Skocz do zawartości
Ryudo

Śmierć jRPG na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
jeśli się nie myle to na ps3/xboxa360 ma wyjść WOW

Mylisz się.

eeee... co?? to mial byc dowcip????

Ni to śmieszne , ni obraźliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych mmorpg od NCsoftu to słyszałem tylko zapowiedzi, ale na wieści o jakichś konkretnych działaniach podjętych po tych zapowiedziach to niestety jak do tej pory nie trafiłem. Szczerze mówiąc o WoWie to pierwsze słyszę, a tak na całkiem serio nie zależy mi na tym mmo. Wolał bym Lineage3 xDDD

Hmmm, no a co do tego spania na pieniądzach to jak narazie mi to nie grozi. Oczywiście nie zmienia to też faktu, że jestem w stanie znaleźć pieniążki na nowe gry, a zapewniam że do 30 jeszcze mi daleko, a jako student zaoczny nie mam szczególnie czasu na stałą pracę. Jak bym tych pieniążków nie miał, to i tak wolał bym wychodzić z założenia że dobrych jrpg na PS3 nigdy za mało i naprawdę fajnie jest mieć możliwość wyboru z pośród kilku dobrych tytułów

Pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie jestem fanem RPG to Morrowind i Oblivion które mi kolega pokazał mnie wciągnęły (morrowind bardziej) Teraz grałem sobie w Dungeon Siege: Throne of Agony jest to gra na PSP, i mnie wciągnęła bardzo : o W tydzień ją przeszedłem a dziennie po kilkanaście godzin w nią grałem : > skończyłem na 60 lvlu w nią grać, ale jak zabiłem ostatniego bosska to pisało że odblokowałem poziom hard i na dodatek można sobie wczytać naszego bohatera gdy chcemy grać od nowa i ja tak właśnie zrobiłem gram od nowa z moim bohaterem na 60 lvlu z poziomem hard i o ile wcześniej na easy potworki miały 3-4 lvle na początku to tu odrazu mają 50 lvle co mnie cieszy bo może 100 lvl wbije albo i większy do końca gry :> na easy zaczynało się od 3-4 lvli na początku a kończyło na 65 lvlach to jak tu jest 50 na starcie to co będzie na końcu :>? Gra mnie wciągnęła jak już mówiłem : o nie grałem w nic innego (nawet w GTA D: cud xd) Więc polecam każdemu fanowi gier RPG pogranie w tą gierkę ;] A ja wracam do gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak wlasnie jest z rpg. Wiekszosc osob ktorzy nie trawi tego gatunku poprostu tych gier nie rozumieja, nie wiedza o co w nich chodzi, ale jesli ktos zalapie bakcyla to koniec- przepada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe tak wlasnie jest z rpg. Wiekszosc osob ktorzy nie trawi tego gatunku poprostu tych gier nie rozumieja, nie wiedza o co w nich chodzi, ale jesli ktos zalapie bakcyla to koniec- przepada

Nie no ja rozumiałem że się robi questy ulepsza postać itp. Ale jakoś mnie do RPG nie ciągnęło póki kolega nie dał mi pograć w TES'y Ale Dungeona Siege na PSP polecam każdemu fanowi RPG no i tym ofkorz co mają PSP : p to nie DS z kompa że klikamy w miejsce i tam idzie tu sami chodzimy bohaterem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podzielam wasze opinie co do calej sytuacji, mimo ze fanem jRpg nie jestem. M$ przez lata swoją polityką "tanio duzo i gówniano" zmonopolizował wiele gałęzi rynkowych. Posiadaja ogromne doświadczenie w tej materii. Mysle ze sony ma bardzo trudnego przeciwnika i nie umie jeszcze z nim walczyc.

Z M$ jest jak z Mc'Donald's. Są wszędzie, zarabiają mase kasy, leją równo konkurencję, ale kazdy wie ze ich produkty to najgorsze ścierow jakie można do ust włożyć. Niewytłumaczalny fenomen amerykanskiej polityki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podzielam wasze opinie co do calej sytuacji, mimo ze fanem jRpg nie jestem. M$ przez lata swoją polityką "tanio duzo i gówniano" zmonopolizował wiele gałęzi rynkowych. Posiadaja ogromne doświadczenie w tej materii. Mysle ze sony ma bardzo trudnego przeciwnika i nie umie jeszcze z nim walczyc.

Z M$ jest jak z Mc'Donald's. Są wszędzie, zarabiają mase kasy, leją równo konkurencję, ale kazdy wie ze ich produkty to najgorsze ścierow jakie można do ust włożyć. Niewytłumaczalny fenomen amerykanskiej polityki.

Amen.

Czekam na przebudzenie Sony w tej sprawie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W swoim chaotycznym pytaniu sam sobie odpowiedziałeś,taniej nigdzie nie kupisz.

