Skocz do zawartości
Patricko

Wieża

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem gdzie mogę odebrać zawartość edycji limitowaniej, ghost ship i emblem, jakieś wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odbierasz i tej babeczki w Wieży w sklepiku po lewej stronie, SPECIAL ORDERS, tam ląduje wszystko z kodów.

Ewentualnie u Postmastera, który jest zaraz obok. Jeśli i żadnego z tych się nic nie pojawia, tzn. że coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi sprzedawcami w wieży? jest tylko jeden u którego można kupić broń? (chodzi mi o te normalne bo mam dopiero 10 lvl wiec jakieś uber pukawki odpadają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko odbierasz i tej babeczki w Wieży w sklepiku po lewej stronie, SPECIAL ORDERS, tam ląduje wszystko z kodów.

Ewentualnie u Postmastera, który jest zaraz obok. Jeśli i żadnego z tych się nic nie pojawia, tzn. że coś jest nie tak.

 

Niema :/ przez pomyłkę kupiłem statek w garażu :D

 

U tego Postmastera mam jakieś bounty (5) tylko że przy każdym jest napisane, za mało przestrzeni, o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w INVENTORY i tam w prawym dolnym rogu masz różne Bounty.

Czerwone to PVP, szare PVE. Przytrzymaj kwadrat, żeby anulować.

 

Jak nie działają Ci kody to zrób na konsoli RESTORE LICENSES czy Przywracanie Licencji, nie wiem jak to przetłumaczyli.

Podobno pomaga, bo wielu ludziom te kody nie wskakiwały właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po przywróceniu i dalej nic, walić to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby wbic lvl wyzszy od 20 trzeba miec bron np na 22 lvl tak?

Ubranko,ktore posiada swiatlo/swiatlosc/light ;) Jak kto tam chce sobie tlumaczyc.Niebieskie czyli rzadkie posiadaja juz to.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj grałem po kilkudniowej przerwie (2dni) i co chwilę miałem utracone połączenie z serwerem. Jak nie w pvp to pve. Wywalało mnie do ekranu startowego Destiny. Internet hula, Typ NAT 2. Nie jest to pierwszy raz jak mnie wywala. A druga sprawa to brak możliwości rozmowy z drugim użytkownikiem ze względu na typ NAT. Raz się słyszymy a raz nie. Macie jakieś rozwiązanie na nurtujące mnie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przychodzi na mysl kilka sposobow

 

- Powiedz wspollokatorom by przestali obciazac lacze

- Ty przestan obciazac lacze

- Zadzwon do isp i go opier*ol ze masz niestabilne lacze

- Pobaw sie ustawieniami routera

- Wejdz na internety i zapytaj sie wujka Google

- Kup internet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A druga sprawa to brak możliwości rozmowy z drugim użytkownikiem ze względu na typ NAT. Raz się słyszymy a raz nie. Macie jakieś rozwiązanie na nurtujące mnie problemy ?

U mnie pomaga ponowne wejście w party, ew. założenie go od nowa przez innego użytkownika. Co do samej gry to na 20 kilka godzin tylko raz miałem niekończący się loading, a tak to na stabilność nie mam co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przychodzi na mysl kilka sposobow

 

- Powiedz wspollokatorom by przestali obciazac lacze

- Ty przestan obciazac lacze

- Zadzwon do isp i go opier*ol ze masz niestabilne lacze

- Pobaw sie ustawieniami routera

- Wejdz na internety i zapytaj sie wujka Google

- Kup internet :biggrin:

Żona śpi jak gram, odpada.

Wszystko mam wyłączone jak gram.

Zadzwonie :D

W internetach nie ma odpowiedzi na moje problemy

Za drogi :P

 

dzięki anyway za inicjatywe

 

@fryz

no właśnie Twoje rozwiązanie raz działa a raz nie. Taka to już moja dola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie ma zlotego srodka na ten problem , tak jak pisla Fryz pomaga wyjscie/wejscie lub zalozenie party przez kogos innego.

