Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na ppe.pl w wątku z długością gry macie masę Zrzutów od gościa który już przeszedł grę,są tam nowe kostimy pokazane,inne bronie i różne lokację,wygląda obłędnie

Obłędnie? http://www.ppe.pl/news-34496-przejscie_bloodborne_zajmuje_okolo_45_godzin_-33153-galeria.htmlWidać, że downgrade, chociaż screeny są rozmazane i na żywo pewnie to wygląda dużo lepiej. Design oczywiście niesamowity http://www.ppe.pl/upload/images/news/10/66/80/1066804307.jpg szczególnie to mi się podoba.

Edytowane przez owerfull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Bloodborne wygląda na to, że bardziej będzie się opłacało robić takiego Thiefa, czy postać która jest szybka zada parę ciosów i od chodzi, niż typowego Tanka z tarczą i młotem, czy mieczem.

P.S.
Gdzie zamawiacie swoje kopie BB w sklepach internetowych czy 25 marca śmigacie do sklepów w swoim mieście :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiki jest Saw Cleaver i Saw Spear tylko jak to przetłumaczyć :ohmy: Chyba chodzi o Saw Cleaver.

NIe ma się co kierować angielskimi nazwami, naszych rodzimych tłumaczy często ponosi wyobraźnia i wychodzą różne rzeczy. Piło Tasak ;D

UP; Też zadałem to pytanie, zdecydowałem się na ultimę ;]

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Obłędnie? http://www.ppe.pl/news-34496-przejscie_bloodborne_zajmuje_okolo_45_godzin_-33153-galeria.htmlWidać, że downgrade, chociaż screeny są rozmazane i na żywo pewnie to wygląda dużo lepiej. Design oczywiście niesamowity http://www.ppe.pl/upload/images/news/10/66/80/1066804307.jpg szczególnie to mi się podoba.

 

Jemu nie chodzilo  o to ze grafika jest obledna, tylko  o calosc...

 

@Down

 

BB i Wiesiek to zblizone gry? kek....

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka znowu krucjata? Byla tu dosc burzliwa dyskusja na temat Wieśka, bo ktos bzdurnie porownal te gry ;)

Chlopie to ze ktos POROWNUJE cos nie oznacza ze jest to dla niego NA ROWNI. Niby z czym ma porownywac ze Singstarem ? To bardzo  zblizone gry wiec ludzie wymieniaja spostrzezenia co im sie bardziej podoba i nie podoba w tych tytulach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak na wszelki wypadek. Jak już dorwiemy swoje kopie, nie zdradzajmy za dużo. Jak już to pamiętajmy o spoilerach ;) .

Ja mam ochotę lizać każdy kąt do kości i podejrzewam że w pierwszej lokacji spędzę wieczność :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już dorwiemy swoje kopie, to nikt tu nie będzie pisał bo każdy wsiąknie w grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie do końca. Są tacy co będą meldować o każdym pokonanym mini bossie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu nie chodzilo  o to ze grafika jest obledna, tylko  o calosc...

Dokładnie tak,gra jako całość prezentuje moim zdaniem poziom rewelacyjny

Trzeba też zauważyć że jakość tych zrzutów jest fatalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem pacan, ale po ostatnim gameplayu, gdzie wykastrowali niemiłosiernie Wiedźmina z grafiki, to oprawa Bloodborne zdecydowanie bardziej przypada mi do gustu. O designie przeciwników nie wspomnę, bo to mały majstersztyk. 

Nawet przed downgradem bloodborn wyglądał lepiej. Nie może przez samą grafikę co przez design który wyprzedza wiedźmina o lata świetlne. Zresztą designersko dla mnie na chwile obecną niema lepszej ekipy od from software. Ta gra to raczej pewniak a pisze raczej bo po ostatniej śmieciowej grze sony czyli the order i różnych licznych wpadkach trzeba brać jakąś rezerwę na tą żałosną firmę. Pocieszam się tylko tym że zapewne sony nic tam paluchów nie maczało tylko dało mamonę aby był eks i odpowiada za marketing a cała resztą zajmują się magicy z from software. Jeśli bloodborn zawiedzie to dla mnie niema już ratunku dla tej branży która w chwili obecnej jest na samym dnie.

