Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Aha dziekuje czyli jesli nie wykonałbym wszystkiego to nie mógłbym zrobić tej misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to ostatnia misja u fotografa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie załóżcie sobie konto na socialclub i tam wszytko jak na dłoni macie, co robiliście i co skończyliście, a czego nie. 

Po co pisać spojlery, skoro na social widzisz, czy zrobiłeś wszystkie misje od danej osoby.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję czy na tą chwilę w GTA5 nie wybiera się do opisu postaci zaczynając od dziadka i babci i jeszcze nie rozdysponowuje się punktami staminy itp... Chodzi mi o sam początek tworzenia postaci w online. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawde ta gra jest zbugowana.. kupilem firme taksowkarsk, wykonalem prywatny kurs goscia i nie wpadlo trofeum.. teraz dzwonie aby kolejny raz zrobic prywatny kurs to pisze nr ''zajety'' ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję czy na tą chwilę w GTA5 nie wybiera się do opisu postaci zaczynając od dziadka i babci i jeszcze nie rozdysponowuje się punktami staminy itp... Chodzi mi o sam początek tworzenia postaci w online. Z góry dzięki za odp.

niezbyt rozumiem co napisales... na poczatku tworzenia postaci w online, wlasnie nie tworzy sie postac jak np.: w Skyrimie, tylko wybiera się przodków babcie dziadkow, rodzicow, a nawet chyba pradziadkow ale nie jestem tego pewny bo nie pamietam. jak sie przenosi postac to jest dwukrotna mozliwosc zmiany wygladu na poczatku gry, tzn niby jednorazowa ale jest jakis sposob zeby jeszcze na poczatku zmienic chyba ze juz zpatchowali, nie pamietam niestety tego glithca bo mi samoistnie wszedl jakos przypadkiem i da razy moglem zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawde ta gra jest zbugowana.. kupilem firme taksowkarsk, wykonalem prywatny kurs goscia i nie wpadlo trofeum.. teraz dzwonie aby kolejny raz zrobic prywatny kurs to pisze nr ''zajety'' ...

 

Mi wpadł ten trofik za pierwszym razem na ostatnim patchu dla sp. Masz połączone konto socialclub z psn? Gdzieś widziałem, że rockstar zalecał mieć połączone konta na stronie socialclub. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam polaczone. Teraz zauwazylem ze wogole nie doliczaja mi sie staty.. Stoi na 48 misji a juz wykonalem 52.. masakra.

 

ok jest juz ok, o dziwo samo uaktualnilo informacje. Co do tego taksowkarza nie ma na social opisane czy to zrobione, nie? Szukalem i nie znalazlem. 

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktos czy bedzie mozna kolejny taki prywatny kurs wykonac? mimo iz ruszylem fabule dzwoniac do firmy ciagle jest zajete;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem wszystkie misje no i nie mam juz z dziwakami, pisze ze mam zrobione 14/20. Na socialu widze ze nop nie mam wszystkich misji od toy, lecz jak dzwonie mowi ze ma klienta i nic sie nie dzieje.. ;/ tak ma byc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy złote medale z hobby i rozrywki wliczają sie do tych 70 na złoty pucharek? Czy tylko misje fabularne i nieznajomi dziwacy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy złote medale z hobby i rozrywki wliczają sie do tych 70 na złoty pucharek? Czy tylko misje fabularne i nieznajomi dziwacy??

Tylko misje fabularne i nieznajomi i dziwacy. Ale to jest proste, na PS3 zrobiłem, a teraz na PS4 mam już ponad połowę. Czasem jest wyzwanie, ale nie ma frustracji. Gdyby wliczały się medale z hobby to całość byłaby banalna, a tak jest tylko prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly problem mam juz cala gre za soba ale nie moge teraz zrobic trevorem zadania na poszukiwania zywego, dzwonie do tej kobiety ale sekretarka sie wl, bylem w miejscach gdzie oni sa zaznaczeni ale nikogo tam nie ma.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja kopia doszła. Chwile pograłem do momentu opieki nad Chopem. Teraz olewam misje bo wole bawic sie i lansic po miescie z Chopem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa te wyścigi np miejskie? Nie ma oznaczeń na mapie;/ byłem w dzien to nikogo tam nie ma, one w nocy sie pojawiają? To samo lotnisku. Sa tylko zaznaczone morskie i terenowe na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem. Czyli one sie pojawia na mapie tak? A te lotnisko wyścigi? Na socjalu widze ze tego nie mam jeszcze , dzieki za pomoc kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem. Czyli one sie pojawia na mapie tak? A te lotnisko wyścigi? Na socjalu widze ze tego nie mam jeszcze , dzieki za pomoc kolego.

