Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na Micolasha miałem taki patent, że walczyłem z nim normalnie, a jak robił to gwiezdne zaklęcie to podbiegałem i używałem "ryk bestii". Padał na ziemie przerywając zaklęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w drugiej, gdzie spada się do niego z balkonu to strzelałem do niego w trakcie kiedy coś próbował czarować. Podbiegałem i wtedy uderzenia, do końca staminy. I tak w kółko. Easy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lochach nie można odzyskać tętnień krwi ? Zabiłem swojego wcześniejszego oprawcę ale nie miał mojej zguby. Przeszukałem dokładnie lokację pozabijałem wszystkich wrogów i nic :mellow: . Trochę szkoda bo trochę tego było a zbieram na Ostrze Ludwiga :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lochach nie można odzyskać tętnień krwi ? Zabiłem swojego wcześniejszego oprawcę ale nie miał mojej zguby. Przeszukałem dokładnie lokację pozabijałem wszystkich wrogów i nic :mellow: . Trochę szkoda bo trochę tego było a zbieram na Ostrze Ludwiga :sweat:

Pewnie gdzieś leży na ziemi. Sprawdź dokładnie bo raz jest tak, że ten co Cię zabił ich nie ma tylko leżą gdzieś w kącie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś więcej o wersji GOTY? Tzn. czy DLC będzie na płycie, czy tylko w formie kodu? U nas ciągle brak wieści o tej edycji w pudełku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Micolasha jest bardzo fajny patent, aczkolwiek trochę...no trzeba przyznać że to oszustwo.

Przed 1.07 ten sposób dalej działał.

DLC idzie jak po masełku, ale gram bardzo wolno, staram się nie pominąć niczego. Robię questy u NPCów i tak się zastanawiam...

Spotkałem jednego łowce przed wejściem do Sali Badań w celi, który trzyma dzwonek, zapytał się mnie czy słyszę dzwony, odpowiedziałem mu że tak, sieknął focha i teraz nie jestem pewny czy nie spieprzyłem tego zadania.

Trzeba przyznać że ciekawe wdzianko ma :biggrin:

Co do bossów jest łatwo do póki nie trafiłem do Wieży Astralnej...

Powiem tak, stosowałem różne taktyki, ale pani Maria nie chcę sczeznąć, gram na NG+ ostrzem pogrzebowym (Burial Blade). Dopóki mam naboje do kości starego tropiciela to jest łatwo, ale po czasie i one się kończą i wtedy jestem w dupie, dochodzę do trzeciej fazy i ginę, dziewoja tak spamuje tym swoim mieczem bez wytchnienia, zamaszyste ataki, cięzko wyczuć gdzie obrywasz, bo krew chlusta na wszystkie strony z tego Rakuyo.

Całkiem nieźle radzi sobie Wrózbita Ebrietas, ale później atak staje się nie przydatny podczas kolejnych faz.

Parowanie chyba jest zbugowane, nawet jak zmuszę ją na kolanko to i tak bardzo często ataki nie wchodzą.

W sumie już nie wiem co mam robić, chyba pójdę na innego bossa a do niej wrócę za jakiś czas, po części zwalam winę na to że gram tylko jedną ręką, i reakcje czasami nie są takie jak być powinny, mamy do czynienia z bardzo szybkim bossem. 

 

Dzięki:) ten patent jest mistrzowski:) dalej działa więc może FS uważa to za sprytny sposób nie oszustwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić patent z save aby mięć trzy zakończenia ?

Jaki pendrive ? Mam trzy różnych firm i żadnego PS4 nie widzi :(

Formatować w Fat32 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bossów jest łatwo do póki nie trafiłem do Wieży Astralnej...

Powiem tak, stosowałem różne taktyki, ale pani Maria nie chcę sczeznąć, gram na NG+ ostrzem pogrzebowym (Burial Blade). Dopóki mam naboje do kości starego tropiciela to jest łatwo, ale po czasie i one się kończą i wtedy jestem w dupie, dochodzę do trzeciej fazy i ginę, dziewoja tak spamuje tym swoim mieczem bez wytchnienia, zamaszyste ataki, cięzko wyczuć gdzie obrywasz, bo krew chlusta na wszystkie strony z tego Rakuyo.

Całkiem nieźle radzi sobie Wrózbita Ebrietas, ale później atak staje się nie przydatny podczas kolejnych faz.

Parowanie chyba jest zbugowane, nawet jak zmuszę ją na kolanko to i tak bardzo często ataki nie wchodzą.

