Skocz do zawartości
DaraS

Unreal Tournament

Rekomendowane odpowiedzi

utlogo2.png

 

 pVscFYo.jpg

 

 7Fyu9fY.jpg

 

"Lecimy z tematem" :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J518thy.jpg

 

Najlepsza strzelanka w historii :biggrin: Wszystkie inne sieciowe shootery mogą jej buty co najwyżej pucować :biggrin:

Jeśli będzie powrót króla to pre-order leci już nawet i dzisiaj i nawet Destiny pójdzie w odstawkę.

UT to jest historia, to jest legenda! Skill i tylko skill się tutaj liczy, żadne zdobywanie nowych broni,psów, helikopterów, itd.

Nie ogarniasz to wypadasz, proste :biggrin:

 

Spędziłem tyle godzin przy Unrealach, że masakra, a najwięcej przy pierwszym UT. Poznałem tylu świetnych ludzi, spędziłem masę czasu grając z nimi i nie żałuję ani sekundy.

Uruchamiam mój tryb obserwowania 24h i spamowania wszelkimi możliwymi materiałami :P

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krol jest tylko jeden! ;) Chociaz mam bardzo zle przeczucie, obecnie spolecznosc graczy jest tak uposledzona ze jak gra sama za nich nie zabija to idzie w odstawke, i tak samo pewnie bedzie z nowym UT jesli bedzie chociaz w 1/10 wymagal od graczy co stare Unreale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny news czekam z niecierpliwością  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooj taaak <3 w końcu nowy Unreal... mam 3 na steam ale niestety mało kto gra... trzymam kciuki, żeby to była świetna i żywotna produkcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli nowy UT będzie w połowie tak skillowy jak UTIII, to będzie pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT z 95 to prawdziwy Unreal i to z niego powinni czerpać tylko i wyłącznie.

Wg mnie powinni zrezygnować z trybów z pojazdami bo nijak one pasowały do uniwersum UT.

Ciasne i wielopoziomowe. mapy to jest to z czego słynie Unreal.

Deathmatch i Team Deathmatch to kwintesencja i to powinno być głównym trybem. Zawsze było, ale ciągle twierdzę, że pojazdy zostały wprowadzone na siłę, aby móc zrobić konkurencję dla BF w tamtym czasie.

Do tego chciałbym pozbycia się double jumpa i dodge na boki. Wystarczy zwykły pojedynczy skok tak jak to było w klasyku. Ale to już takie moje 3 grosze.

No i dawać narratora z pierwszego UT! Najgenialniejszy głos w historii grania, a legendarne "M-M-M-MONSTER KILL" nie ma sobie równych i nigdy nie będzie. Jak mogli to zniszczyć w kolejnych częściach. Jeśli dobrze pamiętam, to w 2003 dali chyba babę, ale była bodajże opcja wyboru klasycznego.

Czekam na nowe informacje. Niech to będzie stary dobry UT, a nie wykastrowane gówno na modłę dzisiejszych czasów, jak praktycznie każda dzisiejsza seria.

Pomijam już fakt "skillowości". UT to gra dla twardzieli i weteranów :P

Aż mi się przypomniało jak trenowałem sobie w UT z jednym botem na godlike. Jaka to była jazda :P Najmniejszy błąd przy wymianie = śmierć. Świetnie pomagało przy spotkaniach 1 na 1 w online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM i TDM of kors jako numero uno, jednakże moje godziny w UT upływały głównie na trybie CTF i to właśnie w niego pograłbym najchętniej :yes:

a5uma6ar.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up:

Bezsprzecznie najlepsza mapa w multi jaka kiedykolwiek stworzono, IMO obowiazkowo powinna sie znalezc w nowym UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT to była pierwsza gra jaką zainstalowałem na swoim PC i naprawdę miło to wspominam a wyżej wymieniona mapa była idealna do headshot i te sławne Monsterkill

oj czekam z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze oby sięgnęli do korzeni i pierwszego UT...

 

 

W pierwsze UT grałem jeszcze na modemie telefonicznym...  ogólne UT był moją pierwszą grą online. Emocje jakie towarzyszyły pierwszym meczom były tak intensywne że jako dzieciak cały się trząsłem :D

Ekscytacja i świadomość że walczę z innymi ludźmi była niemal przytłaczająca.

Teraz kiedy patrzę na to z perspektywy czasu to było naprawdę śmieszne że aż tak mocno reagowałem na coś co teraz jest dla mnie normą.

 

UT kilka nowych standardów do strzelanek, które teraz są dla nas oczywistością jak bronie z podwójnym trybem strzelania ,głosowanie na kolejną mapkę.

 

uwielbiałem tą mapę.. świetne przejście dynamiki walki z superszybkiej we wnętrzu do trochę wolniejszej w locie między wieżami...

