Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Instaluję - 53%.. Czytam WEasze posty i zaczynam się martwić tymi spadkami FPSów - Sprzedałem wersję na PS3, bo była z tego powodu prawie niegrywalna (choc fabuła nie pozwalała mi jej sprzedać przed ukończeniem :)). Oby tutaj tak nie było.

Skoro ktoś narzeka na FPS'y w wersji GTAV na PS3 to ja biegnę po swój egzemplarz AC:U bo żadne spadki klatek nie są i straszne xD Kurde. 2 razy w sklepie byłem i dalej GTAV nie mają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem ze sobą, ale przegrałem. Jeszcze rano mówiłem sobie, że poczekam aż trochę stanieje, ale niestety po drodze do domu zahaczyłem o MediaExpert. Już się instaluje :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A roślinność jakoś reaguje na obiekty czy statycznie stoi w bezruchu. (choćby idąc pieszo po trawie czy się ugina)

 

nie wierzę że odpowiadam na tego posta  :blink:

 

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to zabawne, ale interaktywność takich rzeczy jak trawa kuleje od lat i warto to poprawiać, a nie mówić że to błachostka i niech bohaterowie dalej przenikają przez roślinność. Mimo, że generacje się zmieniają to ten element ciągle jest zaniedbywany, a że ta się to zrobić to udowodniono w MGS3 i to na PS2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co z tą dodatkowa kasiorą? Gram póki co franklinem i ma 328 dolców. Da się jakoś sprawdzić czy te bonusy dla powracających mi wskpczyły czy jakiś błąd był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro-tip dla tych którzy kupili pre-order na US Store a chcą hajs na swoim głównym koncie (jeśli US nim nie jest):

 

Trzeba odpalić grę będąc zalogowanym na koncie US na którym się kupiło grę, jak już się załaduje i rozpocznie się gameplay to pauza, ostatnie menu (Playstation Store) i tam trzeba wybrać obydwa bonusy (do online i story) i je "kupić" (za darmo) przez Playstation Store. Po czym wyjść z gry zanim się pobierze, przełączyć konto, jak się pobierze w Downloads to odpalić grę, załaduje się story i trzeba odczekać chwilę i się doda $500k do portfela. Nie wiem czy jak najpierw doda do gry na koncie US to czy potem doda na głównym więc wyszedłem z gry zanim to się stało żeby nie ryzykować.

Dziękuję za uwagę dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę że odpowiadam na tego posta  :blink:

Moim zdaniem kąt uginania się roślinności jest nadal nieodpowiedni no i zbyt mało ukwiecona jest ta gra, nie kupuję! :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Csa01f2.gif

 

Nie mam Xklocka, ale podobno tak się prezentuje różnica graficzna pomiędzy nim a wersją na PS4. Podejrzewam fake ale może ktoś widział wersję na XOne? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Csa01f2.gif

 

Nie mam Xklocka, ale podobno tak się prezentuje różnica graficzna pomiędzy nim a wersją na PS4. Podejrzewam fake ale może ktoś widział wersję na XOne? :biggrin:

Na korzysc dla...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli więcej trawy jest na ps4 to oczywiście jest lepsza. Jeśli odwrotnie - to wersja na ps4 jest bardziej rozbudowana, bo w tle widać ciągnik, który tą trawę skosił ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z trawnikiem, dla uspokojenia radze posluchac nowych utworów z radyjka gta - pelna lista nowej muzy :)

Ps. Jesli komus nie sciaga sie patch (1,14 GB), to potwierdzam, ze trzeba probowac do skutku, u mnie za 10 razem zalapalo... przy sciaganiu tez potrafi sie wykrzaczyc :/

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynność jest dużo lepsza niż na poprzedniej generacji (co było oczywiste), aczkolwiek jak uciekamy lub gonimy kogoś jadąc bardzo szybko przez zakorkowane skrzyżowanie to chrupie dość widocznie. Grafika na plus, chyba więcej w otwartym świecie na tych maszynkach wycisnąć się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się da.

To jest zwykły remaster i tyle.

Dopiero w kolejnej części GTA Rockstar pokaże na co ich stać przy tej generacji.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć duże wątpliwości co do tego czy się da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można mieć duże wątpliwości co do tego czy się da :)

 

Rok dopiero minął od początku generacji. A przed nią jeszcze z 5-6 lat. Pod koniec dopiero wyciskają ostatnie z soki z konsol. Tak było z V na PS3 i z San Andreas na PS2.

 

Więc nie można mieć wątpliwości, przestań bzdury wypisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dari a powiedz jak twoję wrażenia graficzne po przesiadce z ps3, jakie było pierwsze wrażenie, zawód czy od razu widać dużą różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w zakładkę (opcje) PlayStation Store i tam będziesz miał darmową kasę. 

To ja wiem, jak wykorzystac ten kod ;)

 

Dalej nikt mi nie odpowiedział na pytanie, które zadałem. O co konkretnie chodzi?

 

ten kod na bonusowe pieniadze w singlu w jaki sposob dziala? Tylko jedna postac dostaje $0,5kk, czy jest to rozdzielane, czy moze kazda postac dostaje po pol miliona? I co, jesli pobiore pliczek z kasa, a nastepnie skasuje save'a? Kasa przepadla?

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie oświecił :)

Edytowane przez Viarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie oświecił :)

 

nikt nie wie ale jak skasujesz swojego sejwa i się przekonasz to daj nam znać  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się trochę lepszej grafiki po widzianych screenach i filmikach :P

Na razy jest pięknie a na razy podlatuje starą generacją. Potwierdzam że gra na razy nie utrzymuje 30 klatek.

Nie ważne co dalej napisze bo i tak wiadomo że gra jest mega i warta każdych pieniędzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie ale jak skasujesz swojego sejwa i się przekonasz to daj nam znać  :thumbsup:

juz pędzę to zrobić  :crazy: no dobra, a co z przydzieleniem gotowki? Bo zastanawiam sie, czy wklepac od razu, czy moze dopiero jak odblokuje 3 postacie? ;o

Edytowane przez Viarus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem godzinkę i mam nieco mieszane uczucia. Po tych trailerach i gifach spodziewałem się większego skoku w jakości grafiki. Oczywiście jest lepiej niż na PS3, szczególnie jeżeli chodzi o roślinność i zniszczenia samochodów, lecz dupy nie urywa. Refleksy za to potrafią zrobić nie małe wrażenie, ale jak tak się jedzie normalnie po mieście to zbyt dużej różnicy względem wersji na poprzednią generację nie widać. Nie wiem też dlaczego, ale nie czuję tej rozdziałki  1080p. Chyba jestem jakiś dziwny. No i spadki animacji... Niestety odczuwałem ich dosyć sporo kiedy jechałem samochodem. Nie trzeba robić dużej rozpierduchy, aby to poczuć. Z wersją na PS3 nie miałem z tym takich problemów. Jedynie co mnie pociesza to fakt, że testowałem bez żadnego patcha. Nie wie ktoś może czy po patchu 1.02 jest lepiej z płynnością? W powyższym teście DigitalFoundry gra działa w stałych 30fps i nie wiem czy to właśnie po patchu czy przed.

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×