Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Hivonzooo potrenuj troszke jeszcze razem z KUCIKIEM:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hivonzooo potrenuj troszke jeszcze razem z KUCIKIEM:D:D

helaklata, co jak co, ale z nas 3 to ty powinienes pocwiczyc, podczas naszej wspolnej gry zdjalem ci 2 naszyjniki, Kucik z 10 Zreszta tylko raz byles w top3, ja z Kucikiem non stop. To ze jestes na ok. 100 miejscu to GOWNO znaczy, wkurwiaja mnie juz te komentarze, ty sam, jak lamisz nagle znikasz z serwera, ja gram do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivonzooo co ty gadasz ? Obaj nooby jesteście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hivonzoooooooo smieszny jestes tyle ci powiem:P:P A noob to ty jestes bo ty latasz s shotganem ktory i tak ci nic nie daje.A twoich naszyjnikow mam tyle zebym nie zliczyl.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyhamujcie... kazdy gra jak potrafi a w tej grze nawet sniper jak nie zabija to rzucajac sensory ruchu jest przydatny wiec spokoj:].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy dwa razy z rzędu 1000+ pkt broniąc i atakując OASIS. Szym3kk razem ze mną w teamie.Pzdr dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helaklata dlaczego mnie z Friend listy wyrzuciłeś ?? Może wcześniej trochę mnie poniosło, ale miałem wtedy ciężki dzień i miałem wku*** na cały świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w nocy dwa razy z rzędu 1000+ pkt broniąc i atakując OASIS. Szym3kk razem ze mną w teamie.Pzdr dla Ciebie

Do roboty wracaj a nie grasz po nocy na tym urlopie

Helaklata dlaczego mnie z Friend listy wyrzuciłeś ?? Może wcześniej trochę mnie poniosło, ale miałem wtedy ciężki dzień i miałem wku*** na cały świat

Wiadomo 1 września szkoła city. To musiał być ciężki dzień.

Jak skombinuje kabel od neta to wracam dziś albo jutro do gry wieczorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jutro już na 2 ide jeszcze dzisiaj walne nocke....Ale z tym dobrze ze mamy wrzesien i nie ktorzy do szkoly chodzą jeszcze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra dzisiaj nocke to pisać(ja z szymkiem napewno)........Gramy tak jak zawsze od okolo 21..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa niektórzy idą do szkoły a niektorym kończą sie urlopy

Cóż pogram godzinkę a od jutra koniec zabawy, będę grał tylko w weekendy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką troszke gralismy (Ja Mateo Cinus Dazidek)nawet fajnie sie nam gralooooooo.Pzdr dla was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa w pewnym momencie skończyłem grę o mi się konsola zawiesiła...

Dzisiaj pewnie nie będę grał ale jutro piątek, zaczyna się łikend więc będzie okazja żeby troszkę posiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helaklata co zem ci zrobil ze mnie z friend listy wyrzuciles i odrzucasz wszelkie invity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pobiłem swój rekord ok. 856pkt. Byłem 2 za helą.

rofl, ja tez wczoraj pobilem swoj rekord. 350 Wczoraj bo dluzszej przerwie odpalilem battlefielda Mozecie powiedziec w kilku slowach o co chodzi w tym nowym trybie gry? I czy patch poprawil cos w rozgrywce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grywam wlasnie w demo i multi jest po prostu zaje***** musze kupic oryginala i to edycje kolekcjonerska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grywam wlasnie w demo i multi jest po prostu zaje***** musze kupic oryginala i to edycje kolekcjonerska:D

Muszę cię trochę stonować... W Polsce trudno o Gold Edition Battlefield Bad Company, sam szukałem, jest tylko ma X0, ale pozostaje jeszcze Allegro Zresztą wydasz 30 zł więcej na 5 broni, które i tak potem odblokujesz w normalnej edycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero po kilku dniach od kupna dowiedzialem sie ze mam kolekcjonerska wersje. Wszedzie na polkach tylko ta wersja byla i o dziwo w dosc przystepnej cenie ( jak na kolekcjonerska 199zl ). No ale prosze o odpowiedz na pytanie ktore zadalem 4 posty wyzej. co to za tryb, o co chodzi i jak go oceniacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Gold Edition sprowadziłem z UK. Koszt gry z przesyłką wyniósł mnie równo 160zl. Jedyny minus że poczta lekko zgniotła mi to piękne metalowe pudełko :/ Ale płyty nie uszkodziła jak widać Chociaż ostatnio z 3 dni w BF-a nie grałem z powodu braku czasu :/

edit:

marcizello w patchu parę tygodni temu dodali tryb Conquest. Który znany jest z poprzednich wersji BF-a. Chodzi w nim o zdobywanie punktów z flagami na mapie i utrzymania ich jak najdluzej sie da. Jak grałeś ( a pewnie napewo grałeś) w poprzednie BF-y to dobrze go znasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zapraszam dzisiaj na nocke grania...Ja pojawie sie po 22 dlatego ze pracuje od 2...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki zapraszam dzisiaj na nocke grania...Ja pojawie sie po 22 dlatego ze pracuje od 2...Pozdrawiam

Hela chetnie pykne z tobą,bede po 21,jak zwykle snajper !!!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×