Skocz do zawartości
ONE

E3 2014

Rekomendowane odpowiedzi

To symbol Ard.. Igni jeśli się nie mylę. To to runa... W kształcie trójkąta.

Ps-kowy trójkąt jest zielony.

Gość na Twitterze szukał taniej sensacji teraz po nim jadą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. aż tak ewidentnej wtopy nawet M$ by nie zaliczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać kto nie grał w poprzednie części Wieśka :D

a tam grał... czytał...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez coś powiem o Halo. Zapowiedziano multi w Halo 2 jeżeli nic nie zmienią a tylko poprawią grafikę to mamy powrót jednego z najlepszego multi w historii gier konsolowych. Tysiące starych graczy kupi xone nawet tylko dla tej jednej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tez coś powiem o Halo. Zapowiedziano multi w Halo 2 jeżeli nic nie zmienią a tylko poprawią grafikę to mamy powrót jednego z najlepszego multi w historii gier konsolowych. Tysiące starych graczy kupi xone nawet tylko dla tej jednej gry

Patrząc na E3 pod względem hypeowego pojedynku gigantów Sony vs. Microsoft... Na razie mam wrażenie że Microsoft nie stoi za dobrze w tym pojedynku. Jak to widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co Sony pokaże. Ale M$ ogólnie nie wypadł źle - jest o wiele lepiej niż na zeszłorocznym E3, bo pokazali przede wszystkim gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawiodlem sie na majkrosofcie, czekalem na tv a dostalem gry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefront Aaaaaaaaa. NERDGAZM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailer Teamu Developerskiego, ktory cos tam robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muza do dragon age niesamowita, ale grafa to chyba na poprzednia generacje

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na E3 pod względem hypeowego pojedynku gigantów Sony vs. Microsoft... Na razie mam wrażenie że Microsoft nie stoi za dobrze w tym pojedynku. Jak to widzicie?

Jak to widzę? jeszcze przed E3 chciałem napisać że w tym roku to micro pozamiata. Po prostu nie mieli wyboru  po zeszłorocznym pierdo.. o tvi,tvi. Natomiast po tej konferencji Sony nawet nie musi wychodzić na mównicę. To miało być ponoć pierd...cie a wyszedł z tego kapiszon który nawet nie odpalił. Ta konsola jest absolutnie nie dla mnie. A jeszcze żeby gry multiplatformowe były lepsze niż Eksy to już całkowita porażka tej konsoli. Powiem tak już lepiej ten Xbox mógł się zająć tym tvi, tvi bo do gier to oni się całkowicie nie nadają. Jedyna firma której zazdroszczę Microsoftowi to Remedy. Goście dla mnie są genialni i przed nimi mogę ładować pokłony. Pierwsze girsy genialne, ninja gaiden 2 dla którego kupiłem xboxa bo miała być exem. To jednak za mało żeby kiedykolwiek móc nawet pomyśleć o kupnie ich konsoli. Mega słabe wystąpienie. Nintendo i Sony nie powinno mieć problemów żeby to przebić. Inaczej: słabiej niemożna a jeśli by się okazało że oferta Sony i Nintendo będzie słabsza to znaczy że ta branża nie jest już dla mnie. Ściera z pxa już dawno wyczuł smród gdzie ta branża zmierza i w porę się ewakuował z tego cyrku. Dla mnie jeszcze Sony i Nintendo to dalej esencja konsolowego grania i oby dziś znowu się to potwierdziło. Natomiast Microsoft to nie mój target i raczej już nigdy od nich konsoli żadnej nie kupię ale niech istnieją bo to dobrze dla nas jak się żrą o klienta. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się na EA i dupa - nowe StarWars i MassEffect powiedziane tylko że będą, nie wiadomo kiedy, pewnie na gwiazdkę 2016...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CEO Kaz Hirai

 

EA have decided to show footage of games far from completion because that’s how they usually release them

Edytowane przez Bansai
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko? Tragicznie. Dlaczego te gry wyglądają tak, jak gdyby PS4 i XBONE miały wejść na rynek za 2 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczone  Mirror's Edge!!!!!!!!!!!!!!!!

edit. cofam :( czy oni mają jakiś gameplay?

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeew...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to chyba modne jest pokazywanie niedorobionej gry i studia, w której ta niedorobiona gra jest właśnie robiona :P

EA tragedia, MS przynajmniej nie nudził tym gadaniem wiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gowno ta konferencja, lepiej wyszliby i powiedzieli uczciwie ze wszystko co zobaczymy na tej konferencji to tylko taki koncept do przyszlorocznego E3 :D, swoja droga juz wiem po co im te okragle stoliki na tej sali, w razie jakby ktos chcial sobie pospac lub glowa zayebac.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×