Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie róbcie offtopu, mamy dział PC :-)

Co innego przejście z kompa na windę, co innego z pozycji konsoli :-P

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was wygląda pobieranie i instalowanie gier w trybie uśpienia? U mnie chyba coś jest nie halo, przy włączonej konsoli gry ściągają się bardzo szybko, natomiast po przejściu w tryb instant on przez całą noc potrafi się pobrać jedynie 5-10% gry. Chyba coś u mnie nie teges, na ps4 jest dokładnie odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe w czym tkwi u mnie problem, jakieś sekretne ustawienia na konsoli? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zazwyczaj na instant konsola w trybie czuwania ściągała wolno. Ogólnie zauważyłem że na kablu idzie o wiele szybciej, przynajmniej trzyma stałe 50mbit, a na wifi skacze sobie 30 i mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolka doszła już dziś ( warto było kliknąć na te promo w agito od razu w nocy :) ) i co tu dużo mówić wykonanie pada samej konsoli to jak to wszystko spakowane jest od razu przywodzi na myśl Appla tyle powiem , czuć że traktuje nas ktoś z szacunkiem a nie wciska plastikowy bubel . Konsola jest konkretna ale ja znam i mam nostalgię do VHS :) Nie ma co gadać idę giercować do nieprzytomności na tym pięlnym padziku w Halo tyle czasu o tym marzyłem ....

post-59020-0-40457700-1438252144_thumb.p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli - bo to paradoks co napisałeś. 

 

Skoro zaktualizujesz Win7/8/8.1 do 10 - To masz 10.

Skoro chcesz czystą wersję po formacie, to nic nie masz na dysku.

Ze źródła które podałem masz wybór instalacji od nowa na czysto - ale wtedy potrzebujesz mieć klucz aktywacyjny, który masz do oryginalnego Windowsa 7/8/8.1. 

Masz to pierwsze lepsze źródełko: http://antyweb.pl/chcesz-wykonac-czysta-instalacje-windows-10-oto-co-powinienes-zrobic/

Żeby klucz z W7/8.1 zaskoczył na W10 trzeba zrobić uaktualnienie. Dopiero po tym zabiegu można strzelić sobie pełnego formata ;)

Przepraszam, już kończę ten offtop, ale chciałem to jeszcze wyjaśnić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, jesli gram w zasadzie przez caly rok w Fife, okazyjnie w jakies inne gry przez chwile to czy jest sens przesiadac sie na Xbox One? W PS4 irytuja mnie ciągłe przerwy w dzialaniu PSN, a i ofertą Plusowa tez nie rozpieszczają. Z tego co czytalem w tym watku to EAA daje juz sporo dobrych gier, kultura pracy jest o wiele wieksza (w fifie tego nie odczuwamn ale sa nie ktore gry, ktore chodza glosno). Zastanawiam sie poprostu nad zamiana konsol.

Prosze o porade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, jesli gram w zasadzie przez caly rok w Fife, okazyjnie w jakies inne gry przez chwile to czy jest sens przesiadac sie na Xbox One? W PS4 irytuja mnie ciągłe przerwy w dzialaniu PSN, a i ofertą Plusowa tez nie rozpieszczają. Z tego co czytalem w tym watku to EAA daje juz sporo dobrych gier, kultura pracy jest o wiele wieksza (w fifie tego nie odczuwamn ale sa nie ktore gry, ktore chodza glosno). Zastanawiam sie poprostu nad zamiana konsol.

Prosze o porade :)

Witam

Ja również gram głównie w fife i juz sprzedałem ps4 i na jesieni biorę z Fifa 2016 one :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na X1 są jakieś ekskluzywne rzeczy do FUT. Nie interesuję się Fifą, więc nie wiem o co dokładnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę to chodzi o legendarnych piłkarzy, których można wylosować w paczkach. Z drugiej strony zmieniać konsolę tylko dla jednej gry?

 

No chyba, że jest to Gears of War  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam dylemat czy zmiana konsoli grajac w jedna gre ma sens? Nigdy nie gralem w Gearsy i jakos mnie do nich nie ciagnie. Na legendarnych pilkarzach tez jakos mi nie zalezy. Bardziej o samo dzialanie konsoli i sieci.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam dylemat czy zmiana konsoli grajac w jedna gre ma sens? Nigdy nie gralem w Gearsy i jakos mnie do nich nie ciagnie. Na legendarnych pilkarzach tez jakos mi nie zalezy. Bardziej o samo dzialanie konsoli i sieci.

Z jednej strony nie ma sensu, ale... Xbox Live działa lepiej niż PSN, dodatkowo za cenę Plusa kupisz sobie Golda i abo EAA w którym masz już trochę gier do ogrania...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając konsolę nie powinieneś stracić pieniędzy. Ja sprzedałem swoje PS4 z Wiedźminem za 1500, a X1 kupiłem za 1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem do domu na dzień i ciekawostka... Zabrałem ze sobą X-a na wakacje, a nuż będzie lało, że nosa za drzwi nie wystawię, książki mi się przejedzą, a w garażach na wsi nie będzie mi się chciało dłubać - świetny pretekst do pogrania :) No i zdarzyła się burza z ulewą, że załączyłem konsolę, włączam Black Flag, a tu nie chce się kafelek na grę przełączyć, bo nie jestem online... :shok: Uratował mnie tablet z przenośnym netem, ale to trochę bez sensu, że nie da się offline grać :/ Chyba, że nie potrafię czegoś ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pobiera betę NHL 16 ESHL to może chce pograć razem wieczorami, założyłem klub o nazwie: POLAND, z herbem Rangers. Jedyna możliwość to zagranie w klubie minimum 2 członków, dropa nie da się zagrać. Ja mogę pograć wieczorami, żeby zobaczyć co tym razem zjebali.

 

Jak pobrać betę na XO:

 

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem do domu na dzień i ciekawostka... Zabrałem ze sobą X-a na wakacje, a nuż będzie lało, że nosa za drzwi nie wystawię, książki mi się przejedzą, a w garażach na wsi nie będzie mi się chciało dłubać - świetny pretekst do pogrania :) No i zdarzyła się burza z ulewą, że załączyłem konsolę, włączam Black Flag, a tu nie chce się kafelek na grę przełączyć, bo nie jestem online... :shok: Uratował mnie tablet z przenośnym netem, ale to trochę bez sensu, że nie da się offline grać :/ Chyba, że nie potrafię czegoś ustawić.

Ciekawa sprawa, gdzieś czytałem że gry od Ubi potrafią robić problemy gdy konsola nie ma połączenia z netem. Ile w tym prawdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadłem do domu na dzień i ciekawostka... Zabrałem ze sobą X-a na wakacje, a nuż będzie lało, że nosa za drzwi nie wystawię, książki mi się przejedzą, a w garażach na wsi nie będzie mi się chciało dłubać - świetny pretekst do pogrania :) No i zdarzyła się burza z ulewą, że załączyłem konsolę, włączam Black Flag, a tu nie chce się kafelek na grę przełączyć, bo nie jestem online... :shok: Uratował mnie tablet z przenośnym netem, ale to trochę bez sensu, że nie da się offline grać :/ Chyba, że nie potrafię czegoś ustawić.

Nie jestem pewien na 100%, ale trzeba w ustawieniach sieci przełączyć xboxa w tryb offline i powinny wszystkie gry działać bez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku łykaj XO. Legendy w fut to też super sprawa, której na ps4 nie uświadczysz. Serwery milion razy lepsze, ale z kolei na serwery ea nic nie poradzisz ;) Na xboxie grają

prawie same nieogary więc do 1 ligi fut też droga krótka i prosta :D

Tańsze fp i sporo promocji dzięki EAA to kolejny plus.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej o samo dzialanie konsoli i sieci.

Bez żadnego cw i obiektywnie , Xbox zjada w tych aspektach Ps4 . Konsola jest BARDZO cicha , aż mnei kusi żeby jakiś filmik nagrać jak stoją koło siebie tyle że mqm premierówkę i na 100% w nowszych rewizjach to lepiej wygląda ( tiaa :) ) , szok . Kurde nie udało mi się zagrać wczoraj w Halo (66 gb jednak chwilę musi iść ) ale to demko Forza Horizon jest po prostu świetne i wezmę to na bank , nie przepadam za ścigankami ( zapalony rowerzysta zd mnie ) ale klimacik cudny taki trochę Test Drive . Pamiętam jak się nabijali z grafiki przy pre Driveclub , naprawdę trzeba być zaślepionym ładnie żeby tej gry nie docenić , w ogóle nie planowałem zakupu a już chyba po Master Chiefie sobie zarzucę , świetna gra :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żadnego cw i obiektywnie , Xbox zjada w tych aspektach Ps4 . Konsola jest BARDZO cicha , aż mnei kusi żeby jakiś filmik nagrać jak stoją koło siebie tyle że mqm premierówkę i na 100% w nowszych rewizjach to lepiej wygląda ( tiaa :) ) , szok . Kurde nie udało mi się zagrać wczoraj w Halo (66 gb jednak chwilę musi iść ) ale to demko Forza Horizon jest po prostu świetne i wezmę to na bank , nie przepadam za ścigankami ( zapalony rowerzysta zd mnie ) ale klimacik cudny taki trochę Test Drive . Pamiętam jak się nabijali z grafiki przy pre Driveclub , naprawdę trzeba być zaślepionym ładnie żeby tej gry nie docenić , w ogóle nie planowałem zakupu a już chyba po Master Chiefie sobie zarzucę , świetna gra :)

Bierz FH2, wciąga na dłuuugie godziny/dni/tygodnie.

Wcześniej pisałeś też coś o muzyce, że nie Twoje klimaty - podejrzewam, że w demie nie ma nawet połowy stacji radiowych, które odkrywasz w grze wraz z postępem w wyścigach.

Pewnie i w tej kwestii znajdziesz coś dla siebie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok muzyczka klubowa mi absolutnie nie przeszkadza , jak jest więcej stacji to tylko pozostaję się cieszyć :) Na pewno wezmę , ja lubię takie sandboksy samochodowe że tak powiem bardzo byłem zaskoczony przy tym odliczaniu 10,9,8 już się nastawiałem na jakieś marną grafę po tym jak jakiś sp... gify oglądałem a tutaj nawet mi ciarki przeszły lekkie powaga ( zwłaszcza jak na trigerach wibrację poczułem rewelka ) .... I chyba model jazdy też nie jest jakiś banalny bo wylądowałem kilka razy na polu ale tutaj to niech się eksperci wypowiadają :) Generalnie spore zaskoczenie i będę już polował na tą gierké for sure :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubową grają dwie stacje (no trzy, jeśli doliczyć jeszcze jedną z drum'n bass), a wszystkich w grze jest 7.

Jest rock, jest i muzyka klasyczna.

Zresztą w tej ostatniej dobór utworów jest niesamowity, wyobraź sobie jazdę ponad 300 km/h przy akompaniamencie np. "Cwału Walkirii" Wagnera ;)

Cud, miód i orzeszki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić dysk do xboxa i zastanawiam się czy można na takowym utworzyć 2 partycje aby jedna była dla xboxa, a drugą miałbym do filmów? Bo z tego co czytałem to xbox formatuje sobie dysk i komp go już nie czyta. Oraz doradźcie, jaki najlepszy dysk w stosunku wydajność/cena kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×