Skocz do zawartości
drk2

Rogue Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zapach 8 bitów, dużo skakania, elementy rpg i hardkorowy poziom trudności. Wciąga jak bagno. Cross-buy i save na ps4/ps3/vita. Dosyć drogo bo 54 ale tona miodu.

 

Polecam  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra oparta na skakaniu, rozwijaniu statystyk i ginięciu. ciężko się oderwać:)

Świetnie zainwestowane 54zł. 

 

Pisze to, bo może ktoś się waha przed zakupem.  gra jest bardo przemyślana, rozbudowana i z każda kolejną partyjką potrafi zaskoczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie i gram na PS4. Boże, jak strasznie mnie leją w tej grze. Chyba czas odejść na emeryturę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RogueLike pełną gębą XD ta gra jest nawet trudniejsza od Soulsów ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Soulsy to przy tym spacerek w lesie. Ale i tak mnie do niej ciągnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10532358_818667944867365_887557980730870

 

Jurto w PS+ na wszystkich trzech platformach 

 

Zapowiada się świetna gierka, w szczególności na Vitę Ocenki na poziomie 85% metacritic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdy żona przed naszym wyjściem się grzebie a ja czekam już wystrojony i nie chcę się denerwować, odpalam sobie tę gierkę i po sprawie ;). Moim zdaniem bardzo fajna pozycja. Lubię z nią krótkie sesje, przy dłuższych posiedzeniach odrobinkę mnie nudzi.

W sumie na każdego może działać inaczej, więc się nie sugerujcie i sami sprawdźcie :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać. The binding of isaac: rebirth pokochałem dosłownie, przegrywając w nią przeszło 100h. Jeśli rogue legacy, będzie trzymać poziom jak isaac, to kolejne 100h, jak nie więcej gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra gdzie domownicy będą się dziwić czemu gram w gry z Pegasusa na PS4 :D
Niech żyją 8bity i niezależni twórcy i Ci co ich wspierają.

 

Ogram to to na spokojnie jak dam radę :D W końcu odrąbałem ten cholerny ogon Kalamitowi! :P (a pro po Soulsów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki 8bitowy Demons Souls ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj zebździłem....Miałem zamek odkryty, 5 teleportów, wejście do dwóch minibossów i zapomniałem zablokować tego u architekta. No i wszystko poszło się walić ;D 

 

Ale kupiłem górnika, wiec nie jest tak źle XD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem będziesz miał architekta obok kowala i on to będzie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zamku wracasz tylko po smierci. I mały Pro tip zawsze wydawaj kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra w to jeszcze? Czy wszyscy rozwalili swoje pady o ścianę?  :biggrin: Nie wiem kto wpadł na pomysł umieszczenia w tej grze Remix Bosses, ale nie mógł to być ktoś zdrowy... Alexander the IV to nawet nie jest boss - to nie jest w ogóle walka fair-play, to jest zwykłe napie***lanie przeciwnikami po mapie, byleby zajęli cały ekran.  :dry: Neo Khidr i Ponce de Freon to fajnie wykonani bossowie, żeby których pokonać trzeba znaleźć odpowiedni schemat i mieć trochę skilla, a pokonanie ich daje ogromną satysfakcję. Pokonanie Alexandra to tylko szczęście i oszukanie gry przez glitcha, bo nie wiem jak można go inaczej pokonać.  :mellow: W każdym razie został mi tylko Ponce de Freon i trofik z klaunem do platyny.  :thumbsup:  Ta gra jest nawet trudniejsza od Soulsów, ale to mi się podoba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remixy to porażka wg mnie, są naprawdę słabe i źle wykonane. Jestem w stanie się założyć, że zostały wypuszczone do gry bez żadnego wcześniejszego testowania.

Dla mnie Neo Khidr był najtrudniejszy. Brak możliwości na jakikolwiek błąd, inaczej restart. Dobrze, że autor kretyn nie wpadł na pomysł, żeby znów przechodzić cały zamek, żeby powtórzyć bossa.

 

Ogólnie gra jest bardzo średnia, no ale czego się po indyku spodziewać :) Bardzo szybko wkrada się monotonia, szczególnie przy NG+.

Bieganie za kasą i schematami, ot cała gra, nic poza tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin i dopiero pierwszego bossa zabilem xd Gram na vicie i jest mega.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam z trudnością platyny? Pure skill wymagany, czy jednak z czasem idzie je zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na remixy bossów pure skill. Obczaj sobie na YouTube najpierw, chociaż tam wydają się proste, ale takie nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, kurde ja już widzę co Ty na tych remixach wyczyniałeś, skoro platyna Ci w tydzień wleciała. :D No nic będę próbował, zapowiada się trudny orzech do zgryzienia, ale z czasem powinienem dać sobię radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy trofik to przjesc grę i nie zginąć więcej niż 15 razy. Reszte da sie jakoś wyfarmic.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 razy? ja taki wynik uzyskałem po 20 min gry a obecnie kolejni rycerze to daleka przyszłość.

Lubię tą grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy trofik to przjesc grę i nie zginąć więcej niż 15 razy. Reszte da sie jakoś wyfarmic.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Czyli widać że nie grałeś

15 razy jest bardzo proste jak masz grę opanowana.

Remixy bossów trzeba klepac w nieskończoność, bo albo się nauczysz i zrobisz, albo nie. Tam nie ma, że sobie nafarmisz i wrócisz, bo grasz gotowymi postaciami, które nigdy się nie zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin i dopiero pierwszego bossa zabilem xd Gram na vicie i jest mega.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

 

Ja mam 18 h na liczniku i nie mogę zabić 3 bossa. 124 level. :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×