Skocz do zawartości
ONE

E3 2014

Rekomendowane odpowiedzi

no w koncu jakis porządny gameplay... i battlefield beta dzisiaj na ps4!

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age... fabularnie może być ciekawie, ale to co pokazali w walce to jakaś poprzednia generacja.

Masseffect... nic nie pokazali

Nowe IP? Nic nie pokazali

Sims... nie moje klimaty... bleh

UFC... OMFG! Ale animacja mięśni @.@ i bezwładności. Ale nie mogą klima.

NHL15 - meh... miałem czas na spacer do klopa :-)

Criterion... coś w stylu Motorstorm - ciekawe.

Golf... pffff :3

Madden.. pfff

Downgate - moba - kurwde. Czemu tego na konsolę nie wydadzą! Ja chcę klasyczną mobe na konsolę

Mirrors Edge - reboot mniam :-)

FIFA - dodali emocje...stworzyli nową grę. Czyli symulator płaczu polskiej reprezentacji :-)

BF HardOn ;-) - no no no... Kupię tylko jak Zakościelny i Linda podłożoną głosy pod każdą postać... nawet kobitki ;-) Fajna rozwałka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja EA to porażka. A gwoździem do trumny został lektor na polskim twitchu... Kto tym ludziom daje pracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest to festiwal zapowiedzi na jesień 2015, co uważam za kompletną bzdurę i kpinę z graczy. Co mnie obchodzi gra która wyjdzie na gwiazdkę w przyszłym roku ??. Na E3 powinien być przykaz pokazywania gier które wychodzą  w roku fiskalnym w którym odbywają się targi, a to co pokazało bioware...... No cóż robimy nowe IP ale nic wam nie pokażemy i nic nie powiemy. Do zobaczenia w 2015.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się pobrać betę hardline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że po Microsofcie niemożna już słabszej konfy przeprowadzić ale EA znowu nie zawiodło. Jakieś concept arty pokazywanie studia i inne pierdoły. Za niedługo będą nam ich piękne piwnice i rurociągi pokazywać wrzucą fotkę oczywiście concept art i karzą się cieszyć i czekać nie wiadomo znowu ile.  Eh EA serio jesteście już tak słabiutcy. Jednak ten wielki biznes który wszedł do naszej branży to jej tylko zaszkodził zamiast pomóc. Wszystkie projekty takie bezpieczne takie FPP-owie i oby strzelanka. Gdzie tu ryzyko i niekonwencjonalność. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co teraz myślą goście od Sony?

Czy podobnie jak przy ogłoszeniu ceny Ps4 biją brawo? A może płaczą ze śmiechu/smutku? Po tym co zobaczyli do tej pory :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie robcie nadziejii, ze w tym miesiacu bedzie juz beta bf..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo bete trzeba sie chyba zgłosić do ea ;)

To znaczy? Mail czy pewno pre order..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz 6gb sie pobiera, na jak dlugo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaję listę gier które pokazał Microsoft bo wiadomo że wiele z nich wyjdzie na PS4

Killer Instinct Season 2
Call Of Duty Advance Warfare (DLC First)
Forza 5 N?rburgring Track (Free)
Forza Horizon 2 (September 30)
Evolve (DLC First & Beta)
Assassin Creed Unity
Dragon Age (Premium Content First)
Sunset Overdrive
Super Ultra DeadRising 3 Arcade Remix Hyper Edition EX Plus A
Dance Central Spotlight
Fantasia
Fable Legends
Project Spark (Concor Featured)
Ori And The Blind Forest
Halo: Master Chief Collection (Nov 11. Every Map, 1080p 60Fps, Remastered Campaigns, Dedicated Servers, Halo 2 UNTOUCHED)
Halo 5: Guardian Beta
Inside (First On Xbox One) (2015)

ID@Xbox Games

Rise Of Tomb Raider

Witcher 3 Wild Hunt

Phantom Dust

The Division (New Content First On Xbox One)

SCALEBOUND

Crackdown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 4 wyglądał równie interesująco co trójka :-)

Trailer Division.... mega B-) klimat

The Crew... widzę coraz większy potencjał.

