Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis sie pisze na nocke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak narazie mamy osoby:Jabcook,Cwir,Haze,Dazidek,Szym33kk oraz MR ART PL czekamy na nastepne osoby.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to na którą ustawiamy start maratonu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może o godz 20?????

ja bede ok 21 tylko małe sprawdzenie ekwipunku porządnego marines:

-piwko zgrzewka jest-check

-fajeczki paczuszka jest-check

-zajebisty nastrój do gry -check

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś gra w tą grę na klawiaturze i myszce i czy w ogóle sie da grać na tym sprzęcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktoś gra w tą grę na klawiaturze i myszce i czy w ogóle sie da grać na tym sprzęcie ?

Nie da się, jedną grą obsługującą k&m jest Unreal Turnament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grac. Tylko trzeba mieć przejściówkę ps2>ps3 i k&m>ps2. Przynajmniej podobno to działa. Wiem ze na pewno w resistance działa.

Dzisiaj sie nocka nie udała :/ dosłownie 30 minut zrobiłem sobie przerwę i połowa ludzi offline nagle się zrobiła :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dlaczego w nocy są gorsze lagi niz w dzien:/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie o ustawkach online, czy to znaczy, ze naprawili zapraszanie i mozna prywatne gry stawiac???

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nadal nie można.Tym czasem przed chwilą ustanowiony nowy rekord 1417pkt ,63 zabicia z tego 55 hedshoty:)

Wszystko zasluga m16 pozdrawiam............I nie chwaląc sie jestem juz 137 na swiecie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nadal nie można.Tym czasem przed chwilą ustanowiony nowy rekord 1417pkt ,63 zabicia z tego 55 hedshoty:)

Wszystko zasluga m16 pozdrawiam............I nie chwaląc sie jestem juz 137 na swiecie:D

witam

dobra nocka wczoraj była,z rodakami sie gra ostro,stwierdzam ze moja ulubiona profesja od wczoraj to snajper,może nie nabijesz maksymalne ilości punktów,ale w czołówce można być prawie zawsze,za to radość z gry bezcenna,drażni mnie troche słaba siła ognia w bezposrednich starciach,przydałby sie jakiś mały karabinek na wyposażeniu snajpera np;uzi

pozdrawiam wszystkich co wczoraj sie pocili w szczególności helaklate,jabcooka,haze,gwizda i innych o których zapomniałem,dzisiaj możemy powtórzyć nockę,bede dostepny od ok.21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie zagram takze dzisiaj z rodakami.pozdrawiam(ja zpowrotem wrocilem do mojego assaulta kochanego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem z wami chwile... 2 razy w top3, w tym 1 i 2 miejsce Skopalem wam tylki i poszlem spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nadal nie można.Tym czasem przed chwilą ustanowiony nowy rekord 1417pkt ,63 zabicia z tego 55 hedshoty:)

Wszystko zasluga m16 pozdrawiam............I nie chwaląc sie jestem juz 137 na swiecie:D

Przestań się chwalić bo zaraz ci podpierdzielę naszyjnik

BTW co do wczoraj to nie dość ze koło 12 w nocy zaczęło lagować to na dodatek w squadzie miałem jakiś francuzów :/ Cały czas gadali tym swoim niezrozumiałym językiem. A po kilku minutach jeden zaczął francuski HH puszczac :/ Myśłałem ze sie zachlastam na śmierc. Dopiero pod koniec rozgrywki wpadłem na pomysł żeby właczyc swojego hs-a Wtedy zamiast w TV słyszałem ich w hs-sie

a niego nawet nie miałem założonego . Powini wprowadzic możliwośc wyciszenia graczy tak jak np w MGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowal ktos dzis grac? bo jak ma tak lagowac jak wczoraj to mi sie nawet nie chce zasiadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam BARDZO WAŻNE pytanie!!

Czy Wy jestescie zarejestrowani na EA online, znaczy czy macie konto, powiązane z Ps3 lub nie.

Ponieważ zalozylem sobie dzis drugie konto i jak chcialem wejsc na Battlefielda online to mi wyskoczylo TERMS OF CONDITIONS czy cos takiego - w kazdym razie pisalo tam ze zeby grac musze miec konto na EA lecz jak dalem OK to normalnie moglem grac online.

(a przez konto gacekwisla niemoge grac nadal chociarz bawilem sie cos w przylaczanie konta EA do konta ps3 i niby przylaczylo a niemoge)

W kazddym razie orientuje sie ktos czy bede musial drugie konto ps3 (nie to gacekwisla) powiazywac z EA jesli teraz moge grac czy znowu za jakis czas dostane bana ( ze niepowiazalem lub moze to gacekwisla zle powiazalem)

Pliz niech pare osob napisze jak u nich to wyglada, moze chaotycznie to rozpisalem o co mi chodzi ale juz niemoge wytrzymac bez BFa a niechce znowu dostac bana na to konto co mam nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam BARDZO WAŻNE pytanie!!

Czy Wy jestescie zarejestrowani na EA online, znaczy czy macie konto, powiązane z Ps3 lub nie.

Ponieważ zalozylem sobie dzis drugie konto i jak chcialem wejsc na Battlefielda online to mi wyskoczylo TERMS OF CONDITIONS czy cos takiego - w kazdym razie pisalo tam ze zeby grac musze miec konto na EA lecz jak dalem OK to normalnie moglem grac online.

(a przez konto gacekwisla niemoge grac nadal chociarz bawilem sie cos w przylaczanie konta EA do konta ps3 i niby przylaczylo a niemoge)

W kazddym razie orientuje sie ktos czy bede musial drugie konto ps3 (nie to gacekwisla) powiazywac z EA jesli teraz moge grac czy znowu za jakis czas dostane bana ( ze niepowiazalem lub moze to gacekwisla zle powiazalem)

Pliz niech pare osob napisze jak u nich to wyglada, moze chaotycznie to rozpisalem o co mi chodzi ale juz niemoge wytrzymac bez BFa a niechce znowu dostac bana na to konto co mam nowe.

Gacekwisla, ja takich problemów nie miałem :/ Wiesz co może spróbuj to:

Usuń z zakładki Game Data plik od Battlefielda, i na nowo zainstaluj i ściągnij Update, no i może jeszcze też save z Bad Company, ale najpierw go skopiuj na PENDRIVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem juz tak ja widze ze tu chodzi o kotno. poprostu dostalem bana na konto gacekwisla a teraz zalozylem nowe i niewiem czy znowu niedostane (jak sie nie bede rejestrowal na EA) i czy moze ktos cos wie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×