Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

Tales Of Hearts

Rekomendowane odpowiedzi

Damn jak to wyjdzie w tym roku to moj portfel nie ogarnie;) Chyba najlepszy rok dla vity oby wiecej takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie, kupiłem dzięki prezentowi świątecznemu razem z Ponopticonem...Stay Tuned, jak tylko ogram dam znać jak wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace, koniecznie opisz wrazenia.

Szczerze liczyłem na jakąś obniżkę, ale widzę, ze po styczniowym przelewie będzie trzeba zajupić za 150pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, WoW!. 

 

To jest dobrze zrobiny Remaster. Grafika cudna, system walki bardzo blisko ToGF no i nawet na normalu przeciwnicy potrafią stanowić wyzwanie. System rozwoju bardzo ciekawy i nie skomplikowany. Można gotować, są dodatkowe wyzwania podczas walk, można ustawić strategię AI jak w FFXII co jest na plus. Przypomniałem sobie jak stara to była gra ( oryginalne TOH ) po tym jak ku mojemu zdziwieniu mamy tutaj "random encounters" i chodzimy po mapie świata jak w staroszkolnych jrpgach. Ogólnie jestem oczarowany, fabuła zapowiada się bardzo fajnie. Jednak dopiero mam 3h za sobą i nie będę jej jeszcze oceniał. 

 

Mega plus dla twórców za to co zrobili w tej grze...czyli dali wszystko po angielsku poza głosami postaci. Mamy w końcu japoński dubbing ! *_*

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również gra podeszła.

Bardzo fajny kawałek jRPGa.

Polecam wszystkim miłośnikom starej szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 godzin na liczniku i gra dalej miodna. Z czystym sercem polecam każdemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trace... posiadasz jakieś mapki, listy/tabelki broni, przedmiotów etc., spis sekretnych rzeczy czy questów ??

Mam zboczenie do tworzenia takich pomocy naukowych przy zaliczaniu każdego RPGa, ale ToH dopiero liznąłem, a w sieci mało informacji.

Pozdrawiam.

P.S. Kor Meteor brzmii prawie jak Hulk Hogan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelek broni nie potrzebujesz tak szczerze mówiąc. Wsio do walki otrzymujesz poprzez levelowanie. 

Wszystko co udało mnie się znaleźć, znalazłem bez pomocy guidów. Ba! nawet sposób na wejście do sekretnego dunegonu znalazłem bez pomocy.

ToHR jest tak fajnie zbudowane że jest w stanie pokazać Ci coś, co na pozór wydaje się bezużyteczne a później okazuje się że jednak do czegoś służy.

Jednak gdybyś szukał mapek i opisów co i gdzie znaleźć to chyba zostaje tylko Trophy Guide.

 

http://ps3trophies.com/forums/showwiki.php?title=PS-Vita-Trophy-Guides:Tales-of-Hearts-R-Trophy-Guide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przepakowałem ekipę.

Trafiają się Challange z głównym celem 25hits, a ja walkę kończę po 2-3 ciosach.

Czas skupić się na fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból xD zanim doszedłem do połowy gry to miałem 80lvl i potem już było z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po walce z piaskowym wormsem i jakoś nudnawa gra się dla mnie zrobiła...

Trace, rzuć jakimś spojlerem na zachęte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymmm....walka na innej planecie ? Wymordowanie całej rasy ?...brzmi zachęcająco ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×