Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest wypowiedź na poziomie  :thumbsup:  Konsole są po to żeby czerpać z nich fun a nie rozpoczynać forumowe wojny. Konsolowcy powinni się łączyć a nie dzielić  :biggrin:

 

PS: PC Master Race !!!!111oneone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, konsola pół roczna plus forza horizon 2 za 1300zl dobry opcja? Jeszcze jest w postaci kodu Fifa ale kod chyba działa raz na konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo... Ja z 7 grami, goldem na 3 miechy i kinect, 1500 dałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, tylko ja wolę sprawdzić na miejscu, a u mnie w świętym mieście jak na lekarstwo XOne, jeszcze w w neo net XOne plus Wiesiek plus półroczny ea access za 1499.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat trafiłem hita 12 km od domu. To chyba lepiej z Horizon:) Wiesiek to max 150 zl potem, a Ea jakieś 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że kody z horizon 2 wykorzystane, jak jest z kodami z płyt na XOne, do konta przypisane? Czyli jak robie format dysku juz drugi raz nie wpisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza 5 była jako kod w zestawie, nie wiem czy Horizon nie jako płyta. Kody do konta. Jak na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn horizon 2 jest na płycie w wersji Day one, I nie wiem czy dlc jest formie kodu czy z góry na płycie

Tak patrzę po aukcjach, i chyba większość gier dodawanych do xone, jest w formie kodu.

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod:) Ale nie ma co płakać po tych paru autach. I tak 15 września powróci król z 6 w tytule :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon bardziej arcade, it bardziej mi to leży, niż zwykła forza :-). Ok temat od gier mamy, już nie robie offtopu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :biggrin:

attachicon.gif1436522671589.jpg

a teraz najgorsze - właśnie wychodzę do pracy... :/

Z morele.net wziąłeś? Bo ja też już zdecydowałem się(żona pozwoliła  :biggrin: ) i mam ten sam dylemat co Ty wcześniej, a mianowicie czy z MM z Forzą5 i Halo:MCC czy ten z samym Halo z morele.net. Daj znać jak przesyłka i czy dostałeś dodatkowo jakiś kod na EA Access lub Golda. 

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z morele.net wziąłeś? Bo ja też już zdecydowałem się(żona pozwoliła  :biggrin: ) i mam ten sam dylemat co Ty wcześniej, a mianowicie czy z MM z Forzą5 i Halo:MCC czy ten z samym Halo z morele.net. Daj znać jak przesyłka i czy dostałeś dodatkowo jakiś kod na EA Access lub Golda. 

Tak, z morele. Na razie tylko zrobiłem Wam fotkę, rozpakowałem na szybko i poleciałem do pracy.

W środku kod na HMCC i kod na 14 dni Golda. To wszystko.

 

Pytanko mam przy okazji do reszty: czy na samej konsoli i padzie powinny być jakieś folie czy nie?

Ja miałem tylko zapakowane w torebeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinna być folia na błyszczącej części, ale głowy nie dam

Mógłbyś nie nabijać postów? Chciałbym jednak rzeczową odpowiedź od kogoś kto ma Xboxa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw why MS dodaje wszystkie gry gry w postaci cyfrowej w bundlach (prawie wszystkie).

Ciecie kosztów i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folia jest tylko na zasilaczu, reszta akcesorii, jak i sama konsola, jej nie ma.

Edytowane przez Solid_POL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z morele.net wziąłeś? Bo ja też już zdecydowałem się(żona pozwoliła  :biggrin: ) i mam ten sam dylemat co Ty wcześniej, a mianowicie czy z MM z Forzą5 i Halo:MCC czy ten z samym Halo z morele.net. Daj znać jak przesyłka i czy dostałeś dodatkowo jakiś kod na EA Access lub Golda. 

 

Jakby się ktoś pytał, to konsola z MCC i Forzą nie ma kodu na 14 dni Golda. W ogóle nie ma nic :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sith.

Ja wczoraj (by się upewnić) pierwszy raz podłączyłem XOne do 55" (po zakupie podłączyłem w sypialni do 32" i tak został jako 2 konsola), włączyłem FH2 i serio jest pięknie.

