Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat to że się levele szybko wbija to dobry motyw, wiadomo jak w każdej grze MMO granie zaczyna się na max levelu.

Tutaj będzie tak samo i nie widzę sensu w zbyt długim levelowaniu postaci.

Wszystko cacy pieknie fajnie ale ja wyrazilem swoje zdanie :D Ja wole dluzsza zabawe w wbijanie lvl a 20 plus 10 to troche malo.Mam nadzieje ze z czasem jak i dodatkami beda dodawac tak jak to jest/bylo np w WoW :) Jeszcze 2 godz i pare minut aaaaaaaaa hajp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jeszcze 2 godz i pare minut aaaaaaaaa hajp.

Mi pokazuje 1h 15 m

 

 

Za godzinę i parę minut to serwery PSN się spalą  :teehee:

 

A Ty razem z nimi heretyku!

 

 

Ja pójdę spać, bo co mam robić  :P

 

Czytac spam sms jaki zaczne Ci za godzine wysylac;p

 

Ty o 10:00 spisz? Znajdz robote, albo zrob komus dziecko;p Spanie do tej godziny jest niezdrowe;p

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pójdę spać, bo co mam robić :P


Muszę telefon wyciszyć :) I rano nie pisz bo śpię XD Za każdym razem mnie budzisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie mieszkam w Polsce i moj czas jest troche inny.2 godz i kilka minut pozostalo mi :/ Masakra.Trzeba pograc w cos innego.To ze serwery padna albo beda dzialac slabo to wiem.Kazda premiera to bolaczka.Pamietam Diablo III na pc haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grono ludzie "w pupke wydymanych" z preorderami siedzi na "Wieży" i ściany liże xD W temacie głównym nie ma co czytać bo wszyscy grają ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty o 10:00 spisz? Znajdz robote, albo zrob komus dziecko;p Spanie do tej godziny jest niezdrowe;p

 

Na razie Destiny, życie potem...tam słaba grafika i nawet respa nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@winiasz Taka prawda :biggrin: za godzinę i ja będę na księżycu :biggrin: gram na Cyfrowej wersji a jutro dostane Ghost Edition: 
"Planowane doręczenie: Wtorek, 09.09.2014, Przed końcem dnia"

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie mieszkam w Polsce i moj czas jest troche inny.2 godz i kilka minut pozostalo mi :/ Masakra.Trzeba pograc w cos innego.To ze serwery padna albo beda dzialac slabo to wiem.Kazda premiera to bolaczka.Pamietam Diablo III na pc haha 

 

Nie padna , za godzine dochodzi tylko Polska . Jesli mialby pasc, to juz by padly.

Grono ludzie "w pupke wydymanych" z preorderami siedzi na "Wieży" i ściany liże xD W temacie głównym nie ma co czytać bo wszyscy grają ^^

Oj tam odrazu w pupe;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie pomyslalem bo moglem sobie ip na australijskie zmienic :/ Oni jako jedni z pierwszych juz graja od kilku godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie pomyslalem bo moglem sobie ip na australijskie zmienic :/ Oni jako jedni z pierwszych juz graja od kilku godzin.

Oni graja od 14 naszego czasu . Nowa Zelandia ma + 10h do nas. ( tzn Polski;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem odebrac swoja kopie jutro , ale jak mawiala moja babcia raz sie zyje potem sie tylko straszy zatem ide na nocna premiere. Zona oczywiscie pokazala wymownym gestem co o tym mysli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie pusto w tym miescie, jak na godzinke po premierze w PL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia dlaczego, ale w ogole nic nie moge zrobic. Gry nie moge odpalic, bo nie mam licencji. Zrobilem juz dawno preorder na digital guardian edition. Jak wchodze w psstore na destiny to pisze ze jest pre ordered, ale jak juz wchodze.dalej to pisze mi add to cart,.czego nie moge zrobic bo mi blad wyskakuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś zrobić ten darmowy upgrade do PS4? Ja z tego kupiłem na PS3 (cyfrowa wersja), ale teraz nie widzę opcji aby przeprowadzić ten upgrade :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos kupowal cyfrowa edycje to mozna bylo dopiero grac po dodaniu pieniedzy do portfela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis problem chyba na ps store, poniewaz jeszcze wczoraj zaraz po 23 widzialem zakupiona swoja pozycje, oraz darmowy upgrade do ps4. Teraz niestety mam to platne, a nawet wersje ps3 za ktora zaplacilem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja paczka ma nadal statusu ze nie wyszła z sortowni. mam nadzieje, ze po prostu go nie zaktualizowali i dojdzie mimo wszystko dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo oko otworzyłem bo esa dostałem a tam euro twoje zamówienie do odbioru. Co za szybkość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tą grą, grałem do 4, pare godzin snu i wracam na księżyc xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupował ktoś może dzisiaj standardową wersję w tesco ? obowiązuje promocja 195zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jade po rezerwacje do RTV, ale na edycje specjalna VANGUARD, opłaca się w ogóle to? ; D Tesco mam pod nosem : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam EK to te "Vanguard" dodatki też będę posiadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×