Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że moją FIFE przywiezie kurier w dniu premiery:) A macie tak że jak gracie mecz to w okolicach środka boiska jest ciemniej a w okolicach pola karnego jasno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnałem demo i jestem ogólnie zadowolony , szczególnie atmosfera meczu na plus.

Mam mały problem tylko, mecz po włączeniu gry tzn liverpool-man city gra się normalnie, ale kolejny, gdzie można wybrać drużyny , już laguje całkowicie nawet w menu. Miał ktoś tak? jakaś rada?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety kazdy tak ma. Ale jest na to rada, a mianowicie granie OFFLINE. Po prostu wyloguj sie, i graj jako gosc. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety kazdy tak ma. Ale jest na to rada, a mianowicie granie OFFLINE. Po prostu wyloguj sie, i graj jako gosc. 

Każdy? Ja tak nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, niestety kazdy tak ma. Ale jest na to rada, a mianowicie granie OFFLINE. Po prostu wyloguj sie, i graj jako gosc. 

rozmawiałem nawet z człowiekiem od EA na twitterze. Już pracują nad tym problemem. Ja również to mam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na Ps4 Dex? Wiekszosc moich znajomych ma tak, jak ja. Po pierwszym meczu gra laczy sie z serwerami EA, i wszystko sie pi$%oli.  :down:  Ale to norma, w koncu to EA .

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,gram na ps4, po pierwszym meczu fakt łączy sie z serwerami EA, a ja potem normalnie daje szybki mecz i wybieram interesujaca mnie druzyne i gram mecz nie uświadczajac zadnych lagow ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 3 pierwsze mecze i moje spostrzeżenia:

 

- Główki działają ale mniej na pewno 

- Wydaje mi się, że prostopadłe podania łatwiej wchodzą w tej edycji

- Strasznie drewniani zawodnicy.. rozumiem, że nie powinno być łatwo, ale jak zawodnik przyjmuje piłkę i mu odskakuje w kosmos? To są najlepsi zawodnicy na świecie nie powinni mieć problemów z przyjęciem prostej piłki.

 

Idę grać dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kabotyn za odp. Myślałem, że tylko ja tak mam , bo nikt wcześniej o tym jakoś nie pisał. Fakt Ea to jednak stare dobre EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również nie zauważyłem żadnych lagów w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie taką samą jazdę jak na filmiku, pierwszy mecz super, potem slideshow.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kDm6IQV4RSA

 

Podobno przed odpaleniem dema należy odłączyć neta i będzie ok, takie tymczasowe rozwiązanie

 

Ps. Sprawdziłem po wyłączeniu neta śmiga normalnie.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za słabe konsole macie Pany ;P

 

a tak serio to dziwne że jednym działa drugim nie, na pc tych problemów z demem jest o wiele więcej wiec cieszmy sie ze wystarczy odlaczyc neta ;P

 

14 dni ^^ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za słabe konsole macie Pany ;P

 

a tak serio to dziwne że jednym działa drugim nie, na pc tych problemów z demem jest o wiele więcej wiec cieszmy sie ze wystarczy odlaczyc neta ;P

 

14 dni ^^ ;)

Czy ja wiem? U mnie na PC nie ma żadnych problemów, może poza tym nieistniejącym wygładzaniem krawędzi ;) Żadnych ścinek czy lagów, a kompa wypasionego nie mam. Trochę chyba zawyżyli te rekomendowane wymagania, żeby ludzie pobiegli do sklepów po nowy procesor czy kartę graficzną. Albo PS4 ;) 

Co do dema to gra się przyjemnie, inaczej niż w 13, w którą grałem ostatnio. Być może kupię sobie na PC, bo na razie nie chcę kupować nowej konsoli, a na PS3 ta gra nie będzie taka sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ? :rolleyes:

up :shok:

Ja liczę na 199zł w dniu premiery :P demko strasznie mi się spodobało :)

Niestety, ale nie licz na taką cenę, aczkolwiek może będzie tak jak kiedyś z 12 albo 13, którą sprzedawali w MM i Saturnach za 159zł.

Ja wyrwałem za 213zł z wysyłką (Allegro + rabat 20zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę w empiku sprzedać fife 14 na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo to co zrobili ze strzałami z dystansu to jest jakaś parodia. Jak dam gałkę idealnie w prawo/lewo to piłka leci prosto w bramkarza, jak lekko przechylę to już daleko w trybuny i nie ma znaczenia czy po ziemi czy po górze. Nawet Gerrard nie atakowany nie potrafi trafić z dystansu w bramkę.

 

Bramkarze jednak do poprawy, piłka się lekko turlała po linii końcowej a Waidenfeller nie potrafił jej złapać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo, kiedys lecac i chcac strzelic np takim Messim po dlugim to bylo pyk i brama a tutaj w bramke nawet trafic nie umiem ;d

A jak juz trafie to bramkarz lapie, ale podoba mi sie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kilka goli ze sporego dystansu strzeliłem. Podobnie kilka technicznych rogalików. Z około 40-45 metrów miałem słupek. :) Jak narazie gra bramkarzy i strzały mi odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzały sa cienkie jak zupa więzienna, nie da sie ukryc ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×