Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko miedzy grami zapodaje wam tu pelniusienka recenzje snajperki z preordera:

Snajperka z preordera jest do dupy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i do dupy ta snajperka ale mnie w...a takie podejście.Śmierdzi to troszkę monopolistycznymi praktykami ze strony Ea ale o tej firmie dobre zdanie przestałem mieć już jakiś czas temu.Można powiedzieć że Ea i Microsoft są tak samo skur....łe jeśli chodzi o podejście do klienta.Rozumiałbym jakby tych broni w Bad company było 2 razy więcej albo przynajmniej bez podziału na klasy z resztą i tak głupi jest ten podział (czemu Support nie ma granata albo snajper tej strzykawy medycznej).Wiem zaraz ktoś napisze że tak ma być ale granat jest na wyposażeniu każdego żołnierza w każdej armii.Pozatym pominięto mase innych broni miotanych typu granaty ogłuszające dymne itd które są nieodłączną częścią pola bitwy. Rozumiem że snajperki nie dostanę nawet jak zdobęde 25lvl?A zna ktoś sposób na f2000 bo jak narazie nie mogę jej też uzyskać mimo że zarejestrowałem na stronie Ea 2 inne battlefieldy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i do dupy ta snajperka ale mnie w...a takie podejście.Śmierdzi to troszkę monopolistycznymi praktykami ze strony Ea ale o tej firmie dobre zdanie przestałem mieć już jakiś czas temu.Można powiedzieć że Ea i Microsoft są tak samo skur....łe jeśli chodzi o podejście do klienta.Rozumiałbym jakby tych broni w Bad company było 2 razy więcej albo przynajmniej bez podziału na klasy z resztą i tak głupi jest ten podział (czemu Support nie ma granata albo snajper tej strzykawy medycznej).Wiem zaraz ktoś napisze że tak ma być ale granat jest na wyposażeniu każdego żołnierza w każdej armii.Pozatym pominięto mase innych broni miotanych typu granaty ogłuszające dymne itd które są nieodłączną częścią pola bitwy.

Bo to chodzi o zasade "kamien papier nozyczki". Kazda klasa jest dobra na jakas inna i chodzi o to zeby grac druzynowo. Sam snajper sie nie uleczy, ale za to siedzi w krzokach i najpewniej to go dopiero inny snajper moze sciagnac. Assault ma dobre bronie na sredni dystans, moze sie leczyc ale na czolg juz dupa. I tak dalej. Mozna powiedziec ze sie to uzupelnia. Choc braki sa..

A co do snajperki to SVU jest lepsze! Ta jest niby mocniejsza ale strzela wolniej. Trzy strzaly w klate NIE wystarczaja a w momencie jak oddajesz czwarty to wrog juz ucieka. SVU musisz z 4-5 razy strzelic ale zrobisz to szybciej niz 3-4 razy tym czyms! Powaznie. I nie jest tak ze nie wiem co mowie bo Reconem swoje rozegralem. Byc moze jakbym pogral tym dluzej to bym jakas metode opanowal. Ale generalnie caly czas robilem Squad/Kill Assist +3 zamiast samemu kosic wroga. Aha i jedna rzecz - zoom jest mniejszy, co akurat jest dobre, ale co z tego..

Tak wiec wszyscy snajperzy, nie rozmyslajcie juz wiecej o snajperce z preordera. M95 to jest to, SVU na ciasniejszych mapach i w zupelnosci wystarczy. Snajpa z preordera jest czyms pomiedzy ale tak naprawde to sama chyba nie wie czym chce byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dziś grac nie mogę Gra zatrzymuje mi się na dłuższą chwilę bez przyczyny... sorki znalazłem przyczynę... headset :/ noż kurde gdzie ten patch?! EA to dupki są... chyba gorsze od M$... żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak UMP na kazdej mapce rewelacyjna bron i mocna:):)efekty widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie dziś grac nie mogę Gra zatrzymuje mi się na dłuższą chwilę bez przyczyny... sorki znalazłem przyczynę... headset :/ noż kurde gdzie ten patch?! EA to dupki są... chyba gorsze od M$... żal

TO PRZEZ HEADSET????????????? QRWA MAC... Co sie oklalem przez te zwiechy to nie moge.. Na pewno headset? Skad wiesz?

EDIT: Podpinajcie sie do naszej gry teraz jak da rade..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TO PRZEZ HEADSET????????????? QRWA MAC... Co sie oklalem przez te zwiechy to nie moge.. Na pewno headset? Skad wiesz? EDIT: Podpinajcie sie do naszej gry teraz jak da rade..

Jak odłączyłem headset to było wszystko ok. Ale mam teraz lagi i nawet po necie śmigać normalnie nie mogę Jakiś pechowy dzień mam dzisiaj. Zobaczymy jak będzie jutro. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odłączyłem headset to było wszystko ok. Ale mam teraz lagi i nawet po necie śmigać normalnie nie mogę Jakiś pechowy dzień mam dzisiaj. Zobaczymy jak będzie jutro. pozdro

A jaki masz headset wogole? Bo Ciebie bylo dobrze i czesto slychac. Najlepsze jak jade czolgiem na Oasis i slysze "Cwir czekaj!!" .. Poza tym klniesz wiecej niz ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki masz headset wogole? Bo Ciebie bylo dobrze i czesto slychac. Najlepsze jak jade czolgiem na Oasis i slysze "Cwir czekaj!!" .. Poza tym klniesz wiecej niz ja

Mam headset Logitech z dwoma końcówkami jack z przejściówką na USB. Nie pamiętam modelu a pudełko wyrzuciłem Mimo wszystko gra mi przez niego siada w resistance działa super, nie wiem jak z resztą gier bo nie testowałem. Nie lubię tak nawijać bez sensu i czasami jak mówię do siebie to zapominam się że mam headset na uszach dlatego gadam głupoty i rzucam mięsem na lewo i prawo

EDIT: Oto mój headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie - jak odpalić Head Set w B: BC ?

Mam podłączony (działający HS) a tylko słysze komendy z gry i nie słysze ludzi ani (chyba) nikt mnie nie słyszy ... ?

Chodzi o demo.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie - jak odpalić Head Set w B: BC ?

Mam podłączony (działający HS) a tylko słysze komendy z gry i nie słysze ludzi ani (chyba) nikt mnie nie słyszy ... ?

Chodzi o demo.

Dzięki.

Ciebie mogą słyszeć ale nie wiesz czy coś mówiłeś czy nie. Ja innych słysze albo strasznie cicho albo tylko szumy. Narazie nie mam zamiaru używać headseta dopuki patch na to nie wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciebie mogą słyszeć ale nie wiesz czy coś mówiłeś czy nie. Ja innych słysze albo strasznie cicho albo tylko szumy. Narazie nie mam zamiaru używać headseta dopuki patch na to nie wyjdzie

W grze słyszałem Cie dobrze. Na czaczie też. Dzisiaj może załatwie jakąś inna słuchawkę, ta moja wygląda jakby przechodziła w stan uśpienia.

Maras, potestujemy ten nowy headset, jak go zdobędę, OK?

Wczoraj nie dałem rady się pojawić, mam nadzieję że dzisiaj się uda i będę grał po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W grze słyszałem Cie dobrze. Na czaczie też. Dzisiaj może załatwie jakąś inna słuchawkę, ta moja wygląda jakby przechodziła w stan uśpienia.

Maras, potestujemy ten nowy headset, jak go zdobędę, OK?

Wczoraj nie dałem rady się pojawić, mam nadzieję że dzisiaj się uda i będę grał po 22.

Myślę żeby narazie nie kombinować z tymi HS bo i tak gra ma błędy. Bez konkretnej łatki nic dobrego z tego nie wyjdzie. Mi HS zawiesza grę, takie freezy kilku sekundowe mam co chwile. A jak wyłączam gre to HS w ogóle nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak wyłączam gre to HS w ogóle nie reaguje.

Nie reaguje, czyli pasek czułości mikrofonu w opcjach audio, w ogóle się nie przesuwa, gdy mowisz do mikrofonu? Mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie reaguje, czyli pasek czułości mikrofonu w opcjach audio, w ogóle się nie przesuwa, gdy mowisz do mikrofonu? Mam to samo.

A masz tak jeszcze przed graniem czy już po? Ja tak mam po. Jeżeli masz tak przed to albo masz lipny HS albo coś jest źle skonfigurowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz tak jeszcze przed graniem czy już po? Ja tak mam po. Jeżeli masz tak przed to albo masz lipny HS albo coś jest źle skonfigurowane

Po graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po graniu.

No to masz to samo co ja. Gra jest lipnie napisana na PS3 i z tąd ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam nadzieje ze dzisiaj tez gramy:):)bo ja już nie moge wytrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki mam nadzieje ze dzisiaj tez gramy:):)bo ja już nie moge wytrzymać

Hehe spokojnie. Ja po raz ostatni pisze że gram o 18tej. Nie lubie się powtarzać Może dziś zapykam troche wcześniej. Sie zobaczy. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to mogę z wami zagrac moj nick Nemo_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj pograć, uruchomiłem i... po 5 minutach wyłączyłem. Nie wybaczę DICE takiej profanacji serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chetnych zapraszamy jak najbardziej do gry po 18 :)Już nie długo bo jak wyjdzie patrz ze wsparciem klanów to wtedy już nie bedzie żartów:D Bedą szły headshoty jedne po drugim:D Pozdrawiam wszystkich miłosników BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez chetnie z wami pogram nick taki jak zawsze: hivonzooo. Mam swoja ekipe, z ktora jestem 1 na serwerach Gram Demolitionem, w ekipie medyk i szturmowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie się wstrzymuje z częstym graniem. Te invite i wspólne granie u EA to jakaś parodia jest. Czekam spokojnie na klany i może wsparcie na prywatne serwery/granie. Tymczasem gram bo gram jak się uda do kogoś podłączyć to git a jak nie to "Ranked Match".

PS. F4ty3 graliśmy dziś przeciwko sobie. Wysłałem ci "zapke" do friends. Weź ją tam zaakceptuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie się wstrzymuje z częstym graniem. Te invite i wspólne granie u EA to jakaś parodia jest. Czekam spokojnie na klany i może wsparcie na prywatne serwery/granie. Tymczasem gram bo gram jak się uda do kogoś podłączyć to git a jak nie to "Ranked Match".

PS. F4ty3 graliśmy dziś przeciwko sobie. Wysłałem ci "zapke" do friends. Weź ją tam zaakceptuj

Ok zaraz przyjmę.

Jakoś ostatnio często spotykam was koledzy z forum na grach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×