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Można być fanem Sony ale trzeba być obiektywnym. Moim zdaniem nie było źle. Oby Sony przynajmniej sobie tak poradziło

http://www.gamespot.com/e3/microsoft-press-conference-2014/

Wiesz w przypadku sony tez jakoś na nic wielkiego nie liczę choć chciałbym się mile zaskoczyć bo chciałbym w końcu wziąć to ps4 dla jakiejś gry a obawiam sie że to dopiero nastąpi w 2015 roku bardziej mnie łechcze Nintendo które ma już 3 pewne exy dla mnie choć też się obawiam. a Sony jeśli ma pokazać tylko znaczek nie wiem The last of us 2 to niech darują sobie takie akcje bo to zamiast nakręcać to akurat mnie wkurza. Czyste gameplaye z gier albo do widzenia bo co mi po grafice z napisem. Ogólnie E3 powinno wyglądać tak "wpuszczamy na wizję tylko wydawców z całkowicie nowym IP i czystym gameplayem z nich" lub gra o której wiemy i czekamy na pierwszy gameplay. Wszyscy inni nie powinni być wogule wpuszczani. Uj że było by może z 10 gier pokazanych wolę zobaczyć krótkie E3 z całkowicie nowymi grami niż dupcze..o czymś co być może kiedyś się ukarze. I nie jestem żadnym fanbojem Sony gram w to co po prostu jest najlepsze dla mnie a na chwilę obecna a że tak od 15 lat najlepszą ofertę ma dla mnie sony to nie moja wina. Trafiają po prostu w mój gust i tyle. Gdyby microsoft miał dla mnie najlepszą ofertę to bez mrugnięcia okiem porzucił bym sony. NA chwilę obecną zresztą najlepszą ofertę dla mnie ma nintendo i na nich sie skupiam  i czekam na ich wystąpienie bardziej niż na Sony więc fanbojstwo to nie moje klimaty. Na chwilę obecną najlepsze Exy dla mnie także ma nintendo a nie sony także jestem jak najbardziej obiektywny a nie zaślepiony jedną firmą. Niech wygra najlepszy a wtedy lecę po jego konsolę to tyle.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Sony jeśli ma pokazać tylko znaczek nie wiem The last of us 2 to niech darują sobie takie akcje bo to zamiast nakręcać to akurat mnie wkurza.

Znaczek z logiem The Last Of Us 2 nakrecilby mnie bardziej niz jakikolwiek inny gameplay ale raczej na to nie ma co liczyc :D Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy RainbowSix wypada lepiej niż Hardline... W mojej opinii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy RainbowSix wypada lepiej niż Hardline... W mojej opinii.

Zdecydowanie. Tutaj wszystko ustawione było, wiec fajnie się oglądało taką rozgrywkę. Wiadomo jak to będzie wyglądało z randomami w sieci, wlatywanie "na Krzysia" i walenie na oślep do wszystkiego, w tym na pewno w zakładnika. 

Giera dobra do współpracy, ale obowiązkowo trzeba być zgadanym ze znajomymi.

Wychodzi na ps4/ xONE / PC czy zahacza też poprzednią generację? 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Tutaj wszystko ustawione było, wiec fajnie się oglądało taką rozgrywkę. Wiadomo jak to będzie wyglądało z randomami w sieci, wlatywanie "na Krzysia" i walenie na oślep do wszystkiego, w tym na pewno w zakładnika.

Giera dobra do współpracy, ale obowiązkowo trzeba być zgadanym ze znajomymi.

Przynajmniej czuć że to inna gra... w Hardline nawet nie kryją się że to BF. W six podoba mi się skala pojedynku więcej miejsca na taktykę.

Platform jeszcze nie podali... Na pewno next gen.

Edytowane przez Kenet
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×