Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie podepne sie do kogos pod dodatek o ile dziala tak jak inne gry ze mozna z kims wziasc na pół, przeleje polowe kaski na konto ktos chetny?

Edytowane przez szeryffo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po konkretnej batalii z Amygdalą w lochach splugawionych udało się w końcu ogarnąć idealną strategię w jej drugim etapie. Więc jeśli się ktoś męczy z tym cholerstwem... W drugiej fazie gdy wyrwie te zasrane łapska i ma zasięg jak snajper... Lecicie pod nogi (tu znany sposó :cool: iiii spokojnie. Stańcie za nią i bijcie w ogon. Jeden lub dwa uderzenia i poczekajcie aż tupnie noga ładując stamine w tym czasie. I teraz najważniejsze! Gdy skoczy. Nie ruszajcie się z miejsca. Stójcie jak wryci. Ona nie skacze na Was a zwyczajnie wyskakuje do góry by się odwrócić. W momencie gdy wyskakuje możecie też załadować mocne uderzenie. I gdy wyląduje lecicie znowu między nogami za ogon by ją lać. Idzie wolno ale jest to droga do sukcesu :) Jeśli gracie z towarzyszem to niech idzie jako wsparcie pod ścianę i czeka w razie gdybyście padli. Bo w dwóch może być za duże zamieszanie i można nie wyczuć ruchu przeciwnika gdy ten targetuje się na waszym towarzyszu. W wirze walki nie wyczaicie tego a tak gdy jest skupiona na Was, przewidzicie jej ruchy.

Cholera wszystkie walki nagrywam a tej akurat nie nagraliśmy, zwłaszcza że łapy mi się trzęsły :P Tak więc misja to pomóc w platynie znajomemu i dopiero wskakuje w DLC! No i jeszcze ten nieszczęsny F4 do ukończenia... Jako iż nie chce by kupka wstydu rosła.

Cieszy że dodatek jest trudniejszy! Będzie kolejne wyzwanie, aż się morda cieszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzisiaj sprawdzę, bo się męczę z tym bossem niesamowicie, nie wiem ile już razy próbowałem, do 3 fazy dochodzę bez problemu ale potem zazwyczaj ginę gdy skacze.

Psa zabiłem za drugim razem bez większych problemów, a tutaj tak się zaciąłem jak na żadnym innym bosie :)

 

Dodatek rzeczywiście ma konkretny poziom trudności, ma na to też wpływ że wszyscy przeciwnicy mają quadrylion HP :P

Jak zabiję Amygdalę to zacznę grać na serio bo nie mogę się przez tego bossa skupić na DLC.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up A ja miałem z kolei odwrotnie. Z psem się potwornie męczyłem a Amygdala padła za drugim razem.

Jak wrócę z pracy to biorę się za dodatek :D Jak ja dłuuuuugo w Bloodbona nie grałem :/

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up A ja miałem z kolei odwrotnie. Z psem się potwornie męczyłem a Amygdala padła za drugim razem.

Jak wrócę z pracy to biorę się za dodatek :biggrin:

Jak robiłem ją poprzednio to miałem podobnie pies masakra a Amygdala poszła gładko, wystarczyło stać za nią i skakała zawsze do przodu.

W którymś patchu to poprawili i teraz skacze zawsze na łeb, ale sprawdzę sposób z postu powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam też kupiłem ten dodatek choć z tego co widzę to mogę mieć problem, żeby w niego zagrać. Gdzieś czytałem, że Bloodborne nie jest przeznaczony dla "niedzielnych graczy" czyli dla mnie ale póki co jakoś mi idzie choć jestem na początkowym etapie. Właśnie stoję przed drzwiami za którymi prawdopodobnie czeka na mnie Amelia i trochę boję się je otworzyć ;)

W Starym Yharman nie trafiłem na tego bossa Bestię Żądną Krwi. Wrócić najpierw do nie przed Amelią ? Który z tych bossów jest trudniejszy ?

Najważniejsze, że jak do tej pory gra mi się bardzo podoba i naprawdę wkręciła mnie na maksa choć jak pisałem wcześniej zdaję sobie sprawę, że przy moim skillu pewnie jej nie ukończę :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłem ją poprzednio to miałem podobnie pies masakra a Amygdala poszła gładko, wystarczyło stać za nią i skakała zawsze do przodu.

W którymś patchu to poprawili i teraz skacze zawsze na łeb, ale sprawdzę sposób z postu powyżej.