 

dm-morpheus-001.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dlaczego serwery w UT 3 świecą pustkami? Zajebiste mapki, fajny gameplay. Ja  tego nie rozumiem. Nie chcę, żeby kolejny UT też "umarł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dlaczego serwery w UT 3 świecą pustkami? Zajebiste mapki, fajny gameplay. Ja  tego nie rozumiem. Nie chcę, żeby kolejny UT też "umarł"

Świecą pustaki bo wydanie UT3 zbiegło się z ogólnoświatowym trendem na ModernShootery...

 

Jeśli teraz Epic wyda UT to sądzę, że pójdą bardziej w klasykę + tryby ala Titan Fall (chodzi mi o mobilność gracza nie o mechy) bo teraz shootery wracają do tematów futurystycznych i zwykłe BF i COD się już trochę przejadły.

 

Sądzę że to będzie Reboot serii. Nie bez powodu czekali tyle lat na wydanie kolejnego UT.. chcieli mieć pewność a raczej większe szanse na sukces. Ostatnio wydawanie UT w rocznych lub 2 letnich odstępach było błędem... jeszcze dobrze społeczność się nie zbudowała w okół wydanej części a tu już kolejna wychodziła.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale dlaczego serwery w UT 3 świecą pustkami? Zajebiste mapki, fajny gameplay. Ja  tego nie rozumiem. Nie chcę, żeby kolejny UT też "umarł"

Bo ta gra wymaga od graczy umiejętności w przeciwieństwie do dzisiejszych fpsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UTIII był już też troszeczkę przerostem formy nad treścią. Za dużo chcieli rzeczy do niego upakować.

Również tak jak wyżej napisano, zaczęła się era wszelkich codów i bfów w czasach współczesnych.

Ja grałem dużo w UTIII na PC, potem na PS3 pograłem, ale były już pustki.

W starego UT jeszcze pogram od czasu do czasu, ale to już głównie na boty, bardziej żeby sobie powspominać stare czasy.

 

Co do nowego UT, to nie można zapomnieć o najważniejszym aspekcie, dzięki któremu nawet pierwszy UT jest wiecznie żywy, czyli mody.

Niektóre były po prostu genialne i wprowadzały masę zajebistych rzeczy, map, itd. Muszą otworzyć grę na mody, ewentualnie dać jakiś edytor.

Jak się postarają to bez problemu pogodzą mapy od użytkowników z jakimiś DLC jak będą chcieli na siłę.

 

Oni muszą zrobić reboot serii, czerpać z pierwszego UT jak najwięcej. Wg mnie każdy kolejny UT tracił w sobie gdzieś tą magię.

Takie mapy jak Deck16, Morpheus, Face, Pressure i jeszcze kilka innych, których nazw zapomniałem, po prostu musi się znaleźć w grze.

Do tego niech nawet nie myślą o zmianie starych dobrych broni. Byłem w szoku jak w UT 2003 i 2004 zmienili rakietnice, na jakieś 3 strzałowe hówno :P

 

Po tą grę sięgną głównie starsi gracze, którzy właśnie pamiętają początki online z UT :)

 

PS.

Posłuchajcie tego :) Dzisiaj się takich soundtracków do map już nie robi :(

 

 

Czysta poezja i artyzm! :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy wskoczyli do pociągu nostalgicznych ciepłych wspomnień... mam tylko nadzieję że nie przyjdzie konduktor i nie zasadzi nam soczystego kopa w jaja za zbyt wygórowane oczekiwania.

 

Wielki ból :)

 

tumblr_m0ydtiR1Ho1qlkzh5.gif

 

miłego oglądania :) łezka się kręci...

 

Intro z oryginału :D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh Kupili mnie już ;) Nostalgia i siła wspomnień są TAK MOCNE, że na UT się bym skusił od razu :)

 

Ojjj tyle się w to przegrało masakra... (ja tam zagrywałem się w UT, a większość moich znajomych w Quake ;) ).... Ja zawsze wolałem UT ;)

 

DAWAĆ MNIE tutaj grę już ;) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajcie relacje, bo nie mam możliwości oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie oszukujmy sie - gra pokroju UT przerasta konsolowych graczy, FPSy bez perkow/killstreakow/pojazdow ktore same za nas fraguja wymieraja na konsolach po miesiacu, gora dwoch, wiec pojscie w PCty z modelem F2P/mikrotanzakcjami to bylo jedyne logiczne wyjscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, dzisiejszy rynek gier to tragedia... Nie widzę tego UT w f2p. Na pewno spróbuję, ale jednak liczyłem na wersję na konsole, ale prawda jest taka, że dzisiejsze leszcze by tego nie ogarnęły.

Nic zupełnie o ps4 nie mówili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×