Rzeczywiście może DC wygląda ładniej ale ja jako fan wyścigów, pograłem w niego z 3h i olałem, choć kupiłem na premierę - no nie dla mnie, wygląd to nie wszystko... Ikonki, kreski, korytarze, odliczanie po wyjechaniu na pobocze... Czułem się jakbym grał w Lotusa na S. Nintendo jeżeli chodzi o gameplay i te samochody, na początku mniej niż w ogrodzie ojca Rydzyka. 

FH2 ma to do siebie, że człowiek gra z uśmiechem na gębie - cały czas.

Zamiast jechać na wyścig, to jest zawsze... Ooo, może sobie pojadę tam, może znajdę jakiś samochód w starej szopie albo jakieś wyzwanie... O tutaj się rozpędzę, bo jest kamera... O, a tam dam radę wjechać... Ale widok, zrobię zdjęcie, itd. Coś jak W3 w wyścigowym świecie. 

Do tego ten soundtrack... Mistrzostwo. 

Jestem fanem motoryzacji... Ale mam gdzieś Nissany, Zondy, itd. Jaram się Mustangiem Bossem, podstawowym z '65, Camaro, SS, wszelakimi muscle car(ami) z przeszłości, do tego Sierra i inne europejskie klasyki... I nikt nie ma tyle tych samochodów ile Forza - nikt... W dodatku opcje przeróbek w garażu... Sama farba, możliwości jakie daje gra, można sobie rodzinę pokemonów wysmarować jak ktoś ma ochotę... A nie 3 kreski za które trzeba płacić... I tuning - odczuwalny, wizualny, mający realne przełożenie na osiągi, itd. No coś pięknego.

Sama gra wcale nie musi być takim wielkim arcade, wystarczy poustawiać opcje - a stanie się dość wymagającym przeciwnikiem.

Do tego piękne rozwiązanie on-line i ilość osób (100) które mogą grać... Kluby, wyzwania, nagrody, itd.

Teraz porównajmy DC, który miał być on-line ale nie był przez 2 miesiące, bo nie działał... I to jest sedno PS4.

Mam po dziurki w nosie tego burdelu jaki nam serwują w PS4 co chwila, od samej obsługi, przez sieć i wydawanie niepełnych produktów.

Pracuję mam mało czasu... Często jak chcę zagrać w weekend lub wieczorem, PSN nie działa... Choć płacę za to - jak płacę za coś i nie działa to normalnie mogę to oddać - nie tutaj - tutaj czytam komunikat - sprawdzamy... I tak w tym roku chyba z x1000.

Xbox z tego złego, nagle stał się tym dobrym i to wiele mówi.

Po prostu na pewnym etapie życia, cenimy sobie komfort...

I bez zbytniego powtarzania tego co zostało już tu napisane - MS go daje... Daje spokój i brak frustracji, człowiek się nie zastanawia co chwilę - Za co płacę? Czy będzie działać? Czy mnie nie rozłączy? Czy aktualizacja skasuje mi dysk? Itd.

Sony musi się ogarnąć, bo przecież nic nie może wiecznie trwać - ale oni chyba jeszcze tego nie wiedzą.  

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę na necie i ludzie często piszą o dwóch usterkach pada :

1.Przeskakujacy lewy analog (powszechna wada podobno)

2.Wycieranie się górnej części(tego ringu) Gałki

Dziś znów pogralem na stand w Media, i stwierdzam że bumpery są genialne, lekko przesuwamy palec i już klik... Kwesta przyzwyczajenia :-)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z awaryjnością pada od XO, póki co wszystko hula, wiem tylko, że w moim odczuciu to najlepszy pad jaki miałem w łapach.

Natomiast kupiłem już dwa dodatkowe Pady do PS4, jeden padł, a w dwóch kolejnych gumki nie wytrzymały 5 i 7 miesięcy i zmuszony byłem kupić nakładki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagi sa znacznie zmniejszone ale praktycznie gier na to nie ma, MS powoli odcina sie od kinecta, wiec jak dla mnie szkoda pieniedzy na to wydawac

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×