Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem już chyba, tylko że to jest tak, że najpierw trafiasz do grupy całej, a jak chcesz klan to musisz wybrać "Set as PlayStation Clan".

Problem jest taki, że mamy full 75, a usuwać póki co się nie da ludzi, bo już bym wywalił sporą część zapychaczy :P

 

EDIT:

Rzeczywiscie, nie byłeś dodany :) Już jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem już chyba, tylko że to jest tak, że najpierw trafiasz do grupy całej, a jak chcesz klan to musisz wybrać "Set as PlayStation Clan".

Problem jest taki, że mamy full 75, a usuwać póki co się nie da ludzi, bo już bym wywalił sporą część zapychaczy :P

 

EDIT:

Rzeczywiscie, nie byłeś dodany :) Już jesteś.

 

 

 

Wyslalem 2 razy.Jak da rade to wepchnij mnie prosze gdzies tam pomiedzy :)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie zaangażuję się w klan zanim gra nie wyjdzie. Jak dadzą porządny season pass, dzięki któremu dostaniemy darmowy dostęp do każdego następnego dodatku, to może może.  Jak znajdziecie ekipę na 40 osób to będzie sukces, reszta ma najpewniej słomiany zapał lub pozalekcyjne zajęcia z przyrody xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że mamy full 75, a usuwać póki co się nie da ludzi, bo już bym wywalił sporą część zapychaczy :P

 

Po premierze wszystko będzie jasne. Dobrze chyba pamietasz jak to bywało w WoWie z dostępnością ludzi na rajdach a ilością osób w gildi. Jestem ciekaw tylko co z tą "magiczną" ilością 75 zrobią. Bungie może celowo tak zrobiło żeby było więcej klanów a nie parę zrzeszających po xxx osób. To są tylko moje domysły :) Ja poczekam do premiery i dopiero wtedy będę szykował "koperte" o przyjęcie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze Intro i gif :laugh: <-------- efekt braku gry, przerobiłem to w Cinema 4d :biggrin:Dobrze , że już jutro jadę na urlop :P



216_m_j_film_.gif Edytowane przez Lightbringer
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną tak. Pisałem, że jak zacznie działać im ta strona tak jak ma to wtedy się zajmiemy tym na poważnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba? :)

Filmiki poszły do poprawki :P
 
Jeszcze muszę kilka poprawek zrobić, bo mi nie pasuje parę rzeczy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chętnie dołączył bym do klanu - konwertuję się właśnie z x360 na ps4 więc mój gamescore jeest jeszcze słaby ;) Zaproszenie wysłałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to produkt końcowy :) Coś mi kiedyś wpadnie do głowy to może poprawię :P

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to produkt końcowy :) Coś mi kiedyś wpadnie do głowy to może poprawię :P

 

Dla mnie KOZAK  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to produkt końcowy :) Coś mi kiedyś wpadnie do głowy to może poprawię :P

 

 

Dobre, nie przekombinowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że po premierze zwolni się dla mnie miejsce w klanie. Wcześniej sie zapisałem do grupy tylko bo nie było czasu grać w bete i tak, więc nie chciałem niepotrzebnie kłopotu robić a tu klops full miejsc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się zwolni, bo jest spora liczba zapychaczy :D  ( bez obrazy dla gamerów :) 

ps. Nie myślicie o tym, żeby powoli już ustawiać 6 do rajdowania? takie ustawianie z łapanki będzie trochę problematyczne, wydaje mi się, że lepiej byśmy spróbowali posklejać pierwsze szóstki przed premiera. W praniu to może rożnie wyjść, może dobrze by było zająć się tym trochę wcześniej? Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim przyjdzie do Raidu to trochę potrwa. Najpierw trzeba grę ukończyć i mieć dobry sprzęt. Tam nie będzie przelewek.

Liczę, że naprawią stronę przed startem gry i zrobi się czystke i zostawię osoby, które wiem, że ogarniają i można na nie liczyć. Potem będę dodawać kolejne, ale już z rozwagą. Zrobię też podgildie, do których będę dodawać osoby, które mają mniej czasu na granie.

PS.

Lepiej robić Space Hussars 1, 2, 3, itd. czy może Space Hussars A, B, C, itd.? Jak wolicie? Jeśli ja nie będę ich mógł robić, to poproszę kilka osób stąd, żeby zrobiły, ale to w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Patricko jak Ty, ale ja biorę urlop od 9.09 :D myśle, że w tydzień będzie max lvl z całkiem dobrym sprzętem, w WoW dałem rade to i tu spróbuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ja też przycisne ostro, Kościarz tak samo i z nim będę kolowal ekipę, mam jeszcze paru znajomych którzy ogarniają, ale nie wiem jak szybko zrobią level. Będziemy widzieć :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też postaram się wziąć parę dni wolnego na premierę, co do numeracji liczby rzymskie wyglądają lepiej według mnie, ew. zamiast liczb nożna by dodać jakiś dopisek.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×