Skocz do zawartości
Ryudo

Śmierć jRPG na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

W tej generacji konsol Sony ostro dało ciała. Zamiast skupić się na najważniejszym - grach, ładują kase w home,a i kolejne FPSy.

Home może i fajny bajer ale to TYLKO BAJER. Teraz to już nawet na KZ2 nie czekam bo dla mnie miał być to taki przyjemny dodatek do takich perełek jak właśnie seria FF.

Straciliśmy prawie wszystko. Nie mamy jrpg. Serie które powstawały na Playstation ukazują się na inne konsole a niektóre jak np Ace Combat prawdopodobnie w ogóle nie pojawią się na ps3.

Naprawde jak bym wiedział że tak będzie kupił bym pewnie tańszego Xa. A może dopiero później PS3 i to tylko dla GOW3 czy LBP.

Od początku jestem z Sony. Nigdy nie podobały mi się dziecinne gierki Nintendo, monopolistyczne praktyki MS czy przesyt gier typowo PCtowych na pierwszego X,a. Teraz sytułacja uległa zmianie. XO ma jrpg my fps,y.

Cholera nie mogę dalej się otrząsnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem chlebaczek ze względu na FF, SO, DMC, MGS i inne znane serie tylko z PSX/PS2 gdyż liczyłem, że będa to exclusivy. Co zostało? tylko MGS... Jestem fanem jRPG i bardzo mnie "zabolała" decyzja kwadratowych. Chyba (pomijając blu) lepiej było kupic x360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz dostaniemy ułomną wersję, bo nie wierzę, że na x0 dadzą grę która waży 50gb. Ostro odbije się to na jakości, filmikach... ehhh szkoda gadać. Czyje się oszukany.

Błagam, przestańcie wypisawać takie bzdury. Wielopłytowe jRPG na X360 to żadna nowość - Blue Dragon jest na trzech płytach DVD9, Lost Odyssey na czterech zdaje się. Cztery płyty to 36GB danych (jest jakaś gra na BR, która waży więcej?), a co za problem dołożyć jeszcze jedną? I jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie oszukany i ograbiony. Ja nie wiem, jak mozna za czasow ps2 rządzic konsolami, miec wszystkie atuty w reku a wraz z nadejsciem nastepnej generacji upaść na sam dół? Final Fantasy na xboxa, rzygac mi sie chce jak to słysze. Jeszcze zobaczycie, ze na iksie bedzie on lepiej wygladal niz na tym chlebaku. Nie stac mnie na dwie konsole w domu ale wraz z nadejsciem nastepnej generacji konsol nie popelnie znowu tego samego, kosztownego błędu i kupie to co po prostu sie bardziej opłaca...czyli konsole ms. Od dzisiaj nie mam juz zadnych sentymentow dla sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytałem info z konferencji M$ to rzeczywiście Sony praktycznie przegrało. FF na X360, obniżka ceny za wersję z 60GB dyskiem, ekskluzywny content do gier. Liczyłem na wielkie tytuły i z exclusive'ów mogę nimi uznać tylko MGS, Motorstorm i U:DF. Gdybym teraz kupowałem konsolę miałbym spore wątpliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japoński artyzm wchodzi ostro na x0 .Nie sądziłem ,że dożyję tej chwili...

A KZ2 to kolejny małoznaczący FPS jakich dużo za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym teraz kupowałem konsolę miałbym spore wątpliwości...

Raczej sony rozwiało wszystkie wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×