Ja jak głupi próbowałem odskoczyć gdy ona wyskakiwała do góry. A okazało się że trzeba zachować zimną krew i nie ruszać się. Ona wyskoczy tak że gdy wyląduje to ustawi się idealnie by lecieć pod jej nogami za ogon. No mi za pierwszym razem poszło z nią lżej niż właśnie wczoraj. Aczkolwiek gdy się zorientowaliśmy z tym że nie skacze na nas to w zasadzie poszło w miarę gładko. Ale na spokojnie (ta na spokojnie...) biegłem gdy wylądowała od razu za nią i dwa hity, orientacja w tym co robi i chwila na odnowienie staminy. Nie dopuść by mieć jej za mało w razie ucieczki. Nie wiem tylko czy lepiej ogień czy prąd na broń. Ja używałem prąd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amygdala nie jest prosta, ale kluczem jest Ludwik 2H plus dobre wyczucie gdzie stać w trzeciej fazie - generalnie trzymając się ogona i nawet jak skoczy, to nie na Was, uważajcie tylko żeby Was nie zdeptał :)

 

Ten filmik może pomóc 

 

 

A co Old Hunters - jest cudownie :) na NG+ nawet zwykli przeciwnicy stanowią wyzwanie, walka z Hunterem trzymającym Gutling guna - poezja :) przez przypadek odkryłem bardzo skuteczną taktykę na niego beast_roar.png   ;)

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam też kupiłem ten dodatek choć z tego co widzę to mogę mieć problem, żeby w niego zagrać. Gdzieś czytałem, że Bloodborne nie jest przeznaczony dla "niedzielnych graczy" czyli dla mnie ale póki co jakoś mi idzie choć jestem na początkowym etapie. Właśnie stoję przed drzwiami za którymi prawdopodobnie czeka na mnie Amelia i trochę boję się je otworzyć ;)

W Starym Yharman nie trafiłem na tego bossa Bestię Żądną Krwi. Wrócić najpierw do nie przed Amelią ? Który z tych bossów jest trudniejszy ?

Najważniejsze, że jak do tej pory gra mi się bardzo podoba i naprawdę wkręciła mnie na maksa choć jak pisałem wcześniej zdaję sobie sprawę, że przy moim skillu pewnie jej nie ukończę :sweat:

Ja bardziej męczyłem się z Amelią, na Bestie taktyka jest taka by zawsze robić unik przez jej lewe ramię czyli unikiem od prawej ją okrążać i lać. O ile dobrze pamiętam :) I to jest cudowne w tej grze, tu nie ma pójścia na spałę, tylko obserwacja zachowania i dobre wyczucie przeciwnika.

I spoko, znam niedzielnych graczy którzy aktualnie platynują te grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz grę na płycie czy cyfrową? Bo rozumiem, że psstore chce abyś kupił grę od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzisiaj sprawdzę, bo się męczę z tym bossem niesamowicie, nie wiem ile już razy próbowałem, do 3 fazy dochodzę bez problemu ale potem zazwyczaj ginę gdy skacze.

Psa zabiłem za drugim razem bez większych problemów, a tutaj tak się zaciąłem jak na żadnym innym bosie :)

Dodatek rzeczywiście ma konkretny poziom trudności, ma na to też wpływ że wszyscy przeciwnicy mają quadrylion HP

Jak zabiję Amygdalę to zacznę grać na serio bo nie mogę się przez tego bossa skupić na DLC.

Też tak miałem - do momentu wyrwania sobie rąk dochodziłem bez straty 1 hp, a później przy obijaniu nóg zawsze na mnie w końcu spadła. Postanowiłem więc nie wchodzić jej pod nogi i tak ją zabiłem. Jej zasięg po wyrwaniu rąk jest gigantyczny, ale trzeba go wyczuć. W pierwszej fazie walki wystarczy biegać pod ścianą, w drugiej trzeba czasem uciec po przekątnej, przebiegając obok/pod nią, można przy okazji raz albo dwa strzelić w nogę i biec dalej. Jasne, czasem biegnąc na nią, żeby ją ominąć, nadziemy się na jakiś cios, ale żaden nie jest instant killem jak skok.

Za to właśnie kocham BB - całe forum może podawać mi najprostszy sposób, a dla mnie akurat lepszy okaże się ten teoretycznie trudniejszy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No to faktycznie wybrałeś trudniejszy sposób i chyba bardziej czasochłonny? My wczoraj próbowaliśmy nawet przyzwać tego biednego NPC do pomocy :) Ale dostał baty... :P Właściwie to przeszkadzał nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam czasu grać, ale jestem na NG+ i pytanie, czy wystarczy tylko amelie ubić, żeby dostać się do dlc? Czy z tą bestią żądną krwi też będę musiał się ponownie mordować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No to faktycznie wybrałeś trudniejszy sposób i chyba bardziej czasochłonny? My wczoraj próbowaliśmy nawet przyzwać tego biednego NPC do pomocy :) Ale dostał baty... Właściwie to przeszkadzał nam.

Mi się wydał właśnie mniej czasochłonny. Cios w głowę lub rękę po jej ataku zadaje więcej dmg niż obijanie ogona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za głupie pytanie ale,nie wiem jak działa ten dodatek.Kilka miesięcy temu przeszedłem grę i jestem na poziomie NG+,ale nie chciało mi się jej drugi raz przechodzić i dałem sobie spokój,teraz kiedy wyszedł dodatek chciałbym do niej wrócić,czy po kupnie dodatku będę chodził tylko po nowym lokacjach,czy muszę wszystko od nowa przechodzić ? Jak to działa ? Z góry dzięki za odpowiedź.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też platyne walnąłem zaraz po premierze i nie dostałem kodu na motyw :sad:

Chyba nie wszyscy dostali, ja dostałem i dałem kod koledze, który też wbił, a nie dostał, a lubi takie rzeczy. Zawsze przyczyna może leżeć w tym, że ktoś może nie mieć wyrażonej zgody na otrzymywanie maili od Sony, ale akurat mój kolega ma wyrażoną zgodę i cały "spam" otrzymuje, a motywu nie dostał. Jak to wszystko działa podobnie jak PSN, to jakoś mnie to nie dziwi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki muszę teraz coś zrobić jak przyjdę zadzwonię do Sony bo kasę ściągnięto a DLC dalej nie mam. Support nie odpisał, dziwna sytuacja na czacie wiki koleś wczoraj miał chyba podobną sytuację.

Mam płytę tak jak klikam w motyw to mam kłódkę jak w dlc to 84 zł muszę zapłacić. W historia mam, że ściągnęli hajs.

inne osoby z płytami też mają problemy? Bo jak się ma grę na płycie to wchodząc do biblioteki to zawsze jest opcja aby cyfrowo kupić grę. Może dlc nie widzi, że masz podstawkę. Atakowaliscie to coś co leży w archikatedrze na ołtarzu gdzie ten wisiorek z okiem można znaleźć? Bo tam jest opis, że czaszka zyskuje wtedy oczy a jak wiadomo czaszka jest na ołtarzu gdzie to bydle śpi:) Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to, ja mam na plycie i dodatek cyfrówka, nie było problemów. Coś się zwyczajnie zdupczyło, wszyscy wiedzą jak działa sklepik sony ;\

Na pocieszenie muzyczny masterpiece ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam też kupiłem ten dodatek choć z tego co widzę to mogę mieć problem, żeby w niego zagrać. Gdzieś czytałem, że Bloodborne nie jest przeznaczony dla "niedzielnych graczy" czyli dla mnie ale póki co jakoś mi idzie choć jestem na początkowym etapie. Właśnie stoję przed drzwiami za którymi prawdopodobnie czeka na mnie Amelia i trochę boję się je otworzyć ;)

W Starym Yharman nie trafiłem na tego bossa Bestię Żądną Krwi. Wrócić najpierw do nie przed Amelią ? Który z tych bossów jest trudniejszy ?

Najważniejsze, że jak do tej pory gra mi się bardzo podoba i naprawdę wkręciła mnie na maksa choć jak pisałem wcześniej zdaję sobie sprawę, że przy moim skillu pewnie jej nie ukończę :sweat:

Generalnie w całej serii Soulsow i Bloodborne jest tak - przynajmniej w moim przypadku - ze im dalej tym łatwiej (co nie znaczy, że latwo). Na początku uczysz się mechaniki gry i rozwijasz swoją postać, potem już idzie w miarę z górki (nie licząc pozniejszych lochow gdzie masz połowę hp - tutaj ostro dostajesz w kość niezależnie od skilla)

Amygdala nie jest prosta, ale kluczem jest Ludwik 2H plus dobre wyczucie gdzie stać w trzeciej fazie - generalnie trzymając się ogona i nawet jak skoczy, to nie na Was, uważajcie tylko żeby Was nie zdeptał :)

Ten filmik może pomóc

https://www.youtube.com/watch?v=rUAdXxeiSm8

A co Old Hunters - jest cudownie :) na NG+ nawet zwykli przeciwnicy stanowią wyzwanie, walka z Hunterem trzymającym Gutling guna - poezja :) przez przypadek odkryłem bardzo skuteczną taktykę na niego beast_roar.png ;)

Moja jedyna taktyka było dziekowanie Bogu za ten wielki głaz Edytowane przez donsarcasm
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Bb splatynowałem i postacią skończyłem chyba na ng++, czyli wszystkie 3 zakończenia. Czyli jakbym chciał grać dlc swoją postacią to miałbym ng+++. Ciekawe czy dam radę czy też trzeba będzie zakładać nową postać.

Tapnięte z HM 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończyłem dlc. Po prostu cud miód, maliny. Dlc dość wymagające. Jaszcz polowanie na parę itemkow. Ma ktoś pomysl jak zdobyć Accursed Brew?

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończyłem dlc. Po prostu cud miód, maliny. Dlc dość wymagające. Jaszcz polowanie na parę itemkow. Ma ktoś pomysl jak zdobyć Accursed Brew?

After the last boss, go to the Fishing Hamlet, hit the NPC at the start then talk to them to receive the tool.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

After the last boss, go to the Fishing Hamlet, hit the NPC at the start then talk to them to receive the tool.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

No własnie tak robiłem i nic nie dostałem. No nic poczekam może coś źle robię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś ugrzązł przy Ludwigu i miał problemy z zabiciem tych dwóch wielkoludow co by spokojnie przywołać NPC to jest na nich łatwy sposób

https://youtu.be/zD3a0Laqp2U

Po pokonaniu Ludwiga nie spieszcie się z zabiciem go

przebierzcie się w jakieś ciuchy kościelne pogadajcie z jego głową i na pytanie odpowiedzcie - tak. Dostaniecie wtedy moonlight sword

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×