Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem takie loadingi. Nie wiem od czego to zależy. Jeszcze czasem mi kumpel zniknie i pojawia się trochę dalej tak po prostu z dupy.

 

Te vanguard itemy to jest najgorszy shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u gostka w hangarze :)

To są te na górze, które można / trzeba kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te na górze, które można / trzeba kupić?

Tak te kilka broni helm po 250 glimmera sztuka to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie czasami problem z połączeniem internetowym ? Czasami mam tak, ze mnie wywala albo do orbity albo jak wczoraj do menu całkowicie z gry. Nie wiem czy to wina ich serwerów czy mojego neta :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie raz mi sie zdarzylo, wywalilo mnie wtedy na orbite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle wczoraj chyba psn nie wytrzymał naporu i imprezy padały non stop na hsach:) w Destiny siła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z imprezą był mały dramat, też mnie kilka razy rozłączyło.

W grze jest wbudowany chat, ale jakość na imprezie jest dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj wogolr nie udalo sie zalozyc imprezy a od 21 do 1 wywalilo mnie 2 razy. Kurcze ludzie juz prawie maks lvl a ja biedny caly dzien w pracy a na koncie marny 11 lvl i jak tu zyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza sie wieszala z powodu przeciazenia prawdopodobnie. Mnie ani razu nie wywalilo, ale raz przez krotka chwile mialem pokazany loading podczas gry. Domyslam sie iz chodzi o stabilnosc lacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj wogolr nie udalo sie zalozyc imprezy a od 21 do 1 wywalilo mnie 2 razy. Kurcze ludzie juz prawie maks lvl a ja biedny caly dzien w pracy a na koncie marny 11 lvl i jak tu zyc

Są rzeczy ważne i ważniejsze.Ja tez 11 a ludzie juz pod 20 ale pomogą dociagnac więc sam nie zostanę :P zawsze mozna kogoś złapać na grę. A co do pracy to właśnie w niej siedzę a i tak ciagle kminie o moim Warlocku haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktos io co chodzi z tymi kartami gaimore ?

Zbierasz w grze, jesli zbierzesz odpowia ilośc np kart z przeciwnikami danej rasy dostajesz bonusa w postaci kasy.Moze tez bedą jakieś emblematy do wygrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są rzeczy ważne i ważniejsze.Ja tez 11 a ludzie juz pod 20 ale pomogą dociagnac więc sam nie zostanę :P zawsze mozna kogoś złapać na grę. A co do pracy to właśnie w niej siedzę a i tak ciagle kminie o moim Warlocku haha

 

 Ja mam taki problem że w pracy mam PSa i niby mogę go odpalić ale klienci przeszkadzają ;) i niby wczoraj pograłem ale tak jest bez sensu. Ależ mam radochę z tych nowych armorów i broni, ciągle coś dropi i zawsze fajniejsze sprzęty można znaleźć. No i samo granie takie mniodniutkie, mniam. Warlock rządzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie posty jak wyżej to aż mnie nosi - gra czeka na dysku od poniedziałku a ja nie mam czasu odpalić, bo ciągle praca. Byle do wieczora. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz weekend wolny to spokojnie wbijesz 20 level :) Bez stresu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem około 3 h samotnie i na luzie i mam prawie 7lvl

Jak ustawić w appce widok 3d naszej postaci i sprzętu? Próbowałem zmieniać w opcjach ale się nie udało. :)

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie posty jak wyżej to aż mnie nosi - gra czeka na dysku od poniedziałku a ja nie mam czasu odpalić, bo ciągle praca. Byle do wieczora. :)

Ech, calkowicie Cie rozuniem:/ praca, zona, itp. Wczoraj od 21 zaczalem i udalo mi sie dobic do 5lvl tylko;( gra miodna niesamowicie:) wciaga niemozliwie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić w appce widok 3d naszej postaci i sprzętu? Próbowałem zmieniać w opcjach ale się nie udało. :)

 

 W zakładce Guardian tapam paluchem na mojego koleżkę i jest 3d

Ech, calkowicie Cie rozuniem:/ praca, zona, itp. Wczoraj od 21 zaczalem i udalo mi sie dobic do 5lvl tylko;( gra miodna niesamowicie:) wciaga niemozliwie:)

 

 Ja PSa trzymam w pracy, bo boję się, że po prostu grając w domu nie będę się wysypiał. Wychodzi że po prostu zostaję w robocie na trochę dłużej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczniesz przesiadywac w robocie i zona pomysli ze ja zdradzasz :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja PSa trzymam w pracy, bo boję się, że po prostu grając w domu nie będę się wysypiał. Wychodzi że po prostu zostaję w robocie na trochę dłużej :-)

To ja bym zamieszkał w pracy...a tak codziennie 1-2 w nocy a 7 pobudka. Do przeżycia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, pierwszej nocy skończyłem o 2.30 i potem cały dzień nie byłem do życia, a jednak z klientami trzeba być w 100% na chodzie. Muszę najpóźniej do 00.00 zasypiać :)

Dodatkowo długie granie ryje beret, teraz, jak kiedyś, na nocki pozwolić sobie nie można (UT, Q3 :)


Zaczniesz przesiadywac w robocie i zona pomysli ze ja zdradzasz :biggrin:

 Spoko Wodza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dnia gralem na poczatku 3h, a potem od polnocy do 5 rano. Pospalem do 9 po czym obudzil mnie telefon snoscha, wiec od 10 znowu gralem z mala przerwa na obiad .. lacznie do 2:30 chyba. Oczywiscie plan zakladal skonczenie gry o 20 ... ale jakos nie wyszlo :P Dzis juz poszedlem troche popracowac, ale potem tez mam zamiar "nołlajfić" :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wszystkich fpsach na ps4 nie spedzilem tyle czasu, co wczoraj w Destini. Drugie diablo, niby wolne od pracy jest, ale 12h sesja to lekkie przegiecie i po przebudzeniu nie wiem jak sie nazywam, ale wiem, ze mam wbic jeszcze troche lvl. Chore :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić takie hobby że człowiek zawsze chce jeszcze te pół godziny pograć.

Kiedyś potrafiłem po 3h snu iść do pracy, wrócić i dalej grać i potem 5h snu i jakoś żyłem.

Teraz muszę przynajmniej te 5-6h dziennie zaliczyć, bo inaczej ciężko jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×