W sumie już nie wiem co mam robić, chyba pójdę na innego bossa a do niej wrócę za jakiś czas, po części zwalam winę na to że gram tylko jedną ręką, i reakcje czasami nie są takie jak być powinny, mamy do czynienia z bardzo szybkim bossem.

Walcz z nią w zwarciu cały czas. Jest szybka ale ma w miarę przewidywalne ruchy. W ostatniej fazie jak będziesz trzymał ja na dystans to będziesz bardziej podatny na jej wszechobecne "krwiste" ciosy ale będąc z nią w zwarciu będzie o wiele latwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napiszę że ufoki z ogrodu, to wyjdę na janusza? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe żartowałem oczywiście ;) ten boss jest pomyłką na tle swoich kolegów z dlc.

Co do pytania, to chyba Ludwiczek najwięcej faków wywołał. Bestia z katedry też mu niewiele ustępuje, szczególnie na ng+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wdg was najtrudniejszym bossem w DLC, bo solo to mi się wydaje, że Ludwig straszny kot jest ? Miałem tyle podejść co Watchdoga w dungeonach...

Ludwiga z NPC pokonalem za 3cim razem ale z Laurence straciłem dobre 3h.

Gdzie można przywołać NPC do walki z Kosem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem robić nową postać 3-4 miesiące przed DLC, przed Father Gascoigne czekałem 20 minut żeby komuś pomóc i ani razu nikt mnie nie przyzwał.

Wczoraj nie czekałem tam dłużej niż 2 minuty na przyzwanie, trzeba grać i korzystać póki ludzi jest masa na serwerach.

Wiadomo czy to ostatnie DLC czy możemy się spodziewać więcej?

Jeśli chodzi o fabułę to jest to moja ulubiona część serii (i zaraz za Demon's Souls w ogóle ulubiona część) i chętnie poznałbym więcej tego świata.

Jak ktoś jest zainteresowany fabuła tu tutaj jest opracowanie fabularne gry zrobione przez jednego z użytkowników reddit (90! stron): https://docs.google.com/document/d/1k7ST7Ysc9I3s6zLXr-DOzWjoAtu6afOOCaU3ucCdBDk/edit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcz z nią w zwarciu cały czas. Jest szybka ale ma w miarę przewidywalne ruchy. W ostatniej fazie jak będziesz trzymał ja na dystans to będziesz bardziej podatny na jej wszechobecne "krwiste" ciosy ale będąc z nią w zwarciu będzie o wiele latwiej

W tych moich próbach zauważyłem że w w zwarciu jest dużo łatwiej, najlepiej chyba zawsze robić uniki w jej kierunku, bo jak nas złapie na swoje kombo to pasek szybko się czyści, tylko denerwuje mnie że ta kamera tak wariuje. Oglądając moje walki zauważyłem że jestem za łakomy, przez co często ginę. No to skoro jakieś wnioski już wysnułem... jeszcze kilka podejść i może dam radę.

coś czuję że to będzie mój nemezis ;/

Co do ufoków to z tarczą nie stanowią żadnego wyzwania, ale nie powiedziałbym że to taki gwiezdny emisariusz DLC, walka potrafi być dezorientująca, szczególnie jak się nie wie że ten kosmiczny atak nadchodzi tylko od strony Astralnej wieży.

Ludwig to prościzna z NPC, teraz żałuję że do walki przyzwałem Henriettę, bo czuję że dałbym rade bez niej, aczkolwiek trzeba przyznać, jako odwracacz uwagi, sprawdza się bardzo dobrze.

 

Zacząłem robić nową postać 3-4 miesiące przed DLC, przed Father Gascoigne czekałem 20 minut żeby komuś pomóc i ani razu nikt mnie nie przyzwał.

Wczoraj nie czekałem tam dłużej niż 2 minuty na przyzwanie, trzeba grać i korzystać póki ludzi jest masa na serwerach.

Wiadomo czy to ostatnie DLC czy możemy się spodziewać więcej?

Jeśli chodzi o fabułę to jest to moja ulubiona część serii (i zaraz za Demon's Souls w ogóle ulubiona część) i chętnie poznałbym więcej tego świata.

