Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te gold chesty, których na Ziemi jest 5 do zebrania da się odnaleźć w trybie Patrol? Czy są one ulokowane w poszczególnych misjach? I czy faktycznie są złote? :P Odnalazłem już kilka zielonych skrzyń, żadnej złotej nie pamiętam, a na liczniku mam 2/5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ziemi bodaj 4 złote możesz zebrać z patrolu. 5 masz na końcu devils lair.

 

"Koleś właśnie opisał na reddit Heroic Strike, w skrócie jest BARDZO trudno.

Cierpliwość i ogarnięta ekipa to podstawa, inaczej będzie co chwile reset od zera."

 

Weekly strike zaliczony, ale było mega ciężko i długo. Sam się nie respawnujesz. Musi to zrobić ktoś z drużyny. Zanim zacznicie sprawdźcie jakie są utrudnienia. Na obecnym broń z "arc damage" zadaje o wiele większe obrażenia i przyznam, że było to bardzo widać. Warto też mieć zapasy amunicji w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest na Strike'u wiec bez zrobienia jego wszystkich skrzyni nie zdobedziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, ponownie pytanie, gdzies jest info odnosnie resistow mobów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko z innej beczki. Gdzie kupie samo pudełko po grze destiny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wkurzające jest zmuszanie gracza do pvp. Tylko u jednego gościa idzie kupić graty za Vanguardy, a cała reszta chce crucible zdobywane w pvp :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oke, 22 lvl wbity, ale mam miliard pytan :

- jak zmienic przyswajane punkty frakcji? jakbym chciał wybrać frakcje na inna?

- czy komukolwiek poleciało cos fioletowego, badz po prostu item na 20 lvl? ( a nie na 18 max, ktore leca nagminnie-  kolor niebieski )

- czuje, że zdecydowanie lepiej farmic gear na pvp 3 vs 3, tam leci tego bardzo dużo. 

 

jak sobie przypomne to dopisze reszte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila pobralo mi sie Destiny z upgradu na ps4, mam napisane, ze brak licencji - nawet jak w ustawieniach robie przywroc licencje i przenosi mnie do ps store, zebym od nowa pobral. Ogolnie to jest us konto, a jeszcze przed premiera zapomnialem anulowac zamowienia ze swojego konta pl i pobralo mi sie pare mb, ktorych zapomnialem usunac, myslicie, ze dlatego moze nie dzialac? Czy mogę coś jeszcze zrobic. Wiem, ze jak usune i pobiore od nowa, to raczej bedzie ok, ale mam takie neta, ze dwa dni mi sie bedzie pobierac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko z innej beczki. Gdzie kupie samo pudełko po grze destiny?

Na allegro, ja mam wystawione nawet z limitki :P

 

Jestem ciekaw innych planet ale jakoś ciężko mi przejść przez ziemie po graniu w becie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila pobralo mi sie Destiny z upgradu na ps4, mam napisane, ze brak licencji - nawet jak w ustawieniach robie przywroc licencje i przenosi mnie do ps store, zebym od nowa pobral. Ogolnie to jest us konto, a jeszcze przed premiera zapomnialem anulowac zamowienia ze swojego konta pl i pobralo mi sie pare mb, ktorych zapomnialem usunac, myslicie, ze dlatego moze nie dzialac? Czy mogę coś jeszcze zrobic. Wiem, ze jak usune i pobiore od nowa, to raczej bedzie ok, ale mam takie neta, ze dwa dni mi sie bedzie pobierac :/

jak miałem bete z US to na koncie EU tez nie chciało na początku działać. Odpaliłem na US wyszedłem przelogowalem się i zaczęło działać na EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oke, 22 lvl wbity, ale mam miliard pytan :

- jak zmienic przyswajane punkty frakcji? jakbym chciał wybrać frakcje na inna?

- czy komukolwiek poleciało cos fioletowego, badz po prostu item na 20 lvl? ( a nie na 18 max, ktore leca nagminnie-  kolor niebieski )

- czuje, że zdecydowanie lepiej farmic gear na pvp 3 vs 3, tam leci tego bardzo dużo. 

 

jak sobie przypomne to dopisze reszte

Wczoraj mi wyleciał jak grałem pvp legendarny armor: "robe of no tommorow". Z tego co po dwóch dniach gry widziałem, to legendarne itemy podczas pvp dropią się dość rzadko, byłem świadkiem tylko takich dwóch przypadków gdzie komulowiek wypadł fioletowy item, a kilkanaście godzin Crucible już zaliczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oke, 22 lvl wbity, ale mam miliard pytan :

- jak zmienic przyswajane punkty frakcji? jakbym chciał wybrać frakcje na inna?

- czy komukolwiek poleciało cos fioletowego, badz po prostu item na 20 lvl? ( a nie na 18 max, ktore leca nagminnie-  kolor niebieski )

- czuje, że zdecydowanie lepiej farmic gear na pvp 3 vs 3, tam leci tego bardzo dużo. 

 

jak sobie przypomne to dopisze reszte

 

Wydaje mi się, że u tego kolesia w wieży http://destiny.wikia.com/wiki/The_Speaker musisz kupić płaszcz czy coś i wtedy będą ci leciały punkty dla jego frakcji jeśli dobrze rozumiem.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi wyleciał jak grałem pvp legendarny armor: "robe of no tommorow". Z tego co po dwóch dniach gry widziałem, to legendarne itemy podczas pvp dropią się dość rzadko, byłem świadkiem tylko takich dwóch przypadków gdzie komulowiek wypadł fioletowy item, a kilkanaście godzin Crucible już zaliczyłem.

Wypadł mi legendarny pancerz na PvP na 20 levelu.

Staty niesamowite, +20 light bazowe tylko pech chciał że armor dla Tytana.

Dokładnie taki: http://www.destinydb.com/items/400969659-heart-of-order#MYgGHJ8

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie - to już lepiej kupić używkę, pograć i w razie czego szybko sprzedać z minimalną stratą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wypadło wczoraj 8 Legendary Engramów a z nich same niebieskie itemy, No.. K***a! napierdalam 4 dzień nie spię a oni w ch*ja ze mną walą XD
Stoję na 24 lvlu kolejny dzień, itemy mi przestały lecieć :/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shemaforash 
Wrażenia takie że, pvp tam się gra ciężko ale, jak robisz jakieś,bounties to mega lajtowo :biggrin: idealnie by sobie poleżeć :biggrin:

Edytowane przez Fuviks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Moim zdaniem to vitka w FPS słabo się spisuje. Nie ma takiej precyzji jak DS4. Na Strajkach nie ma sensu grać przez RP. A o PVP nawet nie wspominam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie będę maił dostępu do TV więc muszę się jakoś ratować :P

Nie myślę nawet o grze PvP zobaczmy czy w PvE da się grać w miarę komfortowo.

Przeszedłem prawie całe TLoU na Grounded więc aż tak źle chyba nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie dostępny pierwszy Iron Banner event? Może niedługo odblokują czasowo Lorda Saladina jak w becie, żeby można było powalczyć o reputację i zdobyć Iron Banner Armor itd.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU inny styl gry. W Destiny jest sieczka. Ja na vitce przeszedłem samouczek i tak sobie to wspominam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4FK32L.png

 

Dzisiaj się udało wydropić świetnie wyglądający shader ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×