Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Na pewno można pod prysznicem w domu (o ile Twój dom ma prysznic ;p), a czy jest jeszcze inna opcja to nie wiem.

Edytowane przez lewyag
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli trzeba najpierw kupic dom :-D próbowałem w morzu ale nic nie dało :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie wiedzą, albo nie czytali na innych strona poświęconych grom. Napady oficjalnie już 10 marca.

 

actual_1424789248.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie umyc w online? Bo moja postac jest brudna i śmierdzi az ludzie uciekają. :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

GTA Online - Simsy nowej generacji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak gracie mniej więcej? Chodzi mi o widok. Bo w singlu biegam sobie na FPP i misję też tak robię. Zmniejszyłem deadzone do zera i jest przyjemnie, ale w online chyba lepiej na TPP widoku, oczywiście mówię o pvp, w misjach to tam jak kto woli.

Jakie macie ustawienia czułości, zarówno na FPP jak i TPP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

post-3130-0-82060300-1425018148_thumb.jp

 

Dla pierwszej i trzeciej osoby to samo ustawienie - w online sprawdza się elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się, że w PvP najważniejsze i jedyne istotne ustawienie to auto aim na on. ;) Ja tam zazwyczaj gram z trzeciej osoby, ale regularnie w zabawie z ekipą wymuszamy FPP na różnych aktywnościach.

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi fpp wg nie pasuje w gta. Strasznie dziwnie i kiepsko sie gra. W 3 os jedyne słuszne granie w online oraz jak wyżej auto aim. Lepsza widoczność i szybsza reakcja

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPP trzeba dobrze ustawić, na domyślnych ciężko się gra wg mnie. Ale jak ustawiłem sobie co i jak to każda strzelanina daje fun. W pvp jedynie 3 osoba, chyba że tak jak fryz mówi, cała ekipa gra FPP to wtedy co innego.

BTW.

Da się wymusić na trybach FPP, czy to na zasadzie ze się dogadujecie na chatcie tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w lobby, przed każdą aktywnością można ustawić FPP/TPP/dowolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sakosusz@

Faktycznie dziwnie się gra w GTA w FPP ale czy jakaś inna gra oferuje możliwość przeżycia wypadku i wypadnięcia przez przednią szybę z widokiem z oczu bohatera ? ;D

 

Najszybciej da się to obejrzeć wsiadając na motocykl i pewnie quada rozpędzając się do prędkości pop-upu tekstur i czołówa z czymkolwiek. Niezapomniane wrażenia, nie mówiąc o tym że potem wstajesz i jedziesz dalej. Dziś pobawię się w tym trybie skacząc ze spadochronem pewnie też będą ciekawe wrażenia przelatując o włos od różnych obiektów.  Jednak w normalnej grze tylko trzecia osoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,zgubilem batyskaf na morzu ktos wie gdzie sie on pojawi czy bedzie tam gdzie go zgubilem?

 

 kurcze i nie pojawil mi sie ten batyskaf ;/gdzie go mozna kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze i nie pojawil mi sie ten batyskaf ;/gdzie go mozna kupic?

gdzie i jak go zgubiles? Podczas misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu, ale widzę że nadal występuje problem ze znikajacymi samochodami tzn jedni mają z tym problem a inni nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy macie popsutego social cluba? Jak wchodze w liste zadan w SC, to wszystko mam zablokowane, wszedzie mam 0/0... macie jakas rade na ta przypadlosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ktorej zakladce ustawien? Jak wchodze w ta liste zadan, to mi pokazuje, ze informacje sa pobierane z PS4 i wszedzie mam 0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie i jak go zgubiles? Podczas misji?

jak zbieralem odpady,zostawilem go kolo wraku ale gdzie dokladnie to niewiem;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zbieralem odpady,zostawilem go kolo wraku ale gdzie dokladnie to niewiem;/

jak zbieraasz odpady to on ciagle wraca do doku. Jedz na molo i on jest w wodzie mimo ze na radarze sie nie pojawia ikonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu, ale widzę że nadal występuje problem ze znikajacymi samochodami tzn jedni mają z tym problem a inni nie?

Masz na myśli singla czy multiplayer? Jeśli singla, to nie zauważyłem takich problemów (ogrywam właśnie przez ostatni tydzień), a nie mam nawet żadnego patcha, ponieważ konsolę podłączam do neta okazjonalnie. Jedyne co rzuca się mocno w oczy, to fakt, że gra potrafi zgubić trochę klatek, kiedy jedziemy szybko przez centrum miasta i nie powiem, jest to trochę irytujące. Miałem tak przez pewien czas na początku gry, teraz trochę mniej, nie wiem od czego to zależy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batyskaf jest dostępny zawsze po wykupieniu przystani (Sonar collections dock) i zebraniu znajdziek pod wodą. Jest jeszcze drugi batyskaf o nazwie Kraken który gracz otrzymuje po sfotografowaniu 20 zwierzaków i wysłaniu ich fotek firmie turystycznej. Stoi on zawsze niedaleko latarni morskiej.

 

Gra gubi klatki dość często szczególnie na PS4 w zachodnim Vinewood w porze dziennej w czasie szybkiej jazdy. Problem jest znany wielu graczom. Rockstar bada problem i jednocześnie zaleca pierdoły kóre nikomu nie pomagają.

Podobno na Xbox One gra działa o wiele lepiej. Gapię się codziennie na streamy na Twichu i widzę że niemalże wszystkim zwalnia animacja w GTA V na PS4. Nie wszystkim to jednak przeszkadza bo jak się robi misje w singlu to nie zwraca się na to  uwagi tym bardziej że wiele misji odbywa sie poza miastem gdzie zwolnień animacji nie ma.

Mnie trochę pomogło odłączenie konsoli od internetu no ale znowu wtedy nie widzę znajomych i nie mogę grać w multi. Może patch to naprawi.

https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203823846-GTA-V-Frame-Rate-Stuttering-PS4

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym odlaczeniem konsoli od netu to jakaś masakra, dużo na tym klatek się zyskuje?

Jeszcze jedno, jestem w trakcie zakupu używki GTA 5,i czy oryginalnie był jakiś kod na sterowiec czy coś innego w pudełku?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja gram bez neta i w niektórych dzielnicach centrum jest wyraźnie ok 15-20 fps. Nie trwa to długo, zazwyczaj chwilę, ale jak wcześniej powiedziałem, psuje to fun. Rockstar jeszcze udaje głupa, że nie wie o co chodzi. Jak dla mnie to wygrał argument na jakimś forum, że pomaga wymiana dysku na SSD. No nie zdzierżę, kup konsolę, kup grę. I jeszcze do tego wymień dysk, cyrk na kółkach :D

Na PS4 sterowiec jest zaimplementowany w grze, nie ma żadnego kodu. Bez obaw.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na misjach z Lesterem wciąż można normalnie hajs nabić tak jak na początku? Czy to spatchowali i trzeba usunąć patcha przed zaczeciem tych misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×