Skocz do zawartości
PiPoL

Dyskusja Ogólna - XO

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić dysk do xboxa i zastanawiam się czy można na takowym utworzyć 2 partycje aby jedna była dla xboxa, a drugą miałbym do filmów? Bo z tego co czytałem to xbox formatuje sobie dysk i komp go już nie czyta. Oraz doradźcie, jaki najlepszy dysk w stosunku wydajność/cena kupić

Wystarczy kupić dysk zewnętrzny z usb 2.0 wtedy nie będzie formatował go pod siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie będę mógł instalować gier na nim. A o to mi najbardziej chodzi, filmy są drugorzędne. Najwyżej nie sprzedam starego dysku i zostawie do filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś gdzie najtaniej znajdę ea Access? Na allegro 130zł.

Ogólnie to sprzedałem ps4 i całkowicie przesiadłem się na Xbox. Kupiłem lumię i aktualizowałem Windows na lapku do 10. Na każdym urządzeniu mam windowsa i wpadają achivmenty:D

Edytowane przez creatinfreak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem 130zł jak z konsoli na rok kosztuje 80?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem swoją kartą z banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś gdzie najtaniej znajdę ea Access? Na allegro 130zł.

Ogólnie to sprzedałem ps4 i całkowicie przesiadłem się na Xbox. Kupiłem lumię i aktualizowałem Windows na lapku do 10. Na każdym urządzeniu mam windowsa i wpadają achivmenty:D

Ja też.Ogólnie miło przeczytać słowa mądrego człowieka.

 I karta z banku,debetowa nawet,80 zł. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym rzecz, że na dysku zewnętrznym można instalować gry :)

 

No tak ale chyba żeby gry godziły musi być 3.0 bo na 2.0 nie będzie banglać ? Ja mam podłączony 3.0 ale niestety nie dało się podzielić na dysk od xboxa i dysk od pc bo na początek był plan na 1.5tb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce gameplay z Forza 6 i demo w ten sam dzień:)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeszcze tylko 2 dni..  Masterchief_emoticon_by_Maxian.gif

 

11707710_938202439586673_155404578664745

Oby ten slogan nie kłamał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce gameplay z Forza 6 i demo w ten sam dzień :)

 

Kto wie czy tak nie będzie...  "za zakończenie dodam że już w tym momencie Forza Motorsport 6 jest dostępna w formie demo, do pobrania na XBOX ONE" :biggrin:

Phil potrafi czasami zaskakiwać :P

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie liczę na takiego strzała. Zwłaszcza, że pełna dla tych co kupili Ultimate już 10 września. To kiedy mają dać to demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam pytanka mam dwa . Xboksik ma jakieś problemy z moim wifi (upc stary dupny router technicolor) jest tam cała masa tekstu o nat ( mam umiarkowany ) i filtrowaniu mac , nie chce mi siè tego ustatwiac szczerze môwiàc bo mam kabelek podpièty i wszystko ok ale pewnie kiedys mi siè zachce , da się to zrobić zdalnie z konsultantem z upc myślicie czy trzeba tam ślęczeć przy 196.181 ... i kombinować ? :)

Drugie to mam na dashbordzie lekkie zakłòcenia na kafelkach koloru zielonego takie czarne kreski smużà , w grach tego nie ma i to dziwne trochè dla mnie widzé że jest tam sporo ustawień obrazu ale jakoś nie widzę ròżnicy , gram na dosyć starej plazmie panasa polepszacze wyłàczyłem .

Ogòlnie to się zdziwiłem ale X jest teraz przede wszystkim dla mnie .... Dekoderem tv kablowej :) Jezu jak mnie zawsze irytowało przełàczanie HDMI z sygnałem leniwa bestia ze mnie hehe , super feature i mam nadzieje że klocek może być tak non stop włàczony , zresztà i tak go nie słychać :)

Halo 1 GOtG :) Od razu zainwestowałem w dugiego pada i zaprosiłem na posiedzenie kumpla akurat żona z dzieckoem pojechała i miał wolne hehe , piwko i poziom legendary jezu jakie to jest dobre .... Z tego miejsca chciałbym pozdrowić Activision i inne podmioty za totalnie uproszczenie gatunku fpp w ostatnich latach , dość powiedzieć że dobra h sie uczyłem sterowania ( jak to nie ma sprintu ? Bez kitu nie ma przybliżenia ? LOL :) )

Edit: problem z zakłòceniami solved - przetestowałem dziś na lcd i brak jakichkolwiek glitchy ekranowych , wyglàda na to że klocek gryzie się z mojà plazmà niestety czy to ma zwiàzek z odświerzaniem matrycy nie wiem , nie widać tego prawie także problem uważam za rozwiàzany zwłaszcza jak zobaczyłem tylko u mnie tak jest .... Uzywa ktoś najlepszego wyświetlacza w historii czy wszyscy lcd-eki ? Ciekaw jestem dotychczas panas rzàdził u mnie i dzielił heh ale to już chyba ostateczny powòd by "zakończyć" wspòłpracę :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kto jest szczęśliwym / nieszczęśliwym*  posiadaczem kinecta, a jeszcze lepiej (gorzej)* małoletniej pociechy w domu - co brać i w co grać pod kątem dziecka?

 

* - niepotrzebne skreślić

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kto jest szczęśliwym / nieszczęśliwym*  posiadaczem kinecta, a jeszcze lepiej (gorzej)* małoletniej pociechy w domu - co brać i w co grać pod kątem dziecka?

 

* - niepotrzebne skreślić

Kinect Sport RIvals to bankowo. Gralem na X360 w poprzednie i z racji, wielu różnych dyscyplin, na 100% znajdzie się coś dla dzieciaka i dla reszty rodziny niezależnie od wieku. Fruit Ninja Kinect 2 pewnie też by podeszło. No i jeszcze Disney Fantasia, typowo dziecięcy tytuł. 

Za wiele do wyboru niestety nie masz. Może kompatybilność wsteczna rozwiąże problem. Na ostatnim E3 kompletnie zapomnieli o Kinect'cie, a to źle wróży.

A i jeszcze Project Spark czy cuś, ale to chyba narzędzie bardziej do tworzenia prostych gierek czy coś w tym stylu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi się obiło o uszy że nie będzie wstecznej kompatybilności jeżeli chodzi o gry na Kinekta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże... 3.5h... JARAM SIĘ W UJ :D

Panie świeć nad duszą Sony...

Oby dodali do pieca... Jakaś bonba która obudzi konkurentów z letargu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na xie obejrzec konfę ? Ten kafelek gamescon włàczyć ? Widziałem w trailerze że sà tam jakieś elementy interaktywne , głosowania jakieś :)

Kurde no nowy Perfect Dark to by było coś :) No i jako fan Remedy czekam na soczysty gameplay z Quantum :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75 GBP to ok. 450 zł. Wciąż bardzo dużo, ale może uda się gdzieś kupić na promocji za 350zł. Taką cenę byłbym w stanie przełknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo? Zwykły kosztuje ponad 200, tu masz lepsze materiały i tak dalej. U nas będzie i tak na 500 zł pewnie ustalone :) cena musi pasować do nazwy, inaczej już nie będzie Elite:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie jestem wystarczająco Elite. 450zł za pada to dla mnie za dużo. Zwykłego można znaleźć tanej niż 200, bliżej 150.

 

Chociaż jeśli ten pad będzie rzeczywiście niezniszczalny to może zdołam przełknąć taką cenę. U nas powinno być taniej. W przeciwieństwie do Sony, Microsoft stosuje wyjątkowo łagodny przelicznik złotego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×