Jak ktoś jest zainteresowany fabuła tu tutaj jest opracowanie fabularne gry zrobione przez jednego z użytkowników reddit (90! stron): https://docs.google.com/document/d/1k7ST7Ysc9I3s6zLXr-DOzWjoAtu6afOOCaU3ucCdBDk/edit

 

shemaforash, tak to ostatnie DLC niestety. Mam nadzieję że nie ostatni Bloodborne w ogole, bo uniwersum bardzo przypadło mi do gustu, chyba nawet bardziej niż Dark Souls.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lochach exp leci w setkach tysięcy (od 3 poziomu).

Robiąc tylko lochy fabularne kupiłem maksymalną ilość przedmiotów od messengera (nie licząc kamieni).

Pierwszy poziom lochów możesz atakować na 40 poziomie, drugi na 60, a od 80 (jak masz 40+ VIT) możesz zrobić resztę.

Niestety ale w lochach na Ludwiga  nie zarobię  :P  Wpadłem na takiego przerośniętego ognistego pieska i nie mam pomysłu jak go pokonać.

Chyba trzeba będzie spróbować rozprawić się z Amelią a lochy zostawię sobie na później ;)

Rozumiem, że jak ją pokonam to wtedy odblokuję sobie dostęp do DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@majkel73, tak. Tylko Ojciec i Amelia żeby uzyskać dostęp do koszmaru.

@hunteriarz
Cóż, parowanie jest zepsute w tej walce, średnio trzy na dziesięć powaleń pozwala mi na udane parowanie, w siedmiu pozostałych macham bronią jak idiota :biggrin:
Próbowałem już i odnoszę wrażenie że to jest kompletnie losowe...niestety.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garłacz nawet nieźle się spisywał, ale to już nie ważne, wiecie jakie to jest uczucie gdy bossowi zostawał centymetrowy pasek życia, a wy nie byliście w stanie zadać ciosu i ginęliście? Ja miałem to kilka razy, dostawałem już spazmów na samą myśl kolejnej walki. W końcu, po wielu morderczych próbach... zabrałem ją ze sobą do grobu i to tylko jedną ręką, która się trzęsła jak japoński wibrator.

Już nie wrzucam całej walki bo po co, "tupot tupot tu panika" tak można to określić. 



Nigdy nie miałem tylu problemów z bossem co z Lady Marią, cieszy mnie fakt że ta walka już za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, ale o to się będę martwił jak do niego dojdę. Chciałbym teraz iść do innej bestii, która czeka na mnie w Archikatedrze. Też słyszałem że walka nie należy do najprostszych.

Ogólnie muszę się przyznać że jestem rozczarowany setem Marii, o ile sam płaszcz wygląda nawet ok, o tyle ten kapelusik jest śmieszny, nie wygląda tak dostojnie jak na oficjalnej okładce. Jakbym miał za duży łeb, statystyki to wiadomo, iluzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Harrowed+Set
Ten jest całkiem spoko, lubię takie rozdarte ciuchy.
Ale i ten.
http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Brador%27s+Set
Taki w stylu kruczego setu.
Ogólnie nie jest źle, ale po secie z okładki spodziewałem się czegoś lepszego, a niestety nie do końca owy set, przypomina ten który prezentuje się na obrazku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harrowed Set to jak dla mnie najlepiej wyglądający armor. Kwestia gustu rzecz jasna...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wchodziłem w DLC jak w masło na NG+, tak Laurence doprowadza mnie do szału w drugiej fazie, jak go dzisiaj nie położę to pad wyleci przez okno :)

Macie na niego jakiś magiczy sposób? dodam, że na NG+ taktyka polegająca na punktowaniu  z Łukomiecza się nie sprawdza, mam go na +10 ale HP ściąga raczej symbolicznie   ;)

Edytowane przez Lamkers
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wrzucić screena swoich statystyk, albo po prostu napisać, który miałeś level?

Nie pytaj lepiej :biggrin: 186 jest aktualnie... niestety staty już praktycznie stoją w miejscu.

Przy walce może z 6 mniej było :P Poszedłem w siłę i umiejętności. Nie chce iść w NG+ tą postacią bo bawię się jako wsparcie dla innych. Zresztą w ogóle nie chce mi się kolejny raz przechodzić od nowa. Teraz już tylko coop podczas bosowania.

Zaglądam tu zazwyczaj jak jestem w pracy więc jeśli będę pamiętać to cyknę screena w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna zdobyta :)

Gdyby ktoś się zastanawiał nad tą grą to polecam ją każdemu, żeby ją sprawdził. Nie ma co się zastanawiać. Bossy, lokacje na długo pozostaną jeszcze w mojej głowie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×