Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz prawnie nigdy gram losowych gier tylko jade po liscie znajomych i jak sie tylko "Join Session" pojawia to dolaczam

PS: Snajperka z preordera juz troche mniej do dupy jest . Na srednio ciasnych mapach sie nawet sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jesli ktos ze znajmoych gra to się dołączam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś rzadko kiedy mogę się dołączyć do kogoś. Albo muszę czekać i powtarzać procedurę albo pytać was czy jest wolne. Jest to trochę uciążliwe nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje Maras ze patch w najblizszym czasie wyjdzie.A narazie trzeba grać z nieznajmomymi.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miejmy nadzieje Maras ze patch w najblizszym czasie wyjdzie.A narazie trzeba grać z nieznajmomymi.Pozdrawiam

A nie ma jakichś informacji o przybliżonej dacie wydania patcha ( pewnie będzie więcej niż jeden patch, niestety )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso narazie nic nie wiadomo kiedy wyjdzie jakikolwiek patch.Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dziś zagramy jakiś meczyk koło 20?

Kto się piszę do składu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zapytania odnośnie znania daty wydania patcha:

Nie, ale znając życie, miesiąc albo dwa.

A co do darmowości patcha:

Przecież gdyby ten pach kosztował choćby dolara, to bym rzucił tą płytą jak herkules i celowałbym w głowy szefów DICE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na spotaknie dzisiaj tylko jakby dalo sie troszke wczesniej gdzies o 18 bo na noc do pracy ide:(Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak koło 20-21 mogę pograć drużynowo-bo teraz znajomy jest w domu i byłaby kłótnia o joystick .

Pytanie z innej beczki-jak najłatwiej zdobyć 6 fragów z granatnika?

Bo załóżmy jak strzelam prosto w typa nie zabija go od razu tylko jakieś 9/10 życia-co jest najczęściej śmietelnie w skutkach bo przeciwnik mnie zabija .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z granatników to ja zabijam pojazdy a nie w ludzi strzelam:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej z granatników to ja zabijam pojazdy a nie w ludzi strzelam:D:D

Chce zrobić trophy dla assalut'a i potrzebuje tego do złotego patcha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą runde biegaj z granatnikiem, wal w gości przy ścianach. Uszkadzaj z karabinu dobijaj z granatnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis sobie przegladam ten temat i zobaczylem nawet pare znajomych nickow, ktore mnie przesladowaly w kilku rozgrywkach ale chyba posiadam nawet wasze TAGI mowie o helaklata i cwir hehe jakos nie zaczailem ze to moga byc polacy, wiec jakos mozecie mnie dodac do friendsow, ja gram praktycznie codziennie, czesto tez ze stala ekipa polakow, dosc dobrych typu KapralPL czy BlobPL, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz grałem z Kapralem w teamie i raz przeciwko niemu. Niestety błędy z HS przeszkadzały mi w kontakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu bardzo dobrze znam sie z Marasem f4ty cwirem noe zdesiu blobem kapralem i dosc czesto grywamy razem prawda chlopaki:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu bardzo dobrze znam sie z Marasem f4ty cwirem noe zdesiu blobem kapralem i dosc czesto grywamy razem prawda chlopaki:D:D

Ja aż tak często nie gram Teraz jest taka fajna pogoda że wole nad jeziorkiem posiedzieć, piwko wypić i dupeczki wyrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja aż tak często nie gram Teraz jest taka fajna pogoda że wole nad jeziorkiem posiedzieć, piwko wypić i dupeczki wyrywać

Ja do srody jestem w Polsce i nie mam jak grac ale w czwartek jak dopadne BF to nie zejde chyba do weekendu

blazej1980 kojarze Cie i chyba nawet pamietam kiedy mi tego dogtaga sciagnales . Na FINAL IGNITION was bylo dwoch i ja sie od tylu przyczailem, drugiemu ziomkowi sciagnalem dogtag a z toba na wymiane poszedlem, pomachalismy nozami ale mnie zgarnales . Chyba ze to nie Ty byles, ale na pewno z tamtej gierki Cie kojarze. Z Kapralem i Blobem codziennie gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dokladnie tak bylo, ja sie czailem na Ciebie od kilku dobrych minut bo mnie zgarniales ze snajperki pare razy a ja nie wiedzialem skad nawet, wiec jak zobaczylem Cie wtedy i byla szansa na noz i Cie dzgnalem to chyba przez pol minuty wyzywalem Ciebie hehe ale ulga byla niesamowita, mam nadzieje ze nie bedzie rewanzu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanko jak zdobyc Dog Tags i czy gdzies opisane co ja zdobyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat grał dzisiaj i strasznie mu gra lagowała. U was też było podobnie? Czy może u mnie coś z netem jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie lagowalo, bylo calkiem niezle. wkurza mnie tylko wspolpraca z headsetem. Najdluzej udalo mi sie dograc do polowy meczu zeby ni nie zerwalo, to lipa jakas albo ja nie slysze, albo ziomale nie slysza, albo tak zniekrztalca ze sie porozumiec nie da rady. tez tak macie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wcieśniej o tym rozmawialiśmy. To wina źle napisanego kodu dla PS3. Trzeba czekać na patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×