Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To ja ubilem ludwiga, tych zdeformowanych kolesi i lalkę w wieży zegarowej ale Laurenca ani widu ani słychu. Co pominalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega napisał, że nie mógł wyjść z wieży a laurenca już ubil więc stąd pytanie. Nie ogarniam tych nazw miejscowek po angielsku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega napisał, że nie mógł wyjść z wieży a laurenca już ubil więc stąd pytanie. Nie ogarniam tych nazw miejscowek po angielsku:)

Mogłem wyjść z wieży tylko nie wiedziałem gdzie mam dalej iść. Laurence jest w Katedrze, z pierwszego ogniska idzie się do niego, na pewno tam byłeś. To tam gdzie u góry schodów wielki mobek z toporem otwiera drzwi, najpierw zabija dwóch mobkow a potem idzie na Ciebie. W środku widziałeś na pewno leżąca bestie na pomniku czy czymś takim. Wtedy nic się nie działo ale teraz na pewno masz przedmiot czaszka Laurence ( sprawdź ekwipunek) i jak tam pójdziesz znowu to Laurence ozyje. Uważaj, skurczybyk jest wymagający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem wyjść z wieży tylko nie wiedziałem gdzie mam dalej iść. Laurence jest w Katedrze, z pierwszego ogniska idzie się do niego, na pewno tam byłeś. To tam gdzie u góry schodów wielki mobek z toporem otwiera drzwi, najpierw zabija dwóch mobkow a potem idzie na Ciebie. W środku widziałeś na pewno leżąca bestie na pomniku czy czymś takim. Wtedy nic się nie działo ale teraz na pewno masz przedmiot czaszka Laurence ( sprawdź ekwipunek) i jak tam pójdziesz znowu to Laurence ozyje. Uważaj, skurczybyk jest wymagający...

Czaszke już mam:) po wiosce rybackiej się do niego udam:) miałem odwiedzić jeszcze tą miejscowkę ale narazie bieżące lokacje mnie wciągneły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebuje pomocy... informacji. Robiliśmy ze znajomym platyne w BB i wszystkie trofki są wbite za wyjątkiem jednej. Esencji tropiciela. Trofka nie wpadła mimo posiadania w ekwipunku wszystkich wymaganych broni. What the hell? Dodam że przejrzeliśmy chyba z 3 razy wszystkie pozycje wg spisu poradników itp. itd. Cały arsenał zebrany, po walce ostatecznej broń również zakupiona.

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Wyobrażacie sobie zapewne jaka jest to dolina gdy po tak konkretnej drodze do platyny na samym końcu wydarza się coś takiego...

Osobiście zrobiłem Platyne i nie wiem co jest grane że u znajomego nie wpadła. Bo raczej nie jest to zależne od tego że trzeba oprócz posiadania owych itemów, posiadać wykupione umiejętności by móc je nosić? Muszą tylko znajdować się w ekwipunku tak?

Liczę na wasze wsparcie... no takie figle w ukochanej grze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, potrzebuje pomocy... informacji. Robiliśmy ze znajomym platyne w BB i wszystkie trofki są wbite za wyjątkiem jednej. Esencji tropiciela. Trofka nie wpadła mimo posiadania w ekwipunku wszystkich wymaganych broni. What the hell? Dodam że przejrzeliśmy chyba z 3 razy wszystkie pozycje wg spisu poradników itp. itd. Cały arsenał zebrany, po walce ostatecznej broń również zakupiona.

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym? Wyobrażacie sobie zapewne jaka jest to dolina gdy po tak konkretnej drodze do platyny na samym końcu wydarza się coś takiego...

Osobiście zrobiłem Platyne i nie wiem co jest grane że u znajomego nie wpadła. Bo raczej nie jest to zależne od tego że trzeba oprócz posiadania owych itemów, posiadać wykupione umiejętności by móc je nosić? Muszą tylko znajdować się w ekwipunku tak?

Liczę na wasze wsparcie... no takie figle w ukochanej grze :/

Dokladnie mam ten sam problem. Pisałem o tym zdarzeniu pare stron temu. Próbowałem wszystkich sposób i trofeum nie wpada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wyczytałem że podobno patch 1.07 zblokowal te trofeum. Jeśli stworzyłeś postać przed patchem to tak jakby nie zliczał broni i trzeba wykupić 3 pierwsze podstawowe bronie jeszcze raz ze sklepu. To powinno odblokować trofkę. Kumpel dziś pod wieczór spróbuje. Jeśli masz okazje przetestować wcześniej to daj znać.

I należy pamiętać że musi być zakupiona pochodnia oraz pochodnia tropiciela und tarcza.

Ja moją platynkę robiłem nową postacią po wyjściu patcha więc nie było problemu.