Pojawiają się pojedynczo. Zrobisz pierwszy (koło domu Franklina), to po jakimś czasie Hao wyśle Ci SMS, że dostępny jest następny. Widać je tylko miedzy 20, a 5 rano.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki, wiesz moze co z tym trofeum poszukiwany? Mam jak kolega wyżej. Robiłem do końca gry, ale trevor nie ma emaili z osobami poszukiwanymi, dzwoniąc do tej babki co sie tym zajmuje wl sie sekretarka.. Trzeba to wbijać zaczynajac gre od poczatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki, wiesz moze co z tym trofeum poszukiwany? Mam jak kolega wyżej. Robiłem do końca gry, ale trevor nie ma emaili z osobami poszukiwanymi, dzwoniąc do tej babki co sie tym zajmuje wl sie sekretarka.. Trzeba to wbijać zaczynajac gre od poczatku?

Ale numer Maude, pojawia Ci się dopiero jak podjedziesz pod znak zapytania pod miejsce jej zamieszkania. Ona Ci mówi, że możesz pomóc łapać zbiegów. Wtedy dodaje się jej numer do Twojego telefonu i po chwili masz namiar na pierwszego (ziomek w kamieniołomach) na maila, jak go złapiesz i dostarczysz (albo zabijesz) to dostaniesz od niej maila z fotą i namiarami na kolejnego (tego przy stodole), potem jest trzeci na górze Chilldad (mi się za nim nigdy ganiać nie chce to dostaje kulkę zaraz jak skoczy na spadochronie), a czwarty to kombatant co mieszka z bezdomnymi koło Paleto Bay. Wystarczy jednego z nich dostarczyć żywego i trofik wpadnie. Jeżeli ubiliście wszystkich 4 i żadnego nie dostarczyliście żywego, to pozostaje Wam zacząć na nowo grę (ale jak celujecie w 100% to stwórzcie nowy stan gry tylko pod tego trofika, bo szkoda marnować postęp do 100% na aktualnym stanie gry, bo do 100% nieważne czy się ich zabije czy dostarczy żywych - za żywego jest więcej kasy i tylko tyle, no ale za 4 martwych nie ma niestety trofka).

 

Po czwartym zbiegu Maude mówi, że to wali i idzie na emeryturę i potem już się do niej nie dodzwonisz. Sprawdź maile od niej, jak masz wszystkie 4 tzn., że już to robiłeś. A gdybyś nie robił (w sensie, nigdy jej nie spotkał) to nie możesz mieć w spisie jej numeru, bo niby skąd.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr jej mam, wlasnie odbiera sekretarka. Emaila sprawdzałem mam pusta skrzynkę , zadnyc emaili. Kurde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr jej mam, wlasnie odbiera sekretarka. Emaila sprawdzałem mam pusta skrzynkę , zadnyc emaili. Kurde

No to dziwne, na PS3 mam 100%, na PS4 akurat te misje też już są za mną i nie miałem problemu (pojawił się znak zapytania, pojechałem do Maude, odjechałem, dostałem maila z pierwszym zbiegiem, złapałem go, robiłem inne rzeczy, w międzyczasie dostałem kolejnego itd. do końca) , aby coś się nie pojawiło. Dotyczy to zarówno tej jak i innych misji. Czytałem już co nieco jakie ludzie mają problemy i czasem się zastanawiam, czy faktycznie z grą są problemy, czy ludzie robią coś nie tak. Moja rada, to robić znaki zapytania na bieżąco, pojawia się to tam pojechać, zobaczyć co to, tak samo z przypadkowymi zdarzeniami, pojawia się kropka, nawet jak jedziemy w jakimś celu, to podjeżdżam do niej. A dużo osób, które zgłasza problemy, to najpierw lecą na hura z fabułą, a potem na siłę chcą na szybko zrobić resztę i potem są niecierpliwi i się denerwują, że coś się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego po odblokowaniu wyścigu terenowego mam szary i pisze nie dostępny mimo iz jest na mapie, prawy dolny róg. Wtf???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to wyścig pewnie nocny. Poczekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej szukać przypadkowych zdarzeń? Mam zrobionych 10/16 ale cos mi sie juz nie pojawiają na mapie i tak jeżdzę bez celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×