Eeee... Ale ja napisałem, że na Allegro nie ma i się pytam gdzie by to można w ogóle dorwać. Tak samo chciałbym najnowszą Personę (ponoć genialna gra), ale tego to chyba w ogóle w Europie nie wydali

A tak na temat - jak tak czytam i się zastanawiam nad PS3, to powoli też zaczynam tracić w nią wiarę. X-box po prostu krok po kroku zadaje celne ciosy, a Sony to gigant na glinianych nogach, który w ogóle nie wie co się dzieje :/ Mam nadzieję, że jednak się obudzą i coś zrobią, bo 3 generacja konsol to totalna porażka Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę powiedziawszy po przeczytaniu ostatnich news'ów odrobina optymizmu zagościła w moim sercu. Jak pisałem pod jednym z nich ilość jrpg na chlebaczka w niedalekiej przyszłości może się znacznie zwiększyć, a mam nadzieję będzie to początek "wysypu" porządnych tytułów z tego właśnie gatunku. Czas pokarze jak to wszystko się skończy ^___^

P.S. Wciąż czekam na zapowiedź SO4 na PS3... Pewnie dłuuuuugo poczekam, ale wiara we mnie nie słabnie xD

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jRpg'ów teraz tyle na X-a ponieważ M$ chciał zawojować rynek japoński, gdzie te gry cieszą się dużą ( jak nie największą, nie licząc "Symulatora komara" ). Wiadomo jak się to skończyło, PS3 ma chwilowy postój, na szczęście to wszystko ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rusza? Gdzie? Nadal nic nie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusza w sensie zapowiedzi.... bardzo jara mnie gra z serii "Tales of.." - chcę utrącić nosa pewnemu Wii-maniakowi który jara się tą serią xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kolejną część DRAGON QUESTA na ps3!!!!! Najlepszy jrpg na swiecie! Czemu o tej grze jest tak cicho? Czemu IX czesc wydano na nds? :/ Nie kumam tego, jak mozna taką gre wydac tylko na hand helda :/ Nie rozumiem czemu nie ma zadnych wieci, nie ma planow wydania kolejnej czesci na ps3. Przeciez 8 część zdobyła w europie ogromną popularnosc. Nie kumam tego. Square Enix, Why?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chce kolejną część DRAGON QUESTA na ps3!!!!! Najlepszy jrpg na swiecie! Czemu o tej grze jest tak cicho? Czemu IX czesc wydano na nds? :/ Nie kumam tego, jak mozna taką gre wydac tylko na hand helda :/ Nie rozumiem czemu nie ma zadnych wieci, nie ma planow wydania kolejnej czesci na ps3. Przeciez 8 część zdobyła w europie ogromną popularnosc. Nie kumam tego. Square Enix, Why?

Taki Crisis Core: Final Fantasy VII został wydany tylko na PSP. Gra genialna... ale tyle już ją na forum wychwalałem, że kolejny raz to by była przesada Po prostu takie jest prawo rynku. Każdy chce na swoją konsolę ściągnąć jak najwięcej osób (tym samym zmusić do kupna) za sprawą tytułów "ekskluzywnych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak DQVIII była świetna, ale fakt faktem że większy monopol na serię DQ/DW ma Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie o tym napisać, ale... straciliśmy Final Fantasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie o tym napisać, ale... straciliśmy Final Fantasy...

Teraz dostaniemy ułomną wersję, bo nie wierzę, że na x0 dadzą grę która waży 50gb. Ostro odbije się to na jakości, filmikach... ehhh szkoda gadać. Czyje się oszukany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz dostaniemy ułomną wersję, bo nie wierzę, że na x0 dadzą grę która waży 50gb. Ostro odbije się to na jakości, filmikach... ehhh szkoda gadać. Czyje się oszukany.

Spoko, wypuszczą ją razem z napędem BR do X360

A bardziej prawdopodobnie: 720p/1080i max, obcięta jakość grafiki itp - gratzy MICROSOFT, udało wam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego taka była cisza i żadnego gameplaya... Nie mam pojęcia jak sony chce się pozbierać z tego ciosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz...pozostaje nam versusXIII

A mialo byc tak pieknie...

Ech...coraz czesciej mysle o zakupie 360...

Online lepszy, gier wiecej i jeszcze kupa exclusivow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się wku@$#!em. Konsole kupuje dla gier. Nie ważne czy XO czy PS3. Będąc przekonany że tylko na PS3 ukażą się moje kilerki to właśnie ją kupiłem. A FFXIII był dla mnie najważniejszy.

Gdybym wiedział kupił bym pewnie taniego Xa bo jeśli chodzi o gry to chyba wszystkie niegdyś wielkie gry playstation ukazują się i na niego.

No nic trzeba poczekać na odpowiedz Sony.

Może zapowiedzą remake FFVII na wyłączność dla PS3 ale wątpie. Jeśli jednak tak by się stało to wykładam na XIII. FFVII best game ever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nic trzeba poczekać na odpowiedz Sony.

Naprawdę nie spodziewasz się jak będzie ona wyglądać? "Mamy jeszcze wiele świetnych exclusivow takich jak KZ2, które pokażą na co stać PS3 bla bla bla bla". Ja czuje się oszukany i nie widzę żadnego sposobu, aby Sony odzyskało w moich oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kotaku jest czat na zywo z producentami

"Dean Takahashi asked why they decided to end the exclusive with Sony.

Says Hashimoto: "We considered the hardware situation. Because of that, we considered the spread of the hardware, so that's why we decided that.""

A teraz koment jednego z uzytkownikow xD

Hashimoto: Uuuuh, 'cause of the hardware, and stuff... *hides bags o' money*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×