Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Moje id jest takie samo jak moj nick Tez chetnie pogram jak tylko przestanie mnie co chwile wywalac. Ehhhh, rano zagralem dwie pelne, piekne rundki bez zadnego laga, bez zadnych problemow no a pozniej...bah...ciagle mnie rozlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje id jest takie samo jak moj nick Tez chetnie pogram jak tylko przestanie mnie co chwile wywalac. Ehhhh, rano zagralem dwie pelne, piekne rundki bez zadnego laga, bez zadnych problemow no a pozniej...bah...ciagle mnie rozlacza.

Jeśli masz router to spróbuj porty przekierować. Ja nie mam żadnych zrywów, a lagi mam w godzinach szczytu, takie że się grać nie da ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak korzystać z handsetu ?? W konsoli mi się loguje czyli działa ale nie wiem jak uruchomić go podczas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ustalimy spotkanie jakies zagramy pare partii ,wybierzemy najlepszych i założymy wreszcie ten KLAN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNY SERWER PS3FORUM.PL

Gramy "Weekend z BF " - sobota oraz niedziela od godz. 20.00, zainteresowanych prosze o przesylanie inv z poziomu PSN

Lacze jest silne (8mb) wiec nie bedzie problemu. Bardzo prosze wszystkich o naladowanie Headsetow!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli bez headseta ne mam sie co pojawiac? Roger that!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli bez headseta ne mam sie co pojawiac? Roger that!

Gdzie ja tak napisalem? Swoja droga - kurde ludzie - przeciez HS to podstawa zabawy online ;-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić listę wszystkich zainteresowanych ktorzy kochają grać w BF i mają dość sporo czasu.Nastepnie ustalmy jakies pare spotkań i ocenimy kto ma dobrego cela i mierzy w sam środek głowy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ocenimy kto ma dobrego cela i mierzy w sam środek głowy:)

Czyli nie mam sie co pojawiac? Roger that!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNY SERWER PS3FORUM.PL

Niedziela od godz. 20.00 - czasu Polskiego!, zainteresowanych prosze o przesylanie inv z poziomu PSN do Reflect (friends list)

Bardzo prosze wszystkich o naladowanie Headsetow!

Zapraszam wszystkich chetnych (posiadajacych pelna wersje BF-BC) - zaczynamy wspolne treningi !

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie dodać do friends list?

Ja na razie jestem na bezrybiu - headset poszedł w drzazgi a nowy kupuję dopiero we wtorek, ale chętnie się pojawię, choćby żeby pograć z rodakami ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reflect rozumiem ze nie naszego czasu tylko polskiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rozumiem, ze jak mam tylko demo to sobie z Wami raczej nie pogram? Czy da sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady ;/.

Mam prośbę. Mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak podłączyć słuchawkę bt ? Bo niby w akcesoriach działa a potem nie wiem jak uruchomić ja w bc ? .

PS. w sumie najbardziej wygodne dla mnie i najbardziej pr0 ( ) byłoby siedzenie na vencie/ ts przy kompie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi tez by to bylo na reke ale mozliwe ze czesc osob nie ma kompa lub nie ma go przy ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagram chetnie jak mi sie uda polaczyc z EA Online bo od pol godziny nie moge :/.. Ktos tez ma problem teraz z multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi takze nie chce sie polaczyc i wiem ze jeszcze paru osoba;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi takze nie chce sie polaczyc i wiem ze jeszcze paru osoba;/

Ufff

A mam pytanie. Bo pierwszy raz odpalam multi odkad mam pelna wersje. Nie mam wersji gold wiec czy te wszystkie bronie (collectibles) ktore znalazlem w singlu, bede mial odkryte w multi? Czy musze poziomy zdobywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Levele musisz zdobyc w multi zeby moc odblokowac bron, jak nie masz preordera to nie bedziesz mial automatycznej snajperki reszte da sie zdobyc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi demo tez nie chce sie laczyc z EA online...

Skoro inni tez nie moga tzn cos jest z EA... uff to dobrze, bo przed chwila zakladalem nowy profil i rejestrowalem sie na ps store US i myslalem, ze to przez to cos sie stalo z graniem online....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z ta gierka Reflect? Chyba dupa. Jak cos to wysylajcie invites. Ja ciupie w CivRev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, cos im dzis serwery siadly... mimo ze gralismy z kilkoma osobami, lagi byly okropne. Moze jakos w tygodniu da sie pograc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bedziecie grac to dawajta znac. ja bezrobotny i czasu mam od hooya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, cos im dzis serwery siadly... mimo ze gralismy z kilkoma osobami, lagi byly okropne. Moze jakos w tygodniu da sie pograc.

pozdrawiam

na twoje zaproszenie odpowiedziałem ale wywaliło mi ERROR. mam nadzieje że to nie jest standardowe zachowanie tej gry. Co do lagów to jak dobrze pamiętam w Battlefieldzie 2 na początku też były lagi i poprawili to w którymś z kolei patchu. Mam nadzieje że obiecany na wrzesień patch usunie i ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×