 

A teraz najpierw sie troszke pozale :D gralismy heroic dzisiaj , szlo nam calkiem przyzwoicie , doszlismy juz do ostatniego etapu , oko zjechane do okolo 10%hp I jebudu Bungie postanowilo

 dac nam aktualizacje :D

Jedynym plusem tego jakze destrukcyjnego dzialania Bungie bylo to , ze wydropilem egzotyczna kurtke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polubiłem destiny ale strasznie mnie wkurzają te loadingi. Odpalam grę i zanim polecę do wieży następnie wrócę na orbitę i wbiję się do jakiegoś meczu pvp mija kilka dobrych minut. Ciężko mi to przeżyć heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiek nie ma nic do znaczenia. W dobie internetu i autokorekty (nawet podkreśla błędy) trzeba być imbecylem, żeby napisać "żadki". Poza tym jest to dość często używany wyraz, więc popełnić błąd w nim coś mówi o człowieku. A odpowiedz w stylu "co ty ku*** miodek jesteś" jest równie żałosna. Zawsze byłem czuły na takie błędy i będę. To świadczy o człowieku. Jak widzę, że ktoś pisze coś mądrego, a potem widzę błąd typu "pujdzie" to nawet nie biorę pod uwagę tego, co jest tam napisane. I przecinki można dla mnie olewać, składnia może być do dupy - ale jak widzę orta w takich wyrazach to krew zalewa.

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj grałem po kilkudniowej przerwie (2dni) i co chwilę miałem utracone połączenie z serwerem. Jak nie w pvp to pve. Wywalało mnie do ekranu startowego Destiny. Internet hula, Typ NAT 2. Nie jest to pierwszy raz jak mnie wywala. A druga sprawa to brak możliwości rozmowy z drugim użytkownikiem ze względu na typ NAT. Raz się słyszymy a raz nie. Macie jakieś rozwiązanie na nurtujące mnie problemy ?

Też mam często problem z voice chatem ze względu na NAT. Dziwne bo mam NAT 2 i osoba z która próbuje gadać również. A wyskakuje jakiś problem ze zgodnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada dla ludzi co maja dobrego neta, ale i tak maja problemy. Otworzcie porty w routerze, jesli nie potraficie lub nie mozecie to dzwoncie do isp i niech oni to zrobia. Jesli to nie pomoze to sprawdzcie oprogramowanie routera czy jest aktualne. Jesli nadal nic nie pomoze, a problemy z netem nie beda ze strony isp lub Waszej to kupcie nowy router, bo on tez moze byc problemem.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą tą jałową dyskusję "kto lepiej pisze w internetach" usunąłem.

Co prawda jest to off-topic, ale jakieś granice są... Następnym razem jak zaczną się osobiste wycieczki to będę dawał kilkudniowe bany.


Całą tą jałową dyskusję "kto lepiej pisze w internetach" usunąłem.

Co prawda jest to off-topic, ale jakieś granice są... Następnym razem jak zaczną się osobiste wycieczki to będę dawał kilkudniowe bany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Destiny - jestem pewien, że dzisiaj już pierwsze ekipy ukończą Raid! Poza tym, jestem ciekaw jak poziom trudności będzie się skalować, bo jeśli więcej dmg/hp na moobka to słabo : <

BTW - jak oceniacie dodatki do Edycji Limitowanej? Wg. mnie są wspaniałej jakości. Portfolio guardiana jest nieziemsko fajne! I fajny motyw w podręczniku uzbrojenia z ołówkowymi dopiskami.



 

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w mojej limitce były jakieś dodatki? :P  Pierdyknąłem to w kąt, płyta do napędu i tyle z dodatków. Wziąłem tylko dla season passa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom papierki zrobiły na mnie większe wrażenie niż figurka, chociaż książka mogła być ciutek grubsza.

A Raid rozpykamy jak wrócę z roboty.

Edytowane przez Alison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko
Można grać z randomowymi ludźmi coopa w story?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×