 

Traceguitar: Co do zeldy to może być ciężko aby bloodborn ją przeskoczył. Każdy kto zagrał w jakąś zeldę to wie co to za niezapomniana przygoda. I to słowo przygoda najlepiej określa geniusz tej serii. Nintendo tutaj nigdy nie zawodzi. Są mistrzami w kreowaniu światów.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no dla branży nie ma ratunku, bloodbon to pewniak ale czy się sprzeda ?

Zapewne niespecjalnie, cóż takie czasy że teraz małolaty napierdzielają w strzelanki multi/co op .

Ostatni Alien jest tego idealnym przykładem, najlepszy singiel od wielu lat ale motłoch niezadowolony bo nie wypada z każdego zakamarka alien do odstrzału .....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest...gra bez miliona checkpointów i nie wymagająca jednego guzika do przejścia, ma problemy ze sprzedażą.

 

To może i lepiej po części. Casuale trzymają się z dala i nie psują kolejnych cześci swoim narzekaniem że za trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie ale preordera nie biore. Wiem ze dobra firma ale to co sie dzieje teraz w branży budzi niepokój. Poczekam 2 dni po premierze i pierwszych reckach

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamawiacie swoje kopie BB w sklepach internetowych czy 25 marca śmigacie do sklepów w swoim mieście :) ?

Ja już zamówiłem w sklepie internetowym. Po cichu liczę że jakimś cudem dojdzie mi dzień przed premierą. Nie mogę już się doczekać :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to ja głównie leciałem do sklepu, a okoliczna cebula pożyczała ode mnie. Dlatego namówiłem kumpla, by kupił Bloodborne i w miarę szybko zarzucił mi płytką. Plan jednak wziął w łeb, bo za bardzo się napaliłem i kupię swój egzemplarz. Teraz będę już jednak o tyle sprytniejszy, że nikomu nie pożyczę. Nikomu! Mogę stracić kumpli, póki konsola w domu. #YOLO #CHWDP 

 

Aaaaale chyba dopiero po wypłacie na początku kwietnia. Mam nadzieję, że do tego czasu stanieje chociaż o 1,50 zł. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy system w BB bedzie podobny jak w Soulsach. Chodzi mi o udźwig, czy jezeli mamy bron A to poruszamy sie z inna ptedkoscia noszac bron B, czy tez ekwipunek? Bo o tym jakos nie slyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bloodborne Equip Load nie istnieje, można nosić każdy sprzęt jeżeli tylko statystyki pozwalają.

Zbroje w tej części będą miały jeszcze mniejsze znaczenie niż w poprzednich, można będzie się skupić na wyglądzie bez martwienia się o statystyki.

Wydaje się, że przez to buildy będą miały mniejszą głębie, ale użytkownicy reddit piszą że dzięki kombinacji statysty, broni w lewej i prawej dłoni oraz run budowanie postaci posiada tyle samo głębi co w poprzednich częściach.

Trzeba pamiętać, że BB to gra z serii Souls ale do Demon's/Dark Souls jej daleko, to zupełnie nowa gra i na pewno będzie trzeba się przyzwyczaić do wielu zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie jej bardzo blisko do serii soulsów. Generalnie największa zmiana to zwiększenie szybkości, equip load i zastąpienie tarcz bronią palną. No i inne środowisko. Po prostu DS przeniesiony do przyszłości.

Ja patrząc na na pierwsze 18 minut, czuję się jak w domu :). Pewnie było, ale co tam ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie jednak licze po cichu na konkretny zasob broni i armorow, poniewaz to najwieksza frajda zdobywac i craftowac pelno ekwipunku i kazda postac moze byc unikatowa i tak samo silna na multi. Oby nie bylo tak, ze w end game bedzie 1-2 sety ktore sa lepsze od reszty albo jeden jakis build wykokszony i 80% ludzi bedzie taka sama :p

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Toronto już mają swoje kopie :ohmy:

Pewnie już streamują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, tylko się skusiłem na te 18 minut. Pozwala mi to przetrwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie od niedobrego wujka czachy zapis ze streama.. ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=GTlPCjVdsS4

 

 

PS. Ale dlugie loadingi :P :P :P mspanc

Wiedziałem że w głębi duszy dobry z ciebie człowiek ;). Dziękuję ci niedobry wujku. Miałem nie patrzeć, ale jednak rzucę okiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz patrz, pewnie niedlugo zniknie, chociaz widzialem ze inni tez wrzucaja ;) Jedyny minus - desynchro dzwieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Ale dlugie loadingi :P :P :P mspanc

Obiektywnie rzecz biorąc, muszę przyznać że są trochę przydługie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×