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem nawet wszystkie bronie jeszcze raz kupic. Będę dzisiaj wczesniej to sprawdzę. Tylko pochodnia lub (pochodnia tropiciela) i tarcza nie występują w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem kilka rozwiązań:

Kupić tylko gwintowaną laskę,

Kupić wszystkie 3 podstawowe

Kupić podstawową broń na lewą rękę

Kupić wszystkie

Iść dorwać pochodnię

- Pochodnia

* Możemy ją znaleźć w Centralnym Yharnam. Po odrodzeniu się przy lampie w tej lokacji wychodzimy wyjściem na prawo i kierujemy się jedyną słuszną drogą, czyli tam gdzie są przeciwnicy ;) Gdy dojdziemy do wielkiego ogniska gdzie jest palona wielka bestia zauważymy z przodu bramę. Należy obejść ją przejściem po lewej stronie i zabić mutanta z cegłą. Przy bramie znajdziemy pochodnię.

Podejrzewam że jeszcze ewentualnie trzeba dorwać tarczę i pochodnię tropiciela jeśli nie jest do kupienia a trofka dalej będzie zwieszona.

- Drewniana Tarcza

* Możemy ją znaleźć przy ciele w Rewirze Katedralnym. Po odrodzeniu się na lampie w tej lokacji idziemy prosto, wychodzimy z katedry i skręcamy w prawo. Wchodzimy po schodach, zabijamy 2 przeciwników a tuż obok w ciele martwego człowieka znajdziemy tarczę.

- Pochodnia Tropiciela

* Znajdziemy ją w Starym Yharnam, od razu po wyjściu za drzwi skręcamy lekko w prawo na pewnego rodzaju balkonik, zeskakujemy z niego na dach budynku poniżej i tam znajdziemy pochodnię.

A z innej beczki, siedzę wczoraj na słuchawkach grając w dodatek i znajomy pyta czy ciężej jest. Mówię mu że jak na razie jak w masło, nie jest ciężko... i w tym momencie zostaje rozsmarowany przez niby łatwego przeciwnika... wymowna cisza w słuchawkach.

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje dzisiaj zdobyć te rzeczy na nowo. Jak byś mial jakies nowe informacje daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja czekam na info czy zadziałało :) Ale to będzie na bank rozwiązanie. Któraś z broni się zgliczowała i trzeba ja nabyć na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja już wioskę rybacką przebyłem, te podziemia też i npc z łukomieczem jak nie było tak nie ma. Na początek pozbęde się Laurenca bo coś ten boss z tych podziemi nie chce dać się zabić. Ale dzisaj jak przysiądę to skończe dlc. Powiedzcie jeszcze Pani jak otworzyć te drzwi za ludwigiem co koleś się pyta czy słyszymy dzwon?

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simon,

a odblokowałeś skrót do pierwszej lampy, tam koło tych pajęczyc z czerwonymi odwłokami? Tam stoi NPC, po zagadaniu z nim pojawia się on następnie koło lampy obok latarni morskiej. On Ci daje łukomiecz i klucz do celi tamtego gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

npc pojawił się najpierw przy pierwszym skrócie, a póżniej jak wjechałem razem z ołtarzem w górę stał przed wejściem i mówił, żeby zabić tą babkę z wieży zegarowej. O której latarni mówisz? bo szczerze mówiąc nie pamiętam, żadnych pająków.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to musi być przy lampie w chatce koło latarni morskiej. Leży na ziemi, może go nie zauważyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale kolega już zaliczył wioskę rybacką, a do tej lokacji bez zabicia powyższych bossów się nie dostaniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba już lezą i zdychają :) spotkałem tylko typka co chodzi i nawija o tym, że kosciół jest zły:) dzisaj tam teleportne się i rozejrze się dokładnie. jedynie ze skrótów tą drabine odblokowałem:) ale zawsze tam leciałem do przodu bo te wielkie potwory na ng+ to przegięte:) i da mi też klucz do tych drzwi za ludwigiem tak? a tak poza tematem, ma ktoś link do soundtracku z drugiej części walki z ludwigiem? epicki podkład pod tą walkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeum zdobyte ;)

Podniosłem pochodnie i wpadł trofik :D

Tylko wcześniej jeszcze w sklepie wszystkie rzeczy sprzedałem i większość od nowa kupiłem, ale wcześniej już to robiłem i nie pomagało. 

Tak więc pochodnia najwyraźniej pomogła.

To teraz pora na ostatnie trofeum i będzie platyna :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty! Cieszy taka wiadomość :) Ale widzę że została CI królowa :P Kawałek drogi do niej jest przez lochy... Już blisko jesteś? Czy dopiero zaczynasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ci zostało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D ucieszyłem się bo 3 dni wszystko próbowałem i nie wpadało

Zostało mi trofeum za królową.

3 lochy dopiero za mną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu to powodzenia życzę i wytrwałości  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masso555

W razie czego chętnie pomogę ale musisz wtedy wejść po glifie do mnie w poniższe lochy, bo ciągle mam utworzone i wyczyszczone:

Niższy Pthumeryjski Labirynt

Przeklęte Splugawienie Pthumerów

Pthumeryjskie Ihyll

Chore Loran

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie Watchdoga i moje z nim przeboje  :P ... jak go w końcu pokonałem to na początku nie mogłem uwierzyć, że to już  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×