Skocz do zawartości
Patricko

Space Hussars - Klan

Rekomendowane odpowiedzi

Ta strona ma problem z odświeżaniem, poczekaj jakiś czas. Ewentualnie wyczyść dane przeglądarki, ciastka, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację - dziś już napis się nie pojawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

 

Bungie poinformowało, że w momencie premiery gry, trzeba będzie raz jeszcze wybrać Grupę jako swój Klan.

Czyli trzeba będzie wejść na naszą klanową stronę u Bungie (link w pierwszym poście) i kliknąć "Set as PlayStation Clan".

W zależności od tego, do którego klanu należycie, taki link klikacie w pierwszym poście.

 

Limit ma się zwiększyć do 100 klanowiczów w obrębie jednej grupy. Nie wiem czy jest to pewne info, ale byłoby dobrze.

 

Pozdrawiam i każdemu komu zależy radzę sobie to zanotować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clan features have been disabled until Destiny launches on 9/9/2014. Come back to re-enable your Clan at that time.

Taka wiadomość mi się wyświetla. Robię coś źle, czy pozostaje czekać do 9?

Poza tym dodawajcie mnie do znajomków PSN ID: Gejsza_Mati

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poczekam do premiery z dołączeniem do klanu, teraz i tak nie ma co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSN Store data automatycznego pobierania widnieje 08.09.2014 więc plotka o wcześniejszym pobraniu i odpaleniu gry przed 09.09 jest prawdą (podobno żeby zrobić sobie postać) tyle .pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSN Store data automatycznego pobierania widnieje 08.09.2014 więc plotka o wcześniejszym pobraniu i odpaleniu gry przed 09.09 jest prawdą (podobno żeby zrobić sobie postać) tyle .pzdr

No tak, Bungie wypowiadało się przecież, że grę udostępnią do pobrania dzień wcześniej i będzie można sobie odpalić i stworzyć postać, ale samej gry już nie odpalisz do momentu aż włączą servery. Chcą w ten sposób uniknąć cwaniaczków, którzy dostaliby np. grę przed premierą i w ten sposób mieliby później przewagę nad resztą graczy. A tak, każdy będzie mógł zacząć grać o tej samej porze, więc szanse będą wyrównane dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem request i PW na bungie.net. Nick: Morphen.

 

Nie sądze, aby gdzieś był większy Polski klan niż ten :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas bety jakiś tam spotkałem na pvp, co prawda nie wiem jak duży, ale był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to akurat jak gra będzie się instalować to można spokojnie zapisać się na powrót do klanu. Zawsze to jakoś pomoże w oczekiwaniu na odpalenie gry :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata :P Jak dorwę grę to nie istnieje XD

 

A tak na poważnie, to jak ktoś był już w grupie to wystarczy, że 9 września kliknie sobie "Set as PlayStation Clan" i tyle.

Chyba, że będę musiał ustawić klan od nowa, ale wątpię. Także każdy sobie będzie mógł sam ustawić.

Zobaczymy jak to będzie. Bo może być tak, że dopiero 10 września dostanę grę, to będę miał czas na ustawianie wszystkiego i drapaniu ściany z nerwów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu dopiero 10??? ja bym zażądał odszkodowania za stracone nerwy.hehehe Patricko można wiedzieć kiedy założysz temat o ustawkach w pełnej wersji?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię tak jakby w razie czego Empik się nie wyrobił na 9 :) Za długo żyje i wiem, że opóźnienia to niestety normalka :sad:

Będzie do odebrania 9 września, to wypas, a jak nie to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłany request na bungie.net o dodanie o klanu i PW tutaj ;]

 

A co do Empiku to niestety tez mam takie same doswiadczena. Fajnie by bylo 9tego ale nie nastawiam sie jakos bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko mogę liczyć na dodanie do klanu? Co musiałbym zrobić?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę póki co zgłoszeń do głównego klanu nie wysyłać. Bo gra ledwo ruszyła, a jest prawie cały pełny.

Wysyłać do alphy tylko i wyłącznie, do głównego będę dodawać później osoby pewne i sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×