Skocz do zawartości
ONE

Oddworld: New ‘n’ Tasty

Rekomendowane odpowiedzi

Anarom  sluchaj :D zanim wejdziesz do gry zobacz sobie jakie pucharki ci brakuja. Zapisz sobie je gdzies na kartce czy cos w tym stylu. Poniewaz mi te pucharki wpadają teraz jak wlaczylem Nowa Gra. Ja teraz jade na Hard 100% ratunku dla braci Abe :P A moze przy okazji wladnie mi za 3 godzinki hehe 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, brakuje mi tylko pięć i pamiętam jakich ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary a sluchaj. Mam pytanko dotyczace pucharku za rozwalenie na 15 roznych sposobow tych Sligow ( glownych wrogow Abe ).  Czy te sposoby sa naliczane w calej ee historii grania tzn przez wszystkie przejscia, Czy musimy to za jednym razem zrobic ?   Mozna wracac sie rozdzialami ? ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary a sluchaj. Mam pytanko dotyczace pucharku za rozwalenie na 15 roznych sposobow tych Sligow ( glownych wrogow Abe ).  Czy te sposoby sa naliczane w calej ee historii grania tzn przez wszystkie przejscia, Czy musimy to za jednym razem zrobic ?   Mozna wracac sie rozdzialami ? ? 

Nie,nie można.Wszystko trzeba za jednym podejściem robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu to musze jakąs liste zrobic sobie i kombinowac :)  Dominator dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu to musze jakąs liste zrobic sobie i kombinowac :)  Dominator dzieki za info.

Nic nie musisz zapisywać,wystarczy że będziesz się posługiwał tym filmem

 

 

Ogólnie polecam kanał jego,bardzo fajnie tłumaczy wszystko :)

 

 

PS.Jakbyś miał jakieś problemy ze speedrunem to również  zamieścił filmy jak tego dokonać

 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ4VW1nTAWXeJ49WqcIwIpyi3fUNKen4_

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dupa hehe robić speedrun gdy w domu biega 14 miesięczny komandos xD poczatek jak spał byl super, a potem 45 % gry i na liczniku 3:14 hehe coś mi się wydaje że to będzie platynka trudniejsza od tej z Vanquish hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z poprzedniej strony :).

 

Jeżeli chodzi o trofeum za przejście gry poniżej 3 godzin i uratowanie wszystkich Mudokonów to można to zrobić powtarzając rozdziały. Jeżeli już twój czas ogólny zejdzie poniżej 3 godzin to wystarczy wtedy powtórzyć ostatni rozdział i pucharek powinien wpaść. Ja platynke już wbiłem Teraz poprawię swoje czasówki - mierze w około 2 godziny na czas ogólny. Zobaczymy jak wyjdzie.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj mialem troche wolnego czasu wiec poprawilem czasowki :)

Na poziomie Normalnym gra ukonczona z czasem 2:53 z czego jakies 15 max 20 min wiem ze idzie urwac ale nie musze sie meczyc hehe

Wiec platynka wpadla.


Co do Smierci na 15 sposobow wpadlo nawet nie wiem kiedy heh po prostu podczas przechodzenia po "zlej stronie" :D


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj mialem troche wolnego czasu wiec poprawilem czasowki :)

Na poziomie Normalnym gra ukonczona z czasem 2:53 z czego jakies 15 max 20 min wiem ze idzie urwac ale nie musze sie meczyc hehe

Wiec platynka wpadla.

Co do Smierci na 15 sposobow wpadlo nawet nie wiem kiedy heh po prostu podczas przechodzenia po "zlej stronie" :biggrin:

Pozdrawiam

Mnie zastanawia jedno. Jak zginiemy podczas ratowania Mudokonów i cofa nas do ostatniego checkpointu, to czy czas się resetuje do tego miejsca.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie mam pojęcia. Ale uwierz mi że robienie szybkiego zapisu ( ale takie częste robienie ) bardzo pzprzyspieszy twój czaS. I druga zasada - zawsze znaj odcinek na pamięć, że nic cię zaskoczyć nie może. To ma być szybki bieg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zrobię jakiś błąd, mogę się cofnąć do momentu szybkiego zapisu i powtórzyć. Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chodzi o czas ;) Jak padniesz a nie zrobiłeś szybkiego zapisu na Panelu Dotykowym to będziesz musiał poczekać aż ptaki cię przeniosą do pkt kontrolnego a to sporo czasu kosztuje. Dlatego często rób szybki zapis i korzystaj z niego.

Ja takim sposobem + mniej więcej dobrze znajomością mapy zrobiłem grę w 2:53 H Z czego mówiłem że jeszcze jakieś 20 min można uciąć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×