Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Platyna jest moja! W końcu! Cudowne uczucie ;) 

Nigdy nie grałem w nic od From Software, ale takie wymagające i wynagradzające gry mi się podobają, DS3 biorę na premierę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratsy, teraz powinienes dostac kod na specjalny temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś maila? Ja miałem w spamie. Możliwe, że przyjdzie za jakiś czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, sprawdzałem. Może przyjdzie, poczekam.

Wahałem się, czy kupić dodatek do BB, czy sprzedać grę i kupić Fallouta 4. Zwyciężyła chęć zagrania w coś nowego. Po co to piszę? Sprzedałem Bloodborne za 120 zł, a kupiłem za 130. 90 godzin wyśmienitej rozrywki kosztowało mnie 10 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj swój kod, ale dopiero po kilku dniach od zdobycia. Dodatkowo zaznaczyłem dwie opcje w ustawieniach, które podobno mają pomóc w otrzymaniu kodu. Sprawdź może u ciebie też pomoże. Ustawienia > zarządzanie kontami > informacje o koncie > preferencje komunikacji i tam są dwie opcje, które zaznaczyłem i potwierdziłem.

 
Dodam jeszcze, że nie obchodzą mnie trofea i zazwyczaj unikam rpgów, ale Bloodborne mnie tak wciągnął, że po przejściu było mi mało i chciałem poznać wszystkie bronie, każde zakończenie, nowych przeciwników i bossów.
Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś coś dostał to daj znać. 

Btw dopiero dziś, szykując Bloodborne do sprzedaży, zauważyłem, że gra ma dwustronną okładkę :D czad!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z gmail i kod nie znajdował się w głównych tak jak np. wiadomości od sony dotyczące zakupów w store, ale w zakładce oferty gdzie przychodzą jakieś reklamy itp. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest dokładnie napisane w mailu bo sobie przeglądnę, jaki temat, też mam gmaila ?

 

Taki jest temat maila.

 

Odbierz swą zdobycz, śmiały tropicielu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki za info nić nie dostałem niestety trzeba czekać, platynę wbiłem zaraz po premierze gry.

 

A sprawdzałeś w zakładce oferty? Albo w spamie? Powinieneś dostać kod skoro platyne wbiłeś zaraz na początku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim razie nie wiem. Możliwe, że jeszcze doślą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też platyne walnąłem zaraz po premierze i nie dostałem kodu na motyw :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sobie odświeżam grę po ponad pół roku i dużo rzeczy już ominąłem, po prostu już nie pamiętam. Martwi mnie, że dodatek kosztować będzie ponad 80zł, a pewnie pogramy 5 godzin. Szkoda, że DS3 nie wypuszczą szybciej.

No mam nadzieję, że będzie dłuższy niż 5 godzin i cena zostanie uzasadniona:D Ja tam psn odłożone specjalnie tak czy siak mam na dodatek;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem kod na mottw za platynę. Wbiłem ją w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie motyw dotarł po jakiś 4-5 dniach od wbicia platyny.

Swoją drogą mat_eyo - DS3 bym jednak w ciemno nie brał ;) Blooborne to trochę inny styl walki, w którym się z marszu zakochałem, a takiego DS już nie potrafiłem strawić (a to nie jedyna różnica).

Warto wcześniej sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to walka w DS3 ma być mieszanką DS z Bloodbornem. Szybsza niż w desach, ale nie tak dynamivzna jak w Bloodborne. Jak dla mnie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol

.....

 

 

a propos skyrim  ;)

 

2169996-2094227-dark_skyrim.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te motywy u was się nazywają bo ja mam dwa wcześniej ściągnięte : Bloodborne City of Yharnam i Bloodborne Nightmares ?

Masz ściągnięte dwa, które były wcześniej dostępne. Ten się nazywa Bloodborne Platinium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem i ja przygodę z Bloodborne. Nigdy nie grałem w podobne tytuły. Nie jest łatwo. Jestem w pierwszej lokacji no i ginę co chwilę obiecując sobie, że więcej tej gry nie odpalę. Oczywiście po chwili próbuję znowu i tak w kółko - coś mnie ciągnie do Yharnam :P

Pytanko odnośnie broni i postaci dla początkującego ? Ja wybrałem Ostatniego Ocalałego i Topór Tropiciela. Czy broń po transformacji w tą dłuższą oburęczną wersję ma taką samą wartość bojową ?

A może polecicie jakąś inną broń na początek ?

Jak zwabiać przeciwników np otoczakami. Ciskałem w tłum przeciwników a oni nie reagowali ...

No i pistolet to z tego co się zorientowałem to przeciwnika raczej nie ubiję a tylko ogłuszę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam swoje pierwsze godziny z BB. Po poznaniu mechaniki i pomęczeniu się gra okazała się potem bardzo łatwa:D Ja grę przeszedłem z Rozpruwaczem, więc mogę Ci tylko te broń polecić. Tych otoczek nawet nie używałem. Zwabiałem ich w taki sposób, że przykładowo podbiegałem pod ognisko (1 lokacja ) i za mną sie puściło kilku, więc ich po kolei rozwalałem:P No ciężko by było ubić pistoletem. Też raczej go używałem tylko, żeby zwabić stworki:D PS: Też chciałem na początku grę wyrzucić, bo jako pierwsza wywołała u mnie, że tak napisze depresje gracza:P

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest jakiś limit czasowy na wbicie tej platyny, aby ten motyw dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×