pierwszego posta tzn ze pomysł został zaakceptowany i moja rola na tym się kończy. Wiec czemu pretensje sa kierowane do mnie?

Posta ELMIJO77 z litości nie skomentuje...

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się syf robi. Proszę by Putin podjął decyzję bo to jest gówniane co tutaj się dzieje. Ten winny, ten wstawił, ten wkleił, ten nie przeczytał. Ku... ludzie.

Jasna odpowiedź, jedziemy ligowo czy nie i koniec tematu.

 

Elmijo, ziomek bardzo Cię proszę byś normalnie jechał Event do końca. 

LTE to grupa przede wszystkim fajnych ludzi. Nie może być nas mniej, bo to nie fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz napisalem wczesniej ale powtorze jedziemy normalnie. Zeby sharent byl zadowolony mozemy na koniec pojechac jeszcze raz f40.

Niestety koniec tego dobrego. Eventy przygotowuje d teraz tylko ekpia zarzadzajaca, ewentualnie pod scislym nadzorem moze to zrobic inna osoba. Info o evencie trafia najpier do kazdego z organizatorow i musi zostac klepniete.

Eventy nie zakladaja od teraz przerw podczas jego trwania chyba, ze wypadaja jakies swieta po drodze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze "Cieply"... Sharent 2 razy wspomnial. Ty kowi chce trabe jerychonska uzyc do naglosnienia tego wszystkiego... Niestety  4 osob w teamie zarzadzajacym to za duzo.

 

Pozatym... dosyc szybko zmieniasz zdanie kowi... jjeszcze wczoraj proponowales glosowanie i dosktales 3 (w sumie dwa bo Elmijo szczesliwie odpadl) like-i... Zatem nawet 8 ich nie dostales.Pamietaj o jednym wielu ludzi z naszych graczy tu nie wchodzi a jedynie czyta pierwszy post... Robicie zamieszanie. Ja zmienilem post 1 przed eventem... mogles przeczytac tak jak i kazdy mogl... moglo byc veto. Nie bylo...

 

co do twojego pomyslu to napisze tak... w niedziele ta mozemy pojechac f40 ale w nastepna JEDZIEMY F40. w ten sposob wszysyc beda zadowoleni. Zatem jesli sie wszyscy zgadzaja to jedziemy teraz f40 a za tydzien f40 na bank.

 

Co do tworzenia nowych eventow... to wg mnie powinno zostac tak jak jest tylko trzeba wprowadzic zasade czytania ze zrozumieniem i pojeciem o konsekwencjach... Zaraz LTE sie wypowie ostatecznie i Ch... koniec ze strzelaniem z dupy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WERSJA OSTATECZNA:

 

Klikamy LIKE !! DO TEGO POSTU W PRZYPADKU GDY CHCEMY ABY MIALO MIEJSCE:

 

 


Dnia 22.06 jest propozycja aby jechac F40 na Grand Valley...(punkty doliczane moga byc do eventu Ferrari).

Dnia 29.06 jedziemy F40 na Grand Valley wg terminarza Sharenta.

 

W przypadku gdy uzyskamy wiecej niz 8 glosow owy system zostanie wprowadzony w zycie.

W przypadku gdy nie uzyskamy 8 wyscig 22.06 pozostaje zagadka.

 

Od teraz tez wszelkie roznice miedzy organizatorami beda dyskutowane poza forum... tak wiec swiatlo dzienne zobaczy tylko ostateczna decyzja.

Edytowane przez Mala Liga LTE
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna uwaga - chodzi o Grand Valley. Spa jest przeznaczone na Italie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w ten sposób się bawimy to ja wypadam z tego interesu...

error baw się sam, zarządzaj, organizuj, zmieniaj regulamin jak Ci się tylko podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowiac szczerze to nie rozumiem.. zlozylem 2 propozycje w jedna. nie mniej przy obecnym stanie napieca nie beda cie przekonywal o bledzie zwiazanym z twoja decyzja.. jest ona twoja i ja nalezy uszanowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egh od dupy strony to wszystko... Ale nic, od nastepnego evemtu zachodza tutaj zmiany.

Jutro albo w piatek poznacie dodatkowe punty regulaminu jakie wejda w zycie od przyszlego eventu, zeby takoch cyrkow nie bylo.

Ekipa zarzadzajaca dostanie wiadomosci wczesniej aby sie mogla zapoznac.

Edit: prosze takze wszystkich o powstrzymaniu sie od wszelkich decyzji zwiazanych z odchodzeniem/przerywaniem startow...

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klikamy LIKE !! DO TEGO POSTU W PRZYPADKU GDY CHCEMY ABY MIALO MIEJSCE:

Dnia 22.06 jest propozycja aby jechac F40 na Grand Valley...(punkty doliczane moga byc do eventu Ferrari).

Dnia 29.06 jedziemy F40 na Grand Valley wg terminarza Sharenta.

 

W przypadku gdy uzyskamy wiecej niz 8 glosow owy system zostanie wprowadzony w zycie.

W przypadku gdy nie uzyskamy 8 wyscig 22.06 pozostaje zagadka.

Myślę, że jakby zrobić głosowanie na rzecz odwrotną, to głosów byłaby podobna ilość. Lepiej zrobić ankietę, albo wysłać PW do wszystkich zainteresowanych.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie ma co tu rozkminiac jedziemy teraz f40, natomiast za dwa tygodnie pewnoe powtorzymy wyscig i bedzie jeden dodatkowy.

Ewentualnie jak wam pasuje dodac jeden wyscig na koniec i smignac f40 to przesuniemy wszystko zgodnie z planem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×