Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spadamy jak z czegoś spadamy? Można ja jaśniej? :)

Chodzi o ten błąd, gdy zeskakiwaliśmy z dachu na ziemię, a zamiast na ziemię lecieliśmy niżej i pojawiała się informacja o desynchronizacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto czy nie warto panowie? Bo nie wiem czy jechać do sklepu. 

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i nie żałuję. Trochę się przestraszyłem tego co ludzie piszą na temat tej produkcji, ale przełamałem się. Gra mi się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto czy nie warto panowie? Bo nie wiem czy jechać do sklepu.

Jak naprawią większość tych błędów, poprawią framerate, usprawnią funkcje sieciowe i wywalą ten durny E-sklep z każdego menu (dla mnie to wygląda jak jakieś badziewne f2p), to wtedy warto się przejechać do sklepu. Gra ma potencjał i potrafi pozytywnie zaskoczyć, ale te niedoróbki, powoli zaczynają mnie irytować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. mamy jakiś forumowy klub? Ma się do nich dostęp po wyremontowaniu Klubu Towarzyskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawią framerate to można zagrać, bez tego szkoda zachodu, miejscami tak klatkuje i tak duże opóźnienie jest między reakcją z pada a grą, że można się zdenerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo po zainstalowaniu nowej łatki gra chodzi bez tak irytujących spadków. Wcześniej obracając kamerę analogiem wokół Arno wyraźnie gubiło klatki i obraz skakał, a teraz wszystko odbywa się płynnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa duże minusy gra, jak na teraz:

- po każdej desynchronizacji wczytuje się gra w kryjówce asasynów, nie wiem dlaczego

- nie ma muzyki w trakcie chodzenia po mieście, to zabija całkowicie klimat tej gry. Ktoś pamięta wspaniałą muzykę z AC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo po zainstalowaniu nowej łatki gra chodzi bez tak irytujących spadków. Wcześniej obracając kamerę analogiem wokół Arno wyraźnie gubiło klatki i obraz skakał, a teraz wszystko odbywa się płynnie. 

Wydaje Ci się. Właśnie gram i już na noweł łatce i spadki są czasami ogromne. Wszedłem do jednego pokoju w dachu i walczyłem z 3 typami. Strasznie mułowato to wszystko chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem wczoraj od empik.com @ z kodem przedsprzedażowym na PS4, który ma odblokować dodatkową zawartość w grze - Pakiet Pruski, Pakiet Muszkietera oraz Pakiet Strzelecki.

 

Problem polega na tym, że kod ma 19 znaków, a w PSStore jest możliwość wprowadzenia tylko kodu 12-znakowego. I tak jak kolega wcześniej nie mam zielonego pojęcia w którym miejscu mogę go zrealizować.

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

 

Swoją drogą, w ogóle nie spodziewałem się tego kodu, nigdzie nie widziałem o nim info, także miła niespodzianka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem cały wieczór i mogę napisać, że gra jest na prawde zajebista. Graficznie jest ok. Błędy występują sporadycznie. Grywalność na najwyższym poziomie. Stary dobry assassin. Pewnie jeszcze połowy nie odkryłem. Na razie ocena 9-/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach spędzonych na graniu ja również chętnie podzielę się swoja opinią. Zaznaczam, że grałem po patchu 1.02 i z wyłączonym internetem. Spadek klatek zaobserwowałem jedynie w tej nieszczęsnej katedrze, podczas wykonywania misji. Błędy faktycznie się zdarzają, dotyczą przede wszystkim przenikania przez siebie i dziwnych zachowań przechodniów- ubi poleciało na ich ilość, i przez to nieuniknione są ich dziwne zachowania. Oprócz tego, najczęściej dostrzegałem je podczas schodzenia, ale skoro mamy mieć możliwość szybkiego zejścia w dowolnym momencie praktycznie z dowolnego budynku, to nie dziwię się że gra potrafi zwariować szukając optymalnej drogi dla Arno. Raz zdarzyło mi się wyraźne doczytanie postaci kilka metrów ode mnie. Czy te błędy rzucają się w oczy? Tak. Czy w jakikolwiek sposób przeszkadzały mi w grze? Absolutnie nie. Spodziewałem się czegoś znacznie gorszego po niektórych komentarzach, tymczasem dostrzegając błąd myślałem sobie 'no faktycznie, zdarzają się te błędy' i kontynuowałem świetną zabawę. 
Teraz 'trochę' pozytywów. Gra jest absolutnie ogromna, powala rozmachem. Spędziłem w samym Paryżu około 3-4h, a zbadałem ułamek jego powierzchni. Grafika jest moim zdanie cudowna, największe wrażenie robią na mnie efekty świetlne- Paryż w zachodzącym słońcu to coś po prostu niebywałego. W połączeniu z odwzorowaniem szczegółów- rzeźb, witraży, wnętrz prezentuje się to fantastycznie. Jak zapewne wielu z Was jestem z tą serią od samego początku. Dwójka była świetna, a potem było już tylko gorzej. Revelations przeszedłem tylko z chęci dokończenia losów Ezia, przez AC3 też jakoś przebrnąłem, natomiast przy Black Flagu wymiękłem. Nie moje klimaty. Dlatego bardzo podoba mi się powrót do Europy- do bogatej architektury, ciasnych uliczek i rozbudowanego, pięknego miasta. Może jeszcze kilka słów o fabule- póki co jest w porządku, niczym się raczej nie wyróżnia, taka klasyczna historyjka w świecie asasynów.  
Mi również bardzo nie podoba się polityka Ubi. Tytuł wprowadza bardzo wiele nowości i usprawnień, dlatego wielka szkoda że nie został dopracowany i pozbawiony tych błędów. Jednak wokół tego tytułu rozegrał sie shitstorm jakiego ubi jeszcze nie doświadczyło, więc myślę że jakieś wnioski na pewno z tego wyciągną (oby poparte pozytywnymi zmianami w przyszłości).

Aha, na moją ocenę i miejscami efekt 'wow' duży wpływ może mieć fakt, że dopiero co przesiadłem się z xklocka360 na ps4.

Miłego grania wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem wczoraj od empik.com @ z kodem przedsprzedażowym na PS4, który ma odblokować dodatkową zawartość w grze - Pakiet Pruski, Pakiet Muszkietera oraz Pakiet Strzelecki.

 

Problem polega na tym, że kod ma 19 znaków, a w PSStore jest możliwość wprowadzenia tylko kodu 12-znakowego. I tak jak kolega wcześniej nie mam zielonego pojęcia w którym miejscu mogę go zrealizować.

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

 

Swoją drogą, w ogóle nie spodziewałem się tego kodu, nigdzie nie widziałem o nim info, także miła niespodzianka :D

Może to kod do wpisania na tej stronie programu Unite - Jedność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trzebiat

 

Nie, to nie ten kod. Ten kod do programu Jedność otrzymałem zaraz po złożeniu preordera i został wykorzystany, a wszystkie nagrody udało się odblokować.

 

W @ wyraźnie jest napisane do czego ten kod jest - co odblokowuje - jednak totalnie nie mam pojęcia gdzie go mogę zrealizować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni zanik dźwięku podczas misji... I gdzie jest wyjście do głównego menu???

Przyciskiem Options.

To jest główne menu. Innego nie ma. ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka na iosa tez dostała aktualizację - nareszcie nie będą znikać assasini  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale o tak był jakiś rollback bo to co zrobiłem wieczorem cofnęli o kilka godzin. Moje "kradzione" Premium też nie chciało zaskoczyć ale już sobie poradziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle coś grzebią w Uplay.

Działa jak i kiedy chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować Nomad Brotherhood w aplikacji? Pograłem trochę przed kupnem gry, a od czasu synchronizacji z konsolą i pierwszego odpalenia opcja ta jest niedostępna i nie mogę nikogo rekrutować. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować Nomad Brotherhood w aplikacji? Pograłem trochę przed kupnem gry, a od czasu synchronizacji z konsolą i pierwszego odpalenia opcja ta jest niedostępna i nie mogę nikogo rekrutować.

Wczoraj była aktualizacja.

Już działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiegoś bractwa ma ktoś może miejsce ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×