Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Niom niestety ja też chcialem wczoraj pograc ok 2 w nocy i sie nie dało ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jabcook dobrze było. Ja tym razem niemiałem lagów - juz niedługo update to może naprawią wreszcie te lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały czas lagi w weekendy koło 24. Wczoraj miałem takie teleporty że prowadzać czołg cały czas przesuwałem się o 5 metrów w bok a nie do przodu. Nie wiem czym to jest spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie ja gram 4 nocki z rzedu juz z kilkoma moimi kolesiami, od 23 do 5 rano jakos, nie spotkalem nikogo z forum. przepraszam kilka osob ze nie akceptowalem inv bo juz gralem z kilkoma ludzmi, z ktorymi grajac siedzimy na ventrilo i gadamy sobie, jest nieziemsko. dzis i jutro prawdopodobnie tez nocka jak narazie zero lagow w te ostatnie dni.

ps. odkrylem nowa potege w broni X9MC czy jakos tak od specjalisty, bron wymiata jak dla mnie, wczesniej biegalem z UMP, ale ta bron to takie lepsze pp2000, wieksza stabilnosc podczas strzalow i szybkosc fenomenalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie spotkałeś ? Wczoraj w Conquesta z Tobą przez jedną mapkę grałem Ale gdzieś wyparowałeś później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie bo mnie zaraz krew zaleje , kupiłem BC , nie mogę nauczyć się celować bo od wczoraj po prostu kur.... mnie strzela , lagi są prze okrutne , cały czas mam efekt cofania , jadąc czołgiem zaczyna sobie skręcać w inna stronie , co jest grane ? tylko ja tak mam ?

łącze 2mb/356kbps , biorę pod uwagę COD4 i GTA4 gdzie na BlueConnect mogłem normalnie grac , a w tej grze na stałym jest jakaś tragedia.

wypiłem 2 kawy i szerze mówiąc już mam ochotę ta grę wywalić za okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak to jest z bezprzewodoym. Wiem coś na ten temat bo tez mialem. Jesli jeszcze accespoint jest w twoim domu to jeszcze jest miodzio, gorzej jak to jest internet jakis miastowy, albo to jak w twoim przypadku, BlueConnnect, wtedy to juz naprawde jest kicha. Masz miec prawo lagi! Taka jakosc lacza. Jesli twoje lacze jest dzielone z sasiadami np. to moge tylko wspolczuc i powiedziec "peszek". Sasiedzi sa najgorsi z tego wszystkiego chyba, bo gulpi emule i masz zglowy granie. W Online nie tak wazne jest jaki masz transfer jak ping. PING! to podstawa.

Hey GUYS, moze dzisiaj jakis maly terning ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ dziś była jazda. Na początku, gdy grałem z Jabcookiem na oasis, to była taka miazga,

że cała mapa poszła w... hmm... 3 minuty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nie dość ze nasz team opanował oasis w 3 minuty. To w następnej rundzie przeciwnicy nawet nie doszli do skrzynek. Ba nawet ich nie uszkodzili. Zepchnęliśmy ich do obrony na respie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle xD wyslijcie mi invajty i dodajcie do friendow tez z checia pogram! psn id: koosa666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest z bezprzewodoym. Wiem coś na ten temat bo tez mialem. Jesli jeszcze accespoint jest w twoim domu to jeszcze jest miodzio, gorzej jak to jest internet jakis miastowy, albo to jak w twoim przypadku, BlueConnnect, wtedy to juz naprawde jest kicha. Masz miec prawo lagi! Taka jakosc lacza. Jesli twoje lacze jest dzielone z sasiadami np. to moge tylko wspolczuc i powiedziec "peszek". Sasiedzi sa najgorsi z tego wszystkiego chyba, bo gulpi emule i masz zglowy granie. W Online nie tak wazne jest jaki masz transfer jak ping. PING! to podstawa.

Hey GUYS, moze dzisiaj jakis maly terning ?

stary ale o to chodzi ze mam stałke i konsole wpiętą w modem (bez wifi czy switcha) , jakieś 3 dni temu czegoś takiego nie było ale od wczoraj jest jakaś straszna lipa , a porównałem do BlueConnect bo COD4 na nim nie miał lagów jak BC na stałce , po prostu jestem wściekły ale widzę ze nie tylko ja mam podobny problem, mam nadzieje ze spowodowane jest to przygotowaniami do aktualizacji gry , bo po prostu moim zdaniem nie da się grac jak budynek przed tobą nagle znika , lub w zniszczonym pojawiają się ściany. paranoja jakaś , w nocy jeszcze odpalę grę i mam nadzieje ze się nie rozczaruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stary ale o to chodzi ze mam stałke i konsole wpiętą w modem (bez wifi czy switcha) , jakieś 3 dni temu czegoś takiego nie było ale od wczoraj jest jakaś straszna lipa , a porównałem do BlueConnect bo COD4 na nim nie miał lagów jak BC na stałce , po prostu jestem wściekły ale widzę ze nie tylko ja mam podobny problem, mam nadzieje ze spowodowane jest to przygotowaniami do aktualizacji gry , bo po prostu moim zdaniem nie da się grac jak budynek przed tobą nagle znika , lub w zniszczonym pojawiają się ściany. paranoja jakaś , w nocy jeszcze odpalę grę i mam nadzieje ze się nie rozczaruje

Właśnie w nocy najgorzej laguje z tego co słyszałem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w nocy najgorzej laguje z tego co słyszałem ;/

dzisiaj koło 11 , później koło 14 i 16 to samo było, rozumiem ze można niszczyć zabudowania itp , lagi lub skoki często występują jak jedzie się z 3 osobami czołgiem ale nie stojąc na planszy na której graja ze 4 osoby , szczerze mówiąc gra jest zajebis.. , podoba mi się strasznie , ale siec momentami kopie się bardziej niż w GTA. jestem zawiedziony niestety biorąc po uwagę ze demo chodziło po sieci normalnie, najchętniej nasikał bym im do serwerów teraz zęby postawili wszystko od początku i było by ok (piłem dużo bro jak by co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurna, dajcie invita ja bedziecie grali. Jeszcze ani jednego polaka nie spotkalem jak gralem, a gram juz ponad tydzien. Jak bedziecierobic jakis meczyk to zaproscie, z przyjemnoscia przyjde, PSIND maateas lub nowe maateas-PL- .

Moze by jakis maly klan by zrobil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateas wczoraj to matka natura przeszkodzila, gralismy z kolesiami tak od 16 do 22 a pozniej zrobilismy przerwe no i ja... zasnalem hehe poprzednie nocki zrobily swoje, ale dzis juz powinno byc ok, jakby co wyslem zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ochotę na odblokowanie 3 z 5 giwer to zapraszam:

http://badcompany.ea.com/news/entryid/25743/

Tak jak obiecali - kody zostały podane ( na SPASA12 nie zostaną podane bo wystarczy się zarejestrować na stronie i automatycznie dostaniemy kod, a kod na broń dla Assaulta nie zostanie podany - ta broń ma zostać exkluziwem dla tych wszystkich którzy grali we wcześniejsze gry serii BF )

To co - teraz czekamy na trofea i nowe mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma ochotę na odblokowanie 3 z 5 giwer to zapraszam:

http://badcompany.ea.com/news/entryid/25743/

Tak jak obiecali - kody zostały podane ( na SPASA12 nie zostaną podane bo wystarczy się zarejestrować na stronie i automatycznie dostaniemy kod, a kod na broń dla Assaulta nie zostanie podany - ta broń ma zostać exkluziwem dla tych wszystkich którzy grali we wcześniejsze gry serii BF )

To co - teraz czekamy na trofea i nowe mapy

jest ok i kody działają , ale powiedz mi , SPASA12 rejestrowałem się na stronie ale nie dostałem kodu.

przysyłają go na maila czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - nie pamietam. Ale z tego co kojarzę to nie przychodził żaden kod - po prostu zarejestrowałem się, żeby sprawdzić staty a po którymś uruchomieniu BF otrzymałem komunikat o nowej broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mateas wczoraj to matka natura przeszkodzila, gralismy z kolesiami tak od 16 do 22 a pozniej zrobilismy przerwe no i ja... zasnalem hehe poprzednie nocki zrobily swoje, ale dzis juz powinno byc ok, jakby co wyslem zaproszenie

Dzieki, idzie mi coraz lepiej wiec strasznego lamienia w squadzie nie bedzie Gram supportem, wiec preferuje pojazdy i wsparcie medyczne .

Moze mi ktos wytlumaczyc jak sie daje invita w grze? Czy musze byc hosterem abym mogl zapraszac? Wiem tyle ze musze wejsc w squad cos tam ale nie wiem gdzie to jest.

Dzialaja w koncu te headsety, bo mam, chyba nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzialaja w koncu te headsety, bo mam, chyba nie dziala

Graliśmy dzisiaj razem i widziałem twoją ikonkę, że niby coś mówisz ale nic nie słyszałem:]

Żeby dać Invita musisz wejść w CUSTOM MATCH :| czy cos takiego w każdym razie custom a nie QUICK MATCH noi tam potem naciskasz KWADRAT i możesz wybrać komu ślesz invita albo możesz też dołączyć TRÓJKĄTEM do kogoś ze znajomych jeżeli ktoś akurat gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Graliśmy dzisiaj razem i widziałem twoją ikonkę, że niby coś mówisz ale nic nie słyszałem:]

Żeby dać Invita musisz wejść w CUSTOM MATCH :| czy cos takiego w każdym razie custom a nie QUICK MATCH noi tam potem naciskasz KWADRAT i możesz wybrać komu ślesz invita albo możesz też dołączyć TRÓJKĄTEM do kogoś ze znajomych jeżeli ktoś akurat gra.

Aha, no to juz wiem, dzieki za rozjasnienie mojego umyslu

Gralem z Toba chwilke, nawet powiem ze przyjemnie, ale brak komunikacji robi swoje.

Mam nadzieje ze wielki patch nadejdzie lada moment i w koncu polacy wyjda z norek

Chyba zaczynam sie powtarzac ale dla pewnosci zapytam jeszcze raz. Kto jest zainteresowany stworzeniem klanu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zainteresowany nie tyle klanem co tym aby ci co dużo grają w Bad Company wpisali się na jakąś listę czy coś w tym stylu żeby można było do znajomych pododawać jak najwięcej polaków grających w Bad Company, żeby było z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zainteresowany nie tyle klanem co tym aby ci co dużo grają w Bad Company wpisali się na jakąś listę czy coś w tym stylu żeby można było do znajomych pododawać jak najwięcej polaków grających w Bad Company, żeby było z kim grać.

Także jestem za tym żeby stworzyć taką listę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym aby taką listę utworzyć. Zresztą wystarczy założyć osobny temat, ale to po tym, jak wydadzą patch z klanami, a to nie wiedomo kiedy nastąpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takie pytanie - zrobiłem co tam trzeba było dla supporta, kod dostałem ( był w spamie więc jak coś to sprawdzajcie ) ale nie zalicza jak go wpisuje. Czy kod musi być wysłany na mail na który zostało zrobione psn ID?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×