Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

W demko to juz chyba nikt nie gra co ? Bo jak chce pograc to nie da rady... Pisze zebym spróbował ponownie za chwile...

Komunikat w grze mowi ze na dniach serwery dema zostana wylaczone wiec pozostaje Ci tylko kupico fulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie BC jest info "To this end we will be shutting down the majority of the Bad Company DEMO servers and converting them to retail servers this coming Tuesday, at 00:01 PST. We encourage everyone who hasn’t yet, to go and get themselves the full version."

Czyli od wczoraj serwery już nie działają - jeśli ktoś chce pograć musi kupić fula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po updacie firmware'u zauważyłem że nie ma trzasków z dźwiękiem i grę/konsolę można wyłączyć nawet podczas grania online. HS nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy wam również przy B:BC, podczas gry, po ok 20 min wiatraki wchodzą na 6 bieg (dźwięk jak suszarka). Mój kumpel z którym gram również ma to samo, i powiedział mi że to normalne. Czy aby na pewno ?? W innych grach tak nie mam, tylko przy Bad Company. Mam Warhawka, Lost Planet, i kilka demek, i nic nie działo się, nawet w F&H. MIałem kiedyś podobny problem, ale z wszystkimi grami i... konsolę odkurzyłem smile.gif A teraz tak mam tylko i wyłącznie przy B:BC. Czy to normalne ?? (W pokoju jest czasami dość duszno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie mam. Wszystko działa jak działać powinno. Może konsole masz za blisko kaloryfera albo na jakiejś ciasnej półce.

Postaw ją gdzieś na większej przestrzeni żeby mogła swobodnie oddychać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki gramy dzisiaj po 22????

Ja z chęcią zagram. Wczoraj miałem straszne lagi na ranked match a na unranked było ok. Może dziś będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda sie uzbierać ze 12 znajomych.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może uda sie uzbierać ze 12 znajomych.....

Całą ekipą i tak się raczej nie wbijemy. Na początku sierpnia ma się pojawić już update z conquest na czele. Może usprawnią interfejs i będzie można się wbić ekipą na serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano panowie! Jestem wrocilem i loje dzis ile wlezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos jeszcze mial taki problem jak ja?

Dobrze Ci doradzili, wietrz pokoj i zrob troche luzu dookola konsoli.. Poza tym nie wiem co moze to powodowac.. Moze malo miejsca na dysku czy cos (ale watpie)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola ma bardzo dużo miejsca, stoi z 20 cm przed szafkę, obok ściany, a wentylatory skierowane są w stronę pokoju, nie szafki (konsola stoi pionowo), pod oknem, lecz myśle że to tylko zależy od gry, oraz jak duszno jest w pokoju. Grałem dziś w Lost Planet, i tak nie mam. Tylko F&H i B:BC, zobacze jak się chłodniej zrobi.

Może to też zależy od wersji ?? Mam 40gb, i podobno ma zmienione chłodzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki nie mogę sie doczekac tego patcha...Wtedy zakladamy klany i ciupiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konsola ma bardzo dużo miejsca, stoi z 20 cm przed szafkę, obok ściany, a wentylatory skierowane są w stronę pokoju, nie szafki (konsola stoi pionowo), pod oknem, lecz myśle że to tylko zależy od gry, oraz jak duszno jest w pokoju. Grałem dziś w Lost Planet, i tak nie mam. Tylko F&H i B:BC, zobacze jak się chłodniej zrobi.

Może to też zależy od wersji ?? Mam 40gb, i podobno ma zmienione chłodzenie...

To może postaw ją w poziomie. Ja też mam 40 GB i jakoś wszystko działa ok. Może jesteś przewrażliwiony i wcale tak głośno nie buczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopaki nie mogę sie doczekac tego patcha...Wtedy zakladamy klany i ciupiemy

No ja też już nie mogę się doczekać. Wczoraj nie grałem bo troche wypiłem i spotkałem koleżanke ze studiów Dziś pewnie będzie podobna sytuacja tylko więcej akcji będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś dokładną datę wyjscia tego patcha???slyszalem cos ze na początku sierpnia ale nie jestem pewien.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zna ktoś dokładną datę wyjscia tego patcha???slyszalem cos ze na początku sierpnia ale nie jestem pewien.Pozdrawiam

tu jest opis + filmy z patcha/conquest -> conquest/patch

jeżeli nie będzie problemów to całość ma się pojawić na początku sierpnia (cokolwiek to znaczy).

natomiast oficjalna data która została podana już jakiś czas temu to początek września.

Tyle wiem a będzie zapewne całkiem inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przeszły mi punkty z demo do fulla, moglibyście mnie naprowadzić co jest nie tak? Jakoś nie mogę znaleźć sensownego rozwiązania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie przeszły mi punkty z demo do fulla, moglibyście mnie naprowadzić co jest nie tak? Jakoś nie mogę znaleźć sensownego rozwiązania...

i nie przejdą. EA liczy to jako dwie osobne gry. jedyny bonus z gry w demo to odblokowana jedna broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy mając gre sprowadzoną np z hongkongu jest możliwa gra na europejskich serwerach z ludźmi z Polski ?

"it is asian english version, and it is region free, so it can play on pal and ntsc ps3 console"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktoś może czy mając gre sprowadzoną np z hongkongu jest możliwa gra na europejskich serwerach z ludźmi z Polski ?

"it is asian english version, and it is region free, so it can play on pal and ntsc ps3 console"

Mam prawdopodobnie wersję azjatycką, choć kupioną w Polsce;)

Nie ma problemu z grę w sieci. Musisz mieć tylko TV przystosowany do NTSC, bo inaczej będziesz miał czarno-białą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałes grać z kimś kto ma europejska wersje kupioną w Polsce np.?

Pytam bo jest okazja sprowadzić golda z HK za 120 z wysyłką, więc po co przepłacać u nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej wie ktos o co chodzi z tym oznaczaniem kolesi tym swiecacym czyms? Co to jest? To jest to co sie fury tym oznacza? Gralem wlasnie gierke i jakas banda pajacow chodzila w kolko dookola i sie oznaczali jakims swiatelkiem